بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

نوشته شده توسط MGS:
سياوش متن بازي اگه تايپ شدس بذار ؟(يه بار دوستم قرار بود برام بياره الان هم گم گور شده 2 سال نديدمش :) )

بابا متن بازی که تو سایت GameFAQs هست که :eek: یعنی میخواید بگید نمیدونستید؟ خیلی از بازی ها Script هاشون اونجا هست، البته بگم ها این اسکریپتها رو از داخل بازی گیمر ها استخراج کردن خود شرکت سازنده دست کسی نمیده... بعنوان مثال تمام Final Fantasy ها و Resident Evil ها هم هستن... حتی HL2 که روند سیر داستانش بیشتر بصری تا صمعی... خلاصه چیزی نیست که من بخوام برای خودم نگه دارم و به کسی هم ندم :)

بابا متن بازی که تو سایت GameFAQs هست که :eek: یعنی میخواید بگید نمیدونستید؟ خیلی از بازی ها Script هاشون اونجا هست، البته بگم ها این اسکریپتها رو از داخل بازی گیمر ها استخراج کردن خود شرکت سازنده دست کسی نمیده... بعنوان مثال تمام Final Fantasy ها و Resident Evil ها هم هستن... حتی HL2 که روند سیر داستانش بیشتر بصری تا صمعی... خلاصه چیزی نیست که من بخوام برای خودم نگه دارم و به کسی هم ندم :)
بايد بگم نميدونستم چون زياد به اينجور سايتها سر نميزنم چون كلا با تموم كردن بازي با كد ورمز و راهنما حال نميكنم :cool:
دمت گرم حال دادي

حالا کی گفته که من میرم اینجا برای این چیزائی که گفتی؟!:(( یکی از اعضای همین GameFAQs به من گفت که اینجا هست حدوداً دوسال پیش بود. منم استقبال کردم و البته ربطی هم به چیت و راهنما و تقلب نداره...

نوشته شده توسط SUPERMHR:
وای خدا.....حالم بد شد....سرگیجه گرفتم.....
آقا خودت توی مقالههای قبلیت توضیح داده بودی که رایدن یکی از بچه هایی بود که پدرومادرشون کشته شده و تحت آموزش قرار گرفتن.
و اون 3 برادر هم که سالید و سالیدوس و لیکوئید هستن.Les Enfants Terribles (فکر کنم..)

آقا من از تمام افراد اين محله !!! معذرت خواهي كامل رو ميكنم...بايد بگم كه Toxic درست ميگه : من مغزم شستشو داده شده بود !!! و همين جا از همه معذرت ميخوام...ببخشيد :blushing:
اونروز من يه امتحان خوف داده بودم و در حالت اغماي مغزي به سر ميبردم...ديگه اينطوري وقت بچه ها توسط من تلف نميشه و سعي ميكنم كه اعصابشون هم خرد نشه:cheesygri

درباره Raiden هم اشتباهي نوشته بودم...منظورم پدر ناتنيش يا Solidus بود كسي كه پدر و مادر Raiden رو كشته بود...باز هم معذرت ميخوام...

آخرین ویرایش:
نوشته شده توسط Nemesis:
آقا من از تمام افراد اين محله !!! معذرت خواهي كامل رو ميكنم...بايد بگم كه Toxic درست ميگه : من مغزم شستشو داده شده بود !!! و همين جا از همه معذرت ميخوام...ببخشيد :blushing:
اونروز من يه امتحان خوف داده بودم و در حالت اغماي مغزي به سر ميبردم...ديگه اينطوري وقت بچه ها توسط من تلف نميشه و سعي ميكنم كه اعصابشون هم خرد نشه:cheesygri

درباره Raiden هم اشتباهي نوشته بودم...منظورم پدر ناتنيش يا Solidus بود كسي كه پدر و مادر Raiden رو كشته بود...باز هم معذرت ميخوام...
حالا بی خیال یه بحث بهتر نبود:confused: :(

باز هم La-Li-Lu-Le-Lo !!!

آقا ! ببينين اين با واقعيات مطابقت ميكنه????! (حداقل يه نزديكي كه بايد بكنه ! )

Nano Machine هاي داخلي افراد به اونها تزريق ميشد...اين Nano Machine همراه با جريان خون به مغز ميرفت و در اونجا چند تا كار رو انجام ميداد...يكي دريافت پيامها بوسيله CODEC و ارتعاش دادن استخوانهاي گوش براي شنيدن پيام بدون اينكه كس ديگري اين صدا را پشنود...ديگري هم (احتمالا ! ) فرستادن پيام توسط فرد بدون به زبان آوردن كلمه ايي رو ممكن ميكرد (راستي ! توي Metal Gear افراد چه طوري پيامهاشون رو ميفرستند ؟!... منظورم با CODEC هستش )...
Ocelot در جايي ميگه كه :
Ames own nanomachines were used to shut down his pacemaker

حالا موضوع مهم اينه كه اين Nano Machine كه در مغز قرار ميگرفت تقريبا كنترل تمام كارهاي فرد زير دستش بود(احتمال !) هنگاميكه فرد ميخواهد اسم Patriot ها را به زبان بياورد Nano Machine هاي درونيش جلوي اين كار رو ميگيرند و به جاي تلفظ صحيح كلمه The Patriots مغز شخص رو مجبور به اداي كلمه La-Li-Lu-Le-Lo ميكنند...با اين كار كساني كه Patriot ها نميخوان اسمشون رو لو بدن هيچوقت موفق به اين كار نميشن....نظر شما در اين مورد چيه ؟!:confused: ...

آخرین ویرایش:
راستي ! توي Metal Gear افراد چه طوري پيامهاشون رو ميفرستند ؟!... منظورم با CODEC هستش
تا اونجا که من یا دمه توی MG کودک نبود فقط یه رادیو بود ولی شبیه کودک کار می کرد یعنی بهش فرکانس می دادی و قیافه ی دو طرف هم معلوم بود البته نسخه ی MSX-2ش

در مورد تغییر کار مغز شخصیت ها بهتر آخرین بخش Last Days of FOXHOUND رو بخونی درسته خنده داره ولی درسته و سندیت داره در ضمن psycho mantis به Ocelot می گه Santa Clause :eek:

http://gigaville.com/comic.php?id=302

نوشته شده توسط sina_unl:
تا اونجا که من یا دمه توی MG کودک نبود فقط یه رادیو بود ولی شبیه کودک کار می کرد یعنی بهش فرکانس می دادی و قیافه ی دو طرف هم معلوم بود البته نسخه ی MSX-2ش

در مورد تغییر کار مغز شخصیت ها بهتر آخرین بخش Last Days of FOXHOUND رو بخونی درسته خنده داره ولی درسته و سندیت داره در ضمن psycho mantis به Ocelot می گه Santa Clause :eek:

http://gigaville.com/comic.php?id=302

نه ! منظورم اينه كه مثلا توي قسمت دوم ما هميشه ميبينيم كه يك تماس به Raiden زده ميشه بعدش هم همون صفحه معروف باز ميشه و ما Script ها رو ميبينيم....ولي هيچوقت نميبينيم كه در هنگام صحبت هم مانند وقتي كه باهاشون صحبت ميشه كسي صداشون رو ميشنوه يا نه ؟!

در مورد COMIC ها هم بايد بگم اين همون Comic آخري بود كه منو به اين فكر انداخت !!!!
با تشكر

نوشته شده توسط Nemesis:
نه ! منظورم اينه كه مثلا توي قسمت دوم ما هميشه ميبينيم كه يك تماس به Raiden زده ميشه بعدش هم همون صفحه معروف باز ميشه و ما Script ها رو ميبينيم....ولي هيچوقت نميبينيم كه در هنگام صحبت هم مانند وقتي كه باهاشون صحبت ميشه كسي صداشون رو ميشنوه يا نه ؟!

در مورد COMIC ها هم بايد بگم اين همون Comic آخري بود كه منو به اين فكر انداخت !!!!
با تشكر

اصلاً نکته استفاده از کودک همینه.. که کسی صداشونو نشنوه...

البته توی کامیک قضیه فرق داره.
اونجا کاراکترها به کمک سایکو منتیس ارتباط مغزی با آسلات پیدا کردن.آسلات هم از این موقعیت استفاده کرد و یک مانعی بر سر تلفظ Patriots قرار داد.و همینظور اسم خودش!!!!
که در بازی این کار با نانوماشین انجام میشه.
اما نانوماشینهای کودک این کاررو نمیکنند.
باتشکر...

he plans to fan the flames of war even higher....
to create the perfect world once envisioned by big boss
منظورش لیکوییده. البته لیکوید آسلات !
نقشه لیکویید توی متال گیر سالید 1 هم همین بود تا با جنگ دنیایی خیالی برای جنگجو هایی مثل خودش بسازه ...!
دقیقا همون فانتزی بیگ باس !
این جمله ها رو من از متال گیر سالید یک یادمه :
?Solid : What are you really after
Liquid : To restoration of the era where the warriors such as us live as we should
Solid : That was big boss's fantasy !
Liquid : When he was young in cold war world needed warriors like us
Solid : I don't want that kinda world !
Liquid : So why are you here then? why do you continue your orders when your superiors betray you ! you enjoy killing ! that's why
Solid : WHAT !!!!
:cheesygri

نوشته شده توسط Darkfie1d:
اصلاً نکته استفاده از کودک همینه.. که کسی صداشونو نشنوه...

خب ! حالا يه مشكلي برام پيش اومد (اومده بود !) : يعني ميخواي بگي وقتي كه مثلا Raiden داره با CODEC ارتباط برقرار ميكنه اگه بهش نگاه كني هيچ چيزي درش آشكار نيست و در واقع اون داره ارتباط مغزي برقرار ميكنه ؟!
يكي ايگه هم اين : از نظر شما CODEC چه كاري و Nano Machine چه كاري ميكنه ؟؟!:confused:

دقیقاً برای همین هم اونها nanocommunication رو ابداع کردن!! کنترل همه چیز.. نانوکامیونیکشنز نفوذ ناپذیره برای دشمن برای همین ازش استفاده میشه. البته کارای دیگه هم میکنه که خوب یکیش همون بلائی بود که سر کلنل Ames اومد..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or