بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

اين اسنيكم كشت مارو با اين داستاناش ولي خدايي اسپلينتر سل واقعي تره
آره واقعی تره !!!! ;)
لیدیز اند جنتلمن ! معرفی میکنم , سم فیشر اولین کسی که بصورت Unlimit میتونه ساعتها از یک جا آویزون (Hanging) بمونه ...! :cheesygri

مگه دشمن كوره ؟!!!

من يه چيزي رو توش موندم (البته 2 تا چيز رو ! ) :
1.اين Sam Fisher چرا توي اين 4 قسمت ديسك كمر نگرفته...والله من اگه 10 دقيقه قوز كرده بمونم كمرم ميشكنه !!!
2.اين نور افكنهايي كه Sam رو كله اش ميبنده رو چرا هيچكسي نميتونه ببينه ؟!!! مگه دشمن كوره ؟!:confused: :confused:

آخرین ویرایش:
حیف حوصله دعوا ندارم.
ولی قبول کنید حداقل از متال واقعی تره:
کی انقدر گیجه که اگه پشت سرش بدوی حضورت رو نفهمه.
کیه که میدان دیدش تا دو قدم جلوی پاشه؟
کیه که زاویه میدان دیدش کمتر از شست درجه باشه؟!!
کی تا حالا روبوتی قد یک ساختمون دیده؟ (آرسنال)
کیه که اندازه یک گردان سلاح توی جیب بغلش (اونم جیب راستش!!) جا داده میشه؟
شما تا حالا روح دیدین؟
خون آشام ها واقعا وجود دارند؟
واقعا کسی حتی با دستگاه Invincible میشه؟
هنوز انجام کلون کامل انسان تایید نشده.
چیزی مثل سایبورگ دیگه واقعا.....
و....
1.اين Sam Fisher چرا توي اين 4 قسمت ديسك كمر نگرفته...والله من اگه 10 دقيقه قوز كرده بمونم كمرم ميشكنه !!!
و این فرق شما با یک کماندو آموزش دیده است.
لیدیز اند جنتلمن ! معرفی میکنم , سم فیشر اولین کسی که بصورت Unlimit میتونه ساعتها از یک جا آویزون (Hanging) بمونه ...!
آقایان و خانم!!!
معرفی میکنم.سالیداسنیک کسی که میتونه با فقط چند بارفیکس نیروی رستم رو بدست بیاره و مدت بیشتری روی یک جا آویزون بمونه!!!
مگه دشمن كوره ؟
والا کور که نه ولی انگار همه دشمنان مبتلا به نزدیک بینی هستن و اجسام دورتر از 10 متر رو نه تنها تار نمیبینند بلکه اصلا نمیبینند!!
میبینید که دست بالای دست بسیار است.پس بهتره به این بحثها ادامه ندیم.
یادآموری به خودم که اینجا تاپیک هواداران هست نه کدامیک.
باتشکر...

کی انقدر گیجه که اگه پشت سرش بدوی حضورت رو نفهمه.
کیه که میدان دیدش تا دو قدم جلوی پاشه؟
کیه که زاویه میدان دیدش کمتر از شست درجه باشه؟!!
شما احتمالا روی Easy بازی کردی. در حالت Europe Extreme بازی کن از ده کیلومتری شناساییت می کنن.
کیه که اندازه یک گردان سلاح توی جیب بغلش (اونم جیب راستش!!) جا داده میشه؟
البته تو جیب که اسلحه جا نمیشه توی کول پشتی ...
خون آشام ها واقعا وجود دارند؟
خوناشام اگه منظورت Vampه که باید بگم اون خوناشام به دنیا نیومده ! وقتی بچه بوده براثر یک انفجار زیر آوار دوروز میمونه و برای رفع تشنگیش مجبور بوده اون زیر خون پدرمادرشو بخوره که مردن بخاطر همین از خون خوشش میاد.
معرفی میکنم.سالیداسنیک کسی که میتونه با فقط چند بارفیکس نیروی رستم رو بدست بیاره و مدت بیشتری روی یک جا آویزون بمونه!!!
سالید باز با چند تا بارفیکس میتونه قدرتشو بیشتر کنه که یه چند ثانیه بیشتر آویزون بمونه اما این کماندوی آموزش دیده شما باید بریم ببینیم چه آموزشی دیده! یا چند تا بارفیکس رفته که میتونه تا آخر عمرش از یه جا آویزون بمونه !

باتشکر....(source : SUPERMHR )

آخرین ویرایش:
سلام .
اساتید به نظر من بی خیال این بحث بشین .
همه بازی ها خوبی ها و بدی های خودشون رو دارن و متال گیر و اسپلینتر سل هم از این قاعده مستثنا نیستن .
اسپلینتر جای خودشو داره و لذت خودشو و متال گیر هم زیبایی ها و لذت های خودشو داره .
بر عکس خیلی ها که این دو بازی رو رقیب هم میدونن به نظر من اصلا هیچ ربطی به هم ندارن !
در ضمن یه بار با دقت عنوان تاپیک رو بخونین !! ;)
ببخشید دخالت کردم .

نه اگر يه بحث شروع ميكنيد تا اخرش بريد ديگه اولا سم فيشر با اون دوربين بالاسرش خيلي تو تاريكي تابلوس اينو من 100 دفعه گفتم اما كسي توجه نكرده ديگه اون يكي هم همون دليلهايي كه بچه ها گفتن مگه شما دوست داري بازي واقعيت محض باشه اگر اينطوري دوست داري پيشنهاد ميكنم بري عضو گروه هاي جاسوسي بشي اونوقت ميفهمي واقعيت يعني چي اكثر بازيهاي موفق با تخيل اميخته بوده حالا هم كه همه جا ميبينيم و شنيديم كه متال گير موفقف بوده

اصلا كي گفته كه بازي بايد واقعي باشه ؟! مگه Final Fantasy واقعي بود ؟ مگه Silent Hill يا Resident Evil واقعي بودن ؟! مگه War Craft بر اساس واقعيت پايه ريزي شده بود...يا مثلا God Of War و يا حتي Halo كه ركورد بيشترين فروش رو در روز اول داشته؟!!!
وقتي كه توجه ميكنيم ميبينيم كه بيشتر بازيهاي موفق رگه هايي از غير واقعي و تخيلي بودن توش هست...در ضمن كسي با دستگاه Invincible نميشه بلكه Invisible ميشه !!!

سلام...
میگم شما ها هم خوشتون میادا. :cheesygri ...تاپیک بکلی منحرف شد رفت..:-"
در مورد بازی اسپلینتر سل باید بگم انقدر ها هم که میگید بازی بدی نیست بنظر من غیر از شماره ی سومش که اصلا جالب نبود بقیش بد نبود...اما خب مسلما و بدون شک از لحاظ داستان و شخصیت پردازی هیچوقت نمی تونه به پای متال گیر برسه و نخواهد رسید..اما اگه از حق نگذریم و عدل و انصاف را رعایت کنیم :-" اسپلینتر سل هم بازی سرگرم کننده ایه...
اما یکچیزی که برام عجیبه چرا هرکس میخواد از متال گیر عیب بگیره مساله غیر واقعی و تخیلی بودنش را مطرح میکنه ؟؟؟ مگه غیر واقعی بودن عیبه :eek:

وقتي كه توجه ميكنيم ميبينيم كه بيشتر بازيهاي موفق رگه هايي از غير واقعي و تخيلي بودن توش هست...
البته بازی های موفقی هم بودند که واقع گرایانه بودند ..
برای مثال شاهکار تاریخ بازی های کامپیوتری مافیا
یکی از بهترین بازی هایی که در طول عمرم بازی کردم و هنوز که هنوز مشایهش را ندیدم...:cheesygri

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or