بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

دوستان اینجا محیط بحث فقط و فقط مربوط به متال گیر هست. هرکسی میخواد مقایسه کنه با بازیه دیگه ای بره به تاپیک مربوطه و یا تاپیک مورد نظر خودش رو بازکنه... تاپیک مارو هم خراب نکنه.. اینجا مخصوص کسائیه که متال گیر بازی میکنن و متال گیر دوست دارن. کسائی که دوست ندارن یا بحث رو عوض میکنن اینجا مورد استقبال نیستن. صحبتی در مورد متال گیر دارید اینجا.. سم فیشر تو تاپیک خودش.. مگه من اومدم تا حالا تو تاپیک اسپلینتر پست بزنم؟

بحث با یه جمله ی خیلی الکی از یکی از کاربران;) شروع شد و لطفا دیگه بحث نکنید!!

++++++++

میگم امکان داره که شماره ی 5 متال گیر ساخته بشه؟؟ حالا گیر ندین این هنوز نیومده به فکر 5 هستِ!!
اعلام نکردن که این اخرین شمارست؟؟
ممنون.

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
بحث با یه جمله ی خیلی الکی از یکی از کاربران;) شروع شد و لطفا دیگه بحث نکنید!!

++++++++

میگم امکان داره که شماره ی 5 متال گیر ساخته بشه؟؟ حالا گیر ندین این هنوز نیومده به فکر 5 هستِ!!
اعلام نکردن که این اخرین شمارست؟؟
ممنون.
امین خوشم میاد بلدم نیستی موضوع عوض کنی :cheesygri

من در مورد اشكالاتم در پايان اين بحث پر از كشت و كشتار بگم :
1.Fortune هيچوقت Invincible نبوده و اگه منظورت اينه كه بهش تير نميخورده بايد بگي Bullet-Proof
2.اگر Dahlia رو نكشي در قسمت بعد (مرحله بعد)Lambert به Sam ميگه چرا نكشتيش ؟! Sam هم در جواب ميگه "من هيچوقت آدم بيگناهي رو بدون اينكه بدونم چرا بايد بكشمش نميكشم !" آقايان ما هم اين بازي رو بازي كرديم و خوب ميدونيم چه اتفاقي درش افتاده نه اينكه بريم يه سري مزخرفاتي رو كه مجلات مينويسن اينجا از حفظ بگيم(اگر هم بخوام از جايي بنويسم حتما ميگم كه اين واسه خودم نيست...)

آخرین ویرایش:
2.اگر Dahlia رو نكشي در قسمت بعد (مرحله بعد)Lambert به Sam ميگه چرا نكشتيش ؟! Sam هم در جواب ميگه "من هيچوقت آدم بيگناهي رو بدون اينكه بدونم چرا بايد بكشمش نميكشم !" آقايان ما هم اين بازي رو بازي كرديم و خوب ميدونيم چه اتفاقي درش افتاده نه اينكه بريم يه سري مزخرفاتي رو كه مجلات مينويسن اينجا از حفظ بگيم(اگر هم بخوام از جايي بنويسم حتما ميگم كه اين واسه خودم نيست...)
پس بهتره دوباره بری.من دقیق بیاد میارم که مجبور شدم اون بخش رو دوباره برم.
.
Fortune هيچوقت Invincible نبوده و اگه منظورت اينه كه بهش تير نميخورده بايد بگي Bullet-Proof
Bullet Proof هم یعنی ضد گلوله یعنی اگه گلوله بهش بخوره نفوذ نمیکرد.ولی فورچیون کلا گلوله بهش نمیخورد.به نظر من invincible بهرته.
باتشکر...

Bullet Proof هم یعنی ضد گلوله یعنی اگه گلوله بهش بخوره نفوذ نمیکرد.ولی فورچیون کلا گلوله بهش نمیخورد.به نظر من invincible بهرته
البته تو قابليتي كه باعث ميشد گلوله ها به سمت فورچون نرن و تغيير مسير بدن توسط يك دستگاهي به نام Gizmo تامين ميشد

البته تو قابليتي كه باعث ميشد گلوله ها به سمت فورچون نرن و تغيير مسير بدن توسط يك دستگاهي به نام Gizmo تامين ميشد
اما یک سوال...
در قسمت پایانی متال گیر 2 دیگه این دستگاه همراه فورچون نبود..پس فورجون چطوری تونست اون موشک هایی که Ocelot بسمتشون شلیک میکرد را تغییر مسیر بده :confused:
البته من یک جوابی براش دارم اما میخوام نظر شماها را هم بدونم :cheesygri

جوابش سادس، فورچون واقعاً این قدرت رو داشته...
اگه واقعا این قدرت را داشت...پس جریان صحبت های Ocelot در آخرای بازی در مورد اون دستگاه چی بود...

اگه Fortune واقعا اون قدرت را داشت دیگه چه نیازی بود Patriots اون دستگاه را در اسلحش کار بزاره :confused:

نوشته شده توسط MGS:

من هيچوقت دوست ندارم كه از كسي ايراد بگيرم يا سعي در تصحيح چيزي از كسي داشته باشم ولي در اينجا Gizmo به معني يك وسيله يا دستگاهه...
This is the little gizmo. There is no such thing as miracles or
the super-natural only cutting-edge technology.

اين همون وسيله كوچولوئه ! چيزي به اسم معجزه يا نيروي فوق بشري وجود نداره...فقط تكنولوژي روز هستش...

نوشته شده توسط farzadlion:
اما یک سوال...
در قسمت پایانی متال گیر 2 دیگه این دستگاه همراه فورچون نبود..پس فورجون چطوری تونست اون موشک هایی که Ocelot بسمتشون شلیک میکرد را تغییر مسیر بده :confused:
البته من یک جوابی براش دارم اما میخوام نظر شماها را هم بدونم :cheesygri
خيلي چيزا از اين مغز ناقص من برمياد ولي...
1.Fortune واقعا اين قدرت رو داشته...
2.اين قدرت به خاطر خشم شديد Fortune نسبت به Ocelot بوجود اومده !!!!!!!!
3.همه افراد توي اين ماموريت Nanomachine داشتن و خيلي چيزها مثل كنترل ضربان قلب يا آدرنالين توسط اين Nanomachine ها كنترل ميشده...مثلا يكي از وظايف اونها كنترل پيامهاي CODEC بود...احتمالا Patriot ها به كمك Nanomachine هاي Fortune اين دستگاه رو كه ميدان مغناطيسي شديدي ايجاد ميكرده (در برابر گلوله ها ) از كار انداختن...شايد بعد از شوك روحي كه به Fortune وارد ميشه و همچنين تيري كه به قسمت چپ سينه ش ميخوره اين Nanomachine ها دوباره اون دستگاه رو بكار انداختن يا اينكه Fortune از درون داراي اين قدرت شده !!!!
4.خدا دلش واسش سوخته...
5.بالاخرا اين موشكها بايد به طوري از افراد اون صحنه دور ميشدن ديگه ! وگرنه ديگه از Guns Of The Patriots خبري نبود !!!!

اگر یادتون باشه فورچون د راخرین لحظه با اینکه زخمی شده بود خیلی تمرکز کرد تا تونست مسیر گلوله ها رو تغییر بده شاید یکی از دلایلی که این دستگاه برای فورچون ساخته شده بود با اینکه این ;) قدرت رو داشت این بود که خیلی قدرت روحی و بدنی میگرفت البته نظر منه

نوشته شده توسط MGS:
اگر یادتون باشه فورچون د راخرین لحظه با اینکه زخمی شده بود خیلی تمرکز کرد تا تونست مسیر گلوله ها رو تغییر بده شاید یکی از دلایلی که این دستگاه برای فورچون ساخته شده بود با اینکه این ;) قدرت رو داشت این بود که خیلی قدرت روحی و بدنی میگرفت البته نظر منه
در مورد Ocelot چي ؟! اون كه ديگه اين قدرت رو نداشتش ؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or