بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

دمت گرم سینا حال کردم باهاش ولی این گرافیکی که من تو این ویدیو دیدم 2 تا احتمال درمورد این بازی میدم احتمال اول اینه که به صورت انحصاری باشه برای ps3 چون 360 از پس این گرافیک بر نمیاد مگه اینکه چند تا دیسکه برای 360 بدن بازی رو که اینم بعید میدونم کلا گروه خونی ماکروسافت به چند دیسکه نمیخوره چون هزینه هاش بالا میره
احتمال دومم اینه که احتمال اول به شدت تایید میشه :d

سلام دوستان.متاسفانه برای دیدنش فقط باید هیتر شکن داشته باشید. اما کم کم لینک مستقیمش هم واسه دانلود میاد.:) فقط من چون میخواستم ویدئو داغ براتون بزارم الان این تریلر رو براتون گذاشتم.​

NEW
Resident Evil Operation Raccoon City- E3 Trailer(Exclusive)

ucs6hayn6lgj9itw6zw.jpg

اقا من وقتی این تریلر رو دیدم نظرم راجع به این رزیدنت اویل اپریشن راکون سیتی کلا عوض شد .:x

حمید جان دمت گرم. دستت درد نکنه. من خیلی با این حال کردم.:x:x>:d< میگم آقا با دیدن این یه مسئله واسه من پیش اومد. توی تریلر قبلی اینا دنبال لیون بودن. تو این یکی دنبال دو نفر دیگه بودن که اگه دقیق تر بگم دو تا پلیس R.P.D حالا مسئله اینجاس که چرا اینا دنبال افراد R.P.D هستن؟؟؟ اگه کسی یا چیزی بخواد واسه آمبرلا مشکل ساز بشه گروه S.T.A.R.S هستن( یعنی بودن:d)که قضیه اتفاقای جنگل و امارت اسپنسر رو میدونن(میدونستن) حالا به نظر شماها اینا چرا پلیسای R.P.D رو میخوان بکشن؟؟:-/:-/

حمید جان دمت گرم. دستت درد نکنه. من خیلی با این حال کردم.:x:x>:d< میگم آقا با دیدن این یه مسئله واسه من پیش اومد. توی تریلر قبلی اینا دنبال لیون بودن. تو این یکی دنبال دو نفر دیگه بودن که اگه دقیق تر بگم دو تا پلیس R.P.D حالا مسئله اینجاس که چرا اینا دنبال افراد R.P.D هستن؟؟؟ اگه کسی یا چیزی بخواد واسه آمبرلا مشکل ساز بشه گروه S.T.A.R.S هستن( یعنی بودن:d)که قضیه اتفاقای جنگل و امارت اسپنسر رو میدونن(میدونستن) حالا به نظر شماها اینا چرا پلیسای R.P.D رو میخوان بکشن؟؟:-/:-/

احتمال داره این افراد مدارکی علیه آمبرلا داشته باشن یا به دستشون رسیده باشه.

ای بابا از شما بعیدها آمبرلا نمی خواست هیچ شاهدی تو سطح شهر زنده بمونه که بتونه اتفاقاتی که تو شهر افتاده رو بر ملا کنه
حتی اگه یادتون باشه تو دیجینریشن دولتم نمی خواسته اخبار عمومی بشه

دمت گرم سینا حال کردم باهاش ولی این گرافیکی که من تو این ویدیو دیدم 2 تا احتمال درمورد این بازی میدم احتمال اول اینه که به صورت انحصاری باشه برای ps3 چون 360 از پس این گرافیک بر نمیاد مگه اینکه چند تا دیسکه برای 360 بدن بازی رو که اینم بعید میدونم کلا گروه خونی ماکروسافت به چند دیسکه نمیخوره چون هزینه هاش بالا میره
چقدر جالب!! Operation Raccoon City رو میفرمایید؟
.این هم عکس کلیر ردفیلد در رزیدنت اویل 6:
خیلی خوشم اومد! ولی لباسش یه خورده مسخرست:d عینکشم یه جوریه!!

خواهش میکنم مهدی جان .من صبح داشتم تو وب میگشتم که چشمم به این خورد گفتم تا کسی هنوز نزاشته و داغه من لبنک شو بزارم بعد هم که سینا جان دیدند و زحمتش رو کشیدند و لینک دانلودشو گذاشتند. خودمم لینک دانلودشو گذاشتم بازم. در مورد سوالت با افشین جون دقیقا جوابتو داد مهدی جان.

دادا چرا نمی گیری!!!!
اینجا در مورد داستان رزیدنت ایول بحث می کنن اگر در مورد داستانش بود یه چیزی ولی اینکه فلان فایل فیک یا فرم ریت خوب نیست جاش تو تاپیک شبیه ساز و دانلود بازی های گیم کیوب و pc
افتاد ؟؟
ناظم داره شما چیکاره این تاپیک هستی؟
بعد هم باید توضیح در مورد اون لینک میدادم که دوستان دیگه در مورد اون لینک به اشتباه دانلود نکنند همینجا هم بحث رو تموم کن کشدارش نکن و اسپم نده که خودت شروع کردی :)
افتاد؟
یه نگاه به تاریخ عضویتت بکن بعد افتاد افتاد بکن وقتی تو داشتی وبلاگ های دیگه جولان میزدی سر داستان RE با دوستان همینجا سرو کله میزدیم برو صفحات ابتدایی بخون تا بفهمی حالا چند وقت نبودم دلیل نمیشه اینطوری بحرفی دفعه بعد اینطوری افتاد افتاد هم نکن برای من

آخرین ویرایش:
دوستان من همرو به آرامش ,صلح و دوستی دعوت میکنم.خواهشا بیخیال بشید.
بله درسته اون لباس دوم کلیر تو مرسناریز هست من دیروز دیدمش.
دوستان سعی میکن فردا Cutscenes های Resident Evil 5 رو براتون بزارم.

ممنون از دمو.سینا میگه که فردا شب قراره جشنواره ی e3 برگزار بشه.خدا کنه خبر جدیدی هم از رزیدنت اویل 6 بیاد.این هم عکس کلیر ردفیلد در رزیدنت اویل 6:

http://up.residentevil.ir/viewer.php?file=3hcf91pz7ebejidfr2.jpg

لباسی که توی کدورونیکا داشت خیلی بهتر بود حتی لباس RE2 از این لباس قشنگتر بود اینجا انگار میخواد بره مهمونی :d

لباسی که توی کدورونیکا داشت خیلی بهتر بود حتی لباس RE2 از این لباس قشنگتر بود اینجا انگار میخواد بره مهمونی :d
منم لیاس کد ورونیکا رو بیشتر میپسندم!:d
فکر کنم این دمو CG بود!:|

ناظم داره شما چیکاره این تاپیک هستی؟
بعد هم باید توضیح در مورد اون لینک میدادم که دوستان دیگه در مورد اون لینک به اشتباه دانلود نکنند همینجا هم بحث رو تموم کن کشدارش نکن و اسپم نده که خودت شروع کردی :)
افتاد؟
[یه نگاه به تاریخ عضویتت بکن بعد افتاد افتاد بکن وقتی تو داشتی وبلاگ های دیگه جولان میزدی سر داستان RE با دوستان همینجا سرو کله میزدیم برو صفحات ابتدایی بخون تا بفهمی حالا چند وقت نبودم دلیل نمیشه اینطوری بحرفی دفعه بعد اینطوری افتاد افتاد هم نکن برای من [/SPOILER]
آها یادم نبود تا ناظم بالا سرت نباشه هر کاری بخوای می کنی
متاسفم که اصلا بات هم صحبت شدم متاسفانه کسی که شما رو تربیت کرده موفق نبوده
در ضمن مطمئن باش اون موقع که تو نمی دونستی گیم کیوب چیه و با ولگردی تو انجمن ها عقده هاتو خالی می کردی من داشتم re remake بازی می کردم دیگم خودتو جر بدی جوابتو نمی دم
-----------------------------------------------

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or