بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

من میخواستم برای این بازی و RE Zero راهنمای قدم به قدم بنویسم بذارم تو سایت ولی با مشورت دوستان به این نتیجه رسیدم چون بازی قدیمی هستش و هرکس که میخواست تموم کنه تا حالا تمومش کرده منصرف شدم!:d

شما اینو بنویس بده من کاری به سایت نداشته باش :d

ما که میخواستیم تموم کنیم و گیم کیوب نداشتیم چی؟!:d
یه سوال،Zero برای کنسول دیگه یا PC ساخته شده؟

[kaveh]عزیزم نه! شما جدی باش :)
من همین بازی برای خود نسخه گیم کیوب (بدون این setup مسخره) دانلود کردم و خیلی روانتر و بدون مشکل اجرا کردم البته کمی افت فرم داشتم که با تنظیمات گرافیکی بهترش کردم ... بعدم کجای این سایت (بهتره بگم وبلاگ) توی نظرات افراد استفاده کننده گفتند روان و راحت و با کیفیت اجرا شده؟ میشه شما لینک نظرات رو بدید ماهم بدونیم
---------------------------------------------------------------------------------
همه آن لینکها برای دانلود در نهایت می رسه به سایت deltafoxy.com
یه سر به صفحه همین بازی در آن سایت بزن و نظرات را بررسی کن.;)
http://deltafoxy.com/modules.php?name=News&file=article&sid=4685&mode=&order=0&thold=0

اینک یه پرسش: نظر شما درباره بازی god of war که برای pc آمد چیست؟؟!!! البته من می دونم که توسط شرکت سازنده برای PC پورت نشد ولی خوب بهتر از وقتی که خودت می خواستی با تقلید کننده PS2 اجراش کنی، اجرا می شد.

سلام دوستان.متاسفانه برای دیدنش فقط باید هیتر شکن داشته باشید. اما کم کم لینک مستقیمش هم واسه دانلود میاد.:) فقط من چون میخواستم ویدئو داغ براتون بزارم الان این تریلر رو براتون گذاشتم.

NEW
Resident Evil Operation Raccoon City- E3 Trailer(Exclusive)

ucs6hayn6lgj9itw6zw.jpg

Download

اقا من وقتی این تریلر رو دیدم نظرم راجع به این رزیدنت اویل اپریشن راکون سیتی کلا عوض شد .:x

آخرین ویرایش:
[kaveh]عزیزم نه! شما جدی باش :)
من همین بازی برای خود نسخه گیم کیوب (بدون این setup مسخره) دانلود کردم و خیلی روانتر و بدون مشکل اجرا کردم البته کمی افت فرم داشتم که با تنظیمات گرافیکی بهترش کردم ... بعدم کجای این سایت (بهتره بگم وبلاگ) توی نظرات افراد استفاده کننده گفتند روان و راحت و با کیفیت اجرا شده؟ میشه شما لینک نظرات رو بدید ماهم بدونیم
---------------------------------------------------------------------------------
همه آن لینکها برای دانلود در نهایت می رسه به سایت deltafoxy.com
یه سر به صفحه همین بازی در آن سایت بزن و نظرات را بررسی کن.;)
http://deltafoxy.com/modules.php?name=News&file=article&sid=4685&mode=&order=0&thold=0

اینک یه پرسش: نظر شما درباره بازی god of war که برای pc آمد چیست؟؟!!! البته من می دونم که توسط شرکت سازنده برای PC پورت نشد ولی خوب بهتر از وقتی که خودت می خواستی با تقلید کننده PS2 اجراش کنی، اجرا می شد.

من جواب رو همین لینک که گذاشتید بهشون دادم اونجا هم چندین نفر بود که مشکل و اررور داشتند در اجرای بازی من نمی دونم شما چه اصراری داری بگی این fake نیستش من استفاده کردم میگم این fake اصلا setup هم اصولی ساخته نشده چه برسه به اجرای روان بازی =))

سلام دوستان.متاسفانه برای دیدنش فقط باید هیتر شکن داشته باشید. اما کم کم لینک مستقیمش هم واسه دانلود میاد.:) فقط من چون میخواستم ویدئو داغ براتون بزارم الان این تریلر رو براتون گذاشتم.

NEW
Resident Evil Operation Raccoon City- E3 Trailer(Exclusive)

ucs6hayn6lgj9itw6zw.jpg

Download

اقا من وقتی این تریلر رو دیدم نظرم راجع به این رزیدنت اویل اپریشن راکون سیتی کلا عوض شد .:x
Resident Evil: Operation Raccoon
City E3 2011 Trailer
بفرمایید برای دانلود
http://hotfile.com/dl/119894277/a9b7166/Resident_Evil_Operation_Raccoon_City_E3_Trailer(Exclusive).flv.html
بسیار زیباست از دست ندیدش.
سلام بچه ها شرمنده چندوقته تاپیک نیومدم ولی این تریلر مجبورم کرد که بیخیال بقیه کارا بشم و بیام
از تریلر راضیم عالی همین دیروز بود که داشتم فک می کردم چرا خشونت و وحشی گری تو رزیدنت ایول کم شده یا پیشرفت نداشته یا چرا هیچوقت تو این سری ما خیلی خون نمی بینیم به هر حال من راضیم داستان هم به نظر میاد خوب کار شده از برسا با اون حرکتش با چاقو شدیدا راضیم امیدوارم تو خود بازی هم انیمیشن های سلاخی خوب کار شده باشه
البته چیزی که معلوم شد این که رهبر تیم ویکتور نیست
حالا اونایی که به من گیر میدادن و می گفتن تو از چی این بازی خوشت میاد بازم همینو می گن؟؟؟؟؟؟؟

من جواب رو همین لینک که گذاشتید بهشون دادم اونجا هم چندین نفر بود که مشکل و اررور داشتند در اجرای بازی من نمی دونم شما چه اصراری داری بگی این fake نیستش من استفاده کردم میگم این fake اصلا setup هم اصولی ساخته نشده چه برسه به اجرای روان بازی =))

آقای محترم اینجا تاپیک بحث تبادل نظر نه سوالات و مشکلات رزیدنت اویل اگه مشکلی تو اجرای بازی ها داری برو تاپیک مخصوص خودش اینجا رو هرز نبر جلو
OK؟

سلام بچه ها شرمنده چندوقته تاپیک نیومدم ولی این تریلر مجبورم کرد که بیخیال بقیه کارا بشم و بیام
از تریلر راضیم عالی همین دیروز بود که داشتم فک می کردم چرا خشونت و وحشی گری تو رزیدنت ایول کم شده یا پیشرفت نداشته یا چرا هیچوقت تو این سری ما خیلی خون نمی بینیم به هر حال من راضیم داستان هم به نظر میاد خوب کار شده از برسا با اون حرکتش با چاقو شدیدا راضیم امیدوارم تو خود بازی هم انیمیشن های سلاخی خوب کار شده باشه
البته چیزی که معلوم شد این که رهبر تیم ویکتور نیست
حالا اونایی که به من گیر میدادن و می گفتن تو از چی این بازی خوشت میاد بازم همینو می گن؟؟؟؟؟؟؟

به به افشین جون .Welcome Back :x منظورت یه وقت من که نیستم نههههههههههههههههههههههه ؟ :d

یعنی اون خانومه هم میخواد تو بازی لیان رو بکشه با اون چاقوش ! یا ابوالفضل. . بد بخت لیان :(

آخرین ویرایش:
قربون آقا افشین.
آره رهبر تیم اون خانوم خوشگلس( Bertha )
فداتشم سینا جون
نه این خانوم خوشگل برسا نیست و هنوز ناشناس
99017728916919168446.jpg

20918228149208755194.png

به به افشین جون .Welcome Back :x منظورت یه وقت من که نستم نههههههههههههههههههههههه ؟ :d
عزیزمی حمید جون
از همتون راضیم
در ضمن این بازی تو هیچ کنفرانسی تو e3 نشون داده نمیشه؟؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or