بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,571
یا حضرت ورجیل! هم اکنون این ویدیو رو دیدم! :

یوتوب = LEH63qExIxI

یه ماد برای عوض کردن استایل ها به صورت ریل تایم در نسخه پی سی DMC3! :D هولت شت! :D This changes everything! :D
اینم خیلی (خیلی! :D) مقاومت کردم که نذارمش اینجا، اما نمی تونم! واقعا نمی تونم! :D یه Cosplay برابر اصل از Lady! :D یعنی خود خودشه انگار! :D (contains partial nudity :d)

:D
سوال فنی: WHO GIVES A PHUCK ABOUT DMC3'S SH!TTY PC PORT?
واقعا نمی ارزه آدم بره واسه این ماد رنج اون پورت افتضاح رو به جون بخره :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یا حضرت ورجیل! هم اکنون این ویدیو رو دیدم! :

یوتوب = LEH63qExIxI

یه ماد برای عوض کردن استایل ها به صورت ریل تایم در نسخه پی سی DMC3! :D هولت شت! :D This changes everything! :D
اینم خیلی (خیلی! :D) مقاومت کردم که نذارمش اینجا، اما نمی تونم! واقعا نمی تونم! :D یه Cosplay برابر اصل از Lady! :D یعنی خود خودشه انگار! :D (contains partial nudity :d)

واو!
فکرش رو بکن! اگه DMC3 موقع انتشار همچین قابلیتی داشت چی میشد!!! :x
کاشکی یه ماد برای DMC4 درست میکردن که بشه از سلاح های DMC3 توش استفاده کرد :-" :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
سوال فنی: WHO GIVES A PHUCK ABOUT DMC3'S SH!TTY PC PORT?
واقعا نمی ارزه آدم بره واسه این ماد رنج اون پورت افتضاح رو به جون بخره :D

اگه نسخه PS2 رو با شبیه ساز روی PC بازی کنی، باز هم میتونی از این ماد استفاده کنی :D

آخرین ویرایش:

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
اگه نسخه PS2 رو با شبیه ساز روی PC بازی کنی، باز هم میتونی از این ماد استفاده کنی :D

ولی مرتضی خداییش این نسخه ای که واسه PC داده بودن بیرون اصلا جذابیت نسخه PS2 رو نداشت . با اینکه رو PS2 فقط مرحله اول رو بازی کردم ولی بعد از بازی کردنش رو PC کاملا مشکلاتش معلوم بود . در حدی که بری بازی رو تمام کنی حال میده ولی تنظیمات کیبورد و افت فریم در بعضی قسمت ها و ... میره رو اعصاب و کلا حس اینکه همیشه پاش بشینی رو می گیره ازت . (هر چند خودم یه 4 سالی فقط DMC3 رو PC بازی میکردم !!! :d:|)

اینم یک چند تا آرت و عکس ...

راستی مرتضی این آرت رو هم گشتم واست پیدا کردم !!! :d

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
وقتشه بزنن چک مالش کنن :d >:)

viewer.php
[/URL][/IMG]

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
90819674228625447349.jpg

خب دوستان همونطور که می دونید چند وقت اخیر کپکام یه سری کار هایی در مورد سری DMC انجام داده که ما رو به آینده این سری و دیدن DMC5 امیدوار کرده. :D مثل ثبت دوباره نام تجاری Devil May Cry، گفتن این که سری DMC جزو سری قدرتمندش هست و اینکه شخص ایتسونو سان گفته یه سری ایده در مورد DMC5 در ذهنش داره :D برای همین من و علی (صلح و صفا :D) تصمیم گرفتیم به مناسبت انتظار برای DMC5، که احتمال داره این TGS معرفی بشه، یه ماراتن DMC4 راه بندازیم تو تاپیک :D یعنی همه با هم شروع کنیم به بازی کردن DMC4 و ببینیم کی از همه استایلیش تره :D به این صورت که با هم شروع می کنیم به بازی کردن، و بعد از اتمام هر مرحله میایم و Result ها رو میذاریم تو تاپیک :D بر اساس رنک و استایلیش پوینت، تصمیم می گیریم کی از همه استایلیش تره :D

حالا چرا DMC4؟

چون DMC3 پورت مزخرفی رو PC داره و اگه انتخابش می کردیم شرایط یکسان نبود. DmC هم که متاسفانه اونقدر حرفه ای و بالانس نیست که استایلیش بودنمون رو باهاش اندازه بگیریم :D پس DMC4 رو انتخاب کردیم :D

کی شروع میشه؟
همونطور که میدونین الان فصل امتحاناته و همه درگیر امتحاناتیم :D برای همین شروع ماراتن رو گذاشتیم برای تابستون تا همه از شر امتحانات خلاص شده باشن :D

من خیلی وقته DMC4 بازی نکردم!

منم همینطور :D یکی دو روز قبل از ماراتن به همه وقت می دیم تا به صورت حرفه ای تمرین کنن :D

هر گونه نظر، پیشنهاد، انتقاد و سوال با آغوش باز پذیرفته می شود :D

آخرین ویرایش:

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
90819674228625447349.jpg

خب دوستان همونطور که می دونید چند وقت اخیر کپکام یه سری کار هایی در مورد سری DMC انجام داده که ما رو به آینده این سری و دیدن DMC5 امیدوار کرده. :D مثل ثبت دوباره نام تجاری Devil May Cry، گفتن این که سری DMC جزو سری قدرتمندش هست و اینکه شخص ایتسونو سان گفته یه سری ایده در مورد DMC5 در ذهنش داره :D برای همین من و علی (صلح و صفا :D) تصمیم گرفتیم به مناسبت انتظار برای DMC5، که احتمال داره این TGS معرفی بشه، یه ماراتن DMC4 راه بندازیم تو تاپیک :D یعنی همه با هم شروع کنیم به بازی کردن DMC4 و ببینیم کی از همه استایلیش تره :D به این صورت که با هم شروع می کنیم به بازی کردن، و بعد از اتمام هر مرحله میایم و Result ها رو میذاریم تو تاپیک :D بر اساس رنک و استایلیش پوینت، تصمیم می گیریم کی از همه استایلیش تره :D

حالا چرا DMC4؟

چون DMC3 پورت مزخرفی رو PC داره و اگه انتخابش می کردیم شرایط یکسان نبود. DmC هم که متاسفانه اونقدر حرفه ای و بالانس نیست که استایلیش بودنمون رو باهاش اندازه بگیریم :D پس DMC4 رو انتخاب کردیم :D

کی شروع میشه؟
همونطور که میدونین الان فصل امتحاناته و همه درگیر امتحاناتیم :D برای همین شروع ماراتن رو گذاشتیم برای تابستون تا همه از شر امتحانات خلاص شده باشن :D

من خیلی وقته DMC4 بازی نکردم!

منم همینطور :D یکی دو روز قبل از ماراتن به همه وقت می دیم تا به صورت حرفه ای تمرین کنن :D

هر گونه نظر، پیشنهاد، انتقاد و سوال با آغوش باز پذیرفته می شود :D

لطفا بعد از 15 تیره من تا 15م امتحان دارم خواهشا به فکر ما هم باشید :D البته من الان مدتی هست که دارم دویل 4 رو بازی می کنم ولی استایلیش خیلی خوبه :-" فقط بگین رو درجه سختیه دویل هانتر بریم چون سیوهای من پاک شده الان فقط هیومن و دویل هانتر دارم :D با تشکر :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
ایده خوبیه.تاریخش رو هم بذارید بعد کنکور ها:)

لطفا بعد از 15 تیره من تا 15م امتحان دارم خواهشا به فکر ما هم باشید :D البته من الان مدتی هست که دارم دویل 4 رو بازی می کنم ولی استایلیش خیلی خوبه :-" فقط بگین رو درجه سختیه دویل هانتر بریم چون سیوهای من پاک شده الان فقط هیومن و دویل هانتر دارم :D با تشکر :D

OK :D بعد 15 تیر شروع می کنیم :D

همینطوری الکی یادی بکنیم از این صحنه ی اپیک:

امیدوارم دانته تو DMC5 هم دوباره با Rebellion به زمین میخ بشه :D هر DMC ای که دانته توش با شمشیرش به زمین میخ شده بازی خوبی از آب در اومده :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
درجه سختی چی باشه برای این تورنومنتتون؟؟؟:D

به عنوان یه DMC فن قدیمی و یه Veteran (آره جون خودم :-":D) درجه سختی Human رو پیشنهاد میکنم :> لول :d

ولی خب نه خارج از شوخی به نظرم درجه سختی خیلی بالا نباشه بهتره :D بهرحال خیلی وقته DMC4 بازی نکردیم و خب خیلی از بچه های تاپیک (از جمله خودم) زیاد حرفه ای نیستن و توی درجات سختی خیلی بالا ممکنه به مشکل بر بخوریم :D تازه درجات سختی بالا هم باید باز بشن و خب ممکنه سیوای بچه ها پاک شده باشه و اون درجه سختی براشون باز نباشه (سیوم پاک شده:((:D)

نظر من روی Devil Hunter یا دیگه نهایتا Son of Sparda ـست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر