بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

به به بروبچ متال باز!آقا من مدت مدیدیه که تو باغ نیستم،داستان همه نسخه ها هم یادم رفته!فقط یه سوال:
مگه رز هم AI بود؟چون از پستای چند صفحه ی آخر به نظر میاد که رز با اون کلنل هوش مصنوعیه همیشه موافق بود،پس اونم AI بود(البته میدونم رز واقعی وجود داره،منظورم همونیه که رایدن باهاش حرف میزد از طریق Codec)

به به بروبچ متال باز!آقا من مدت مدیدیه که تو باغ نیستم،داستان همه نسخه ها هم یادم رفته!فقط یه سوال:
مگه رز هم AI بود؟چون از پستای چند صفحه ی آخر به نظر میاد که رز با اون کلنل هوش مصنوعیه همیشه موافق بود،پس اونم AI بود(البته میدونم رز واقعی وجود داره،منظورم همونیه که رایدن باهاش حرف میزد از طریق Codec)
رز نه! مگه تو دموی آخر متال گیر 2 رز رو ندیدی؟! :cool:

نوشته شده توسط Elvish Hero:

Patrtiot ها از صداي دو شخصيت Colonel Campbell و Rosemary براي صحبت با Raiden استفاده كردند...چونكه Campbell فرمانده Raiden در اين عمليات بود ميشد از رابطه ايي كه بين ايندو بوجود آمده بود استفاده كرد تا بتوان به Raiden امرو نهي كرد...ولي Rose نقش ديگري داشت...
رابطه عاطفي Rose با Raiden موجب ميشد تا وي خيلي وقتها در برابر جواب دادن به اون كم بياره...مخصوصا وقتي كه Patriot ها از صداي Rose براي امتحان كردن Raiden استفاده كردند : جك ! تو خيلي قوي هستي و تمام اين ماموريت رو خودت به تنهايي گذروندي !!!
در واقع Patriot ها ميتوانستند از صداي اشخاص ديگري استفاده كنند ولي اين دو شخصيت يعني Raiden و Rosemary بيشترين تاثير را بر Raiden داشتند...

البته باز هم مثل هميشه بايد گفت كه اين موضوع كه چرا از صداي Campbell يا Rose استفاده شده , فقط يك فرضيه است:-"

خوب بچه ها من یه سوال در مورد FOXDIE داشتم اونم اینه که این ویروس چه اثر مخربی داره که باعث مرگ می شه
-----------------------------------------------
یه چیزی هم در مورد مطلب Big Boss که Nemesis نوشته بگم که این مطلب ترجمه ای از مطلب BB سایت Wiki Pedia هست

نوشته شده توسط sina_unl:
خوب بچه ها من یه سوال در مورد FOXDIE داشتم اونم اینه که این ویروس چه اثر مخربی داره که باعث مرگ می شه
فکر کنم یه چیزی تو مایه های سکته مغزی ...! :crying1:

نوشته شده توسط sina_unl:
یه چیزی هم در مورد مطلب Big Boss که Nemesis نوشته بگم که این مطلب ترجمه ای از مطلب BB سایت Wiki Pedia هست

دوست عزيز اگه به نوشته هاي قبلي من توجه كرده باشين خودم نوشتم كه اين مطلب رو استخراجش كردم و مطمئن بودم كه همتون خوندينش ولي با ترجمه صفاي ديگه ايي داره:cheesygri ...
درباره FoxDie هم بايد گفت كه اين ويروس روي قلب اثر ميگذاره و باعث از كار افتادن قلب شخص ميشه...
البته بايد گفت كه تا اين قسمت بازي اينطوري تاييد شده...ممكنه عوارض ديگه ايي هم داشته باشه:-"

درباره FoxDie هم بايد گفت كه اين ويروس روي قلب اثر ميگذاره و باعث از كار افتادن قلب شخص ميشه...
آخه من یه جا خوندم (Last Days Of FOXHOUND) که این ویروس رو DNA یه کاری می کنه که باعث می شه آدم به مرگ کاملا طبیعی بمیره و هیچ شکی باقی نمی مونه که طرف خودش مرده نه اینکه کشتنش در ضمن فکر این ویروس کامپیوتری باشه درست می گم چون من زیاد یا دم نمیاد که این ویروسه جریانش چیه

این آخرین متال گیری هست که کوجیما خواهد ساخت.
البته این حرف رو بارها زده در متال گیر 6و7و8 هم میزنه:cheesygri ;)
البته اون زمانی که MG1 رو ساخت گفت که دیگه این پروژه رو ادمه نمی ده ولی MG2:Solid Snake رو ساخت در مورد Snatcher هم یه همچین چیزایی می گفت ولی اونم سه تا قسمت ازش ساخته شده و اصولا این آقای کوجیما دروغ دوست داره بگه پول رو هم دوست داره اما مساله اینه که این ممکنه آخرین MGS ی باشه که ساخته می شه

آخه من یه جا خوندم (Last Days Of FOXHOUND)
دستت درد نکنه!!!بابا اینهمه جا.رفتی توی کامیک طنز خوندی؟
FoxDie هم ویروس نیست و درواقع یک جور نانوماشین NanoMachine هستش که باعث سکته قلبی میشه.همون چیزی که باعث مرگ Decoy Octopus و Liquid Snake شدش.
این نانوماشین هریک به طریقی به اعضای سابق یا کنونی FoxHound تزریق شده برای همین بهش میگن FoxDie.
اگر دموهای اول بازی متال1 رو میدیدین میفهمیدین که این ویروس رو نیومی هانتر Naomy Hunter خواهر فردی به نام GrayFox رفیق سابق اسنیک به اسنیک تزریق کرده.که البته به دلایلی که من نمیدونم عمل نکرد.
امیدوارم اطلاعات درست بوده باشه.گرچه آخرش باید یکی از اساتید مثل آقای سیاوش حرف آخرو بزنه ما که کاره ای نیستیم.
باتشکر....

Patrtiot ها از صداي دو شخصيت Colonel Campbell و Rosemary براي صحبت با Raiden استفاده كردند
آقا شما دیگه چرا؟
رزماری نه صدا بود و نه ربات و نه AI.
رزماری خود رزماری بود.بر که همونطور که گفتین برای تاثیر روی رایدن انتخاب شده بود.گرچه خودش میگفت چون خواستار اینکار بوده تن بهش داده.
در اواخر بازی توی شکم Arsenal Gear (فکر کنم) از رایدن عضر خواهی کرد و گفت که عشق اون واقعیه و.....:love:
وگرنه رزماری خود رزماری بود.اگه نبود که دیگه در آخر بازی نمیومد سراغ رایدن.یا از قضیه خبر نداشت!!
باتشکر....

نیومی هانتر Naomy Hunter خواهر فردی به نام GrayFox
داری اشتباه می کنی Naomi خواهر Gray Fox نیست بلکه توسط اون بزرگ شده چون Gray Fox پدر و مادر اون رو کشته بعد وجدان درد گرفته و دختره رو برده بزرگ کرده در ضمن Naomi فکر می کنه Gray Fox نجاتش داده در حالی که قاتل پدر و مادرش بود

باعث سکته قلبی میشه
درسته تو ویکی پدیا هم همینو نوشته بود

یه چیزی بگم می گم نمی شه لیکوئید به شکل خود لیکوئید زنده بشه ؟

نوشته شده توسط SUPERMHR:
آقا شما دیگه چرا؟
رزماری نه صدا بود و نه ربات و نه AI.
رزماری خود رزماری بود.بر که همونطور که گفتین برای تاثیر روی رایدن انتخاب شده بود.گرچه خودش میگفت چون خواستار اینکار بوده تن بهش داده.
در اواخر بازی توی شکم Arsenal Gear (فکر کنم) از رایدن عضر خواهی کرد و گفت که عشق اون واقعیه و.....:love:
وگرنه رزماری خود رزماری بود.اگه نبود که دیگه در آخر بازی نمیومد سراغ رایدن.یا از قضیه خبر نداشت!!
باتشکر....

دقيقا قبل از اينكه Arsenal Gear به Manhattan برسه Rose با Raiden بوسيله CODEC تماس ميگيره و بهش ميگه كه عشق واقعيش اونه...ولي اگه راستشو بخواين هنگامي كه Patriot ها با Raiden تماس ميگيرند هيچ نشانه ايي از اينكه رز واقعي هست يا نه موجود نيست...اگه اين واقعا رز باشه پس كارش با حرف قبليش در تضاده چون داره دوباره با patriotها همكاري ميكنه...در صورتيكه Rose غير واقعي و AI يي باشد كه Patriot ها از صدايش بهره ميگيرند اين حالت به واقعيت نزديكتر است.....

ولي به نظر من بهتره كه مثل هميشه بگيم : سياوووووووووووووووووووووش!!!!

نوشته شده توسط sina_unl:

چرا نميشه !!! فقط مشكل بزرگ و اساسي اينه كه كسي نميخواسته كه Liquid به زندگي برگرده...وگرنه با مهندسي ژنتيكي كه توي بازي مطرح هست مطمئنا راهي براي برگردوندن بدن Liquid به حالتي زنده وجود داشته....
ولي چرا نبايد اين كارو كرد ؟! ايالات متحده داراي اين تكنولوژي بوده ولي همونطور كه ميدونيم Liquid ميخواسته كه با Patriot ها مبارزه كنه و از طرف ديگه Patriot ها كنترل ايالات متحده رو در دست داشتند...پس هيچ دليلي براي برگردوندن Liquid به زندگي نيست چونكه درهر حال مشكل براي Patriot ها درست ميكرده...همونطور كه در تريلر جديد هم ميبينيم ماشاالله Liquid وقتي هم براي انجام اين كار تلف نكرده !!!!!

شما انگار درسهای زیست رو فراموش کردی!!!
دو نوع صفت داریم.صفات ارثی و صفات اکتسابی.صفات ارثی مثل رنگ چشم یا چهره.صفات اکتسابی مثل رنگ پوست در بعضی موارد نقص عضو نیروی جسمانی نیروی تفکر و....
میدونید که صفات از پدر ومادر میاد.در اینجا ما پدر میدونیم کیه.اما مادر؟
اینجا یکم علمی میشه:
برای کلون کردن انسان یا هر مهره دار دیگه معمولا از این روش استفاده میکنند:
به طور خلاصه و خیلی ساده(خیلی خیلی ساده) هسته یک سلول که دارای DNA باز است یعنی میتواند به هر سلولی تبدیل شود(در گذشته اینکار با "گرسنه نگه داشتن" سلول انجام میشد اما حالا اگه همچو کاری بخواد انجام بشه به اندازه کافی با سلول بنیادی آشنا هستیم) در می آورند و سپس یک سلول موسوم به تخم رو از جنس ماده خارج میکنند و هسته ناقص اون که دارای 23 کروموزوم یعنی نصف میزان مورد نیاز برای تقسیم هست خارج کرده و هسته سلول کامل قبل رو جایگزین میکنند.
حال اون رو با روش IVF وارد زهدان یا رحم جنس ماده میکنند و منتظر میمونند که اگه خدایش خواست سلول تقسیم بشه و نوزاد به دنیا بیاد.
اما......صفات اکتسابی چطور؟
مثلا رنگ مو با نوع غذایی که میخوریم تغییر میکنه.لهجه با محیط زندگی(مثلا لیکوئید در بریتانیا) لحن صدا اخلاق و.....
اینکار میشه گفت غیر ممکنه.در بیشتر موارد صفات اکتسابی با انتخاب خود فرد تعیین میشه و انتخاب میتونه متفاوت باشه.
برای همینه که لیکوئید شد لیکوئید سالید و سالیدوس شدن خودشون.
بنابراین: نه!!!
داری اشتباه می کنی Naomi خواهر Gray Fox نیست بلکه توسط اون بزرگ شده چون Gray Fox پدر و مادر اون رو کشته بعد وجدان درد گرفته و دختره رو برده بزرگ کرده در ضمن Naomi فکر می کنه Gray Fox نجاتش داده در حالی که قاتل پدر و مادرش بود
بابا حالا این وسط منم یادم نبود سوتی دادم دیگه.شما صداشو در نیار!!!:-"

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or