بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من با حرفای علی و امیر موافقم :D کلا برگشت کامیا به DMC رو حرکت درستی نمیدونم.
-------
علی هنوز که خیلی زوده :D فکر نکنم تا 10 ژانویه خبری از نمره ها بشه.

خجالت بکش از این وصله ها به ما نمیچسبه :| :D

راستی مثل اینکه توی شبکه استیم چیزی در مورد DLC ورجیل نگفته و مثل اینکه جز Bonus های پیش خرید کردن بازی نیست ، به احتمال زیاد PC باز ها باید این DLC رو جداگونه بخرند ( البته اوریج بازا ) علاوه بر این من اصلا یادم نبود که خود NT مسئول پورت نسخه PC نیست ، با این حساب احتمالش هست که DLC همزمان با نسخه های کنسولی عرضه نشه و مثلا چندین هفته بعد برای PC بیاد

-------
یه نکته دیگه که چندوقتیه میخوام بهش اشاره کنم ولی هی یادم میره : به نظر میاد توی این نسخه اسپاردا اصلا علیه موندوس قیام نکرده ( حداقل نه مثل نسخه های اصلی )

وقتی ورجیل داشت گذشته پدر و مادرشون رو برای دانته تعریف میکرد هیچ چیزی در مورد قیام یا شورش علیه موندوس نگفت ، به نظر میاد تنها خیانت اسپاردا به قومش این بوده که عاشق یه فرشته شده و به خاطر اون از دنیای شیطون ها رفته !

وقتی هم موندوس میفهمه که اسپاردا و ایوا با همدیگه ازدواج کردن و بچه دار شدن به شدت عصبانی میشه چون توی افسانه ها اومده که تنها یه نیمه فرشته/نیمه شیطون میتونه پادشاه شیاطین رو بکشه، به همین دلیل ایوا رو میکشه و اسپاردا رو هم برای همیشه زندانی میکنه تا زنده بمونه و زجر بکشه !

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
یه نکته دیگه که چندوقتیه میخوام بهش اشاره کنم ولی هی یادم میره : به نظر میاد توی این نسخه اسپاردا اصلا علیه موندوس قیام نکرده ( حداقل نه مثل نسخه های اصلی )

وقتی ورجیل داشت گذشته پدر و مادرشون رو برای دانته تعریف میکرد هیچ چیزی در مورد قیام یا شورش علیه موندوس نگفت ، به نظر میاد تنها خیانت اسپاردا به قومش این بوده که عاشق یه فرشته شده و به خاطر اون از دنیای شیطون ها رفته !

وقتی هم موندوس میفهمه که اسپاردا و ایوا با همدیگه ازدواج کردن و بچه دار شدن به شدت عصبانی میشه چون توی افسانه ها اومده که تنها یه نیمه فرشته/نیمه شیطون میتونه پادشاه شیاطین رو بکشه، به همین دلیل ایوا رو میکشه و اسپاردا رو هم برای همیشه زندانی میکنه تا زنده بمونه و زجر بکشه !
الان من یه مشکل بزرگی دارم...
پس اینا توی دنیای انسان ها چیکار می کنن؟الان انسان ها این وسط چیکاره ان؟تو سری اصلی ایوا انسان بود ورجیل و دانته هم نیمه انسان نیمه شیطان...پس دلیلی بود که انسان ها هم این وسط قاطی شن...تو این سری قضیه چیه؟:-"
...........................................
من به تریلر tgs ایمان اوردم:dبه خدا همه ی دیالوگا عالی شنیده میشن...اصلا" خیلی خوب....هیچ مشکلی نیست...ولی تریلر جدید vergil's downfall...:|:|:|حتی نمی تونم تشخیص بدم ورجیل داره توی تریلر حرف میزنه یا مال lyric اهنگه...:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
الان من یه مشکل بزرگی دارم...
پس اینا توی دنیای انسان ها چیکار می کنن؟الان انسان ها این وسط چیکاره ان؟تو سری اصلی ایوا انسان بود ورجیل و دانته هم نیمه انسان نیمه شیطان...پس دلیلی بود که انسان ها هم این وسط قاطی شن...تو این سری قضیه چیه؟:-"
...........................................
من به تریلر tgs ایمان اوردم:dبه خدا همه ی دیالوگا عالی شنیده میشن...اصلا" خیلی خوب....هیچ مشکلی نیست...ولی تریلر جدید vergil's downfall...:|:|:|حتی نمی تونم تشخیص بدم ورجیل داره توی تریلر حرف میزنه یا مال lyric اهنگه...:d

هنوز کامل گذشته اسپاردا و ایوا معلوم نشده ولی خب من حدس میزنم که احتمالا چون ایوا و اسپاردا عاشق همدیگه شدن پس توی دنیای شیاطین و بهشت جایی نداشتن و همنوع هاشون اونا رو قبول نمیکردن برای همین مجبور شدن بیان دنیای انسان ها ! البته ممکنه خودشون دوست داشتن توی دنیای انسان ها زندگی کنند تا بچه هاشون از شیاطین و فرشته ها در امون باشند ! شاید هم واقعا به انسان ها اهمیت میدادن :D فعلا هیچی مشخص نیست و باید صبرکنیم تا بازی عرضه بشه :D
-----------
نه به نظرم مال آهنگ تریلره و ربطی به ورجیل نداره :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
گرچه من اینطور فکر می‌کنم و شاید تو یه شکل دیگه فکر کنی ولی همین ـه که هست:D

من مخالف بازگشت کامیا هستم

من با حرفای علی و امیر موافقم :D کلا برگشت کامیا به DMC رو حرکت درستی نمیدونم.

9bl8964u6ms4nyno348.gif

:d :d :d

========================
ریشه داستانی جدید مبارک! :| :D نه جدی ولی فکر کنم از قبلیه هم بهتر شد! :D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
Re: بحث و تبادل نظر پیرامون Devil May Cry

اينجورى که على ميگه پس شاخ بودن اسپاردا زير سوال ميره ..

در مورد کاميا هم به نظرم اگه واقعا بتونن برش گردونن خيلى خوبه.. اگه دانته هم عوض کنه اشکال نداره چون من بهش ايمان دارم :d

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
به نظرم اول کامیا باید بیاد چیزی رو که می خواد ارائه کنه بعد ببینیم خوب هست یا نه آخه وقتی هنوز هیچ چیزی درباره طرح خودش نگه کسی نمی فهمه چی کار می خواد بکنه یک سری از DMC هم بسازه و توی اون کارایی رو که می خواد بشه رو ارائه کنه دیگه از DmC که بدتر نمی خواد بشه . توی DmC که کلی تغییر دادن اصلا داستان رو هم عوض کردن حالا چی میشه کامیا هم بیاد با یک سری نظر خودشو بفهمونه . مطمئنا خراب نمیشه چون کامیا کارشو خوب بلده حالا با فرض اینکه کسی خوشش نیاد خب حداقل می فهمن که دیگه باید چی کار بکنن .درباره اینکه دوستان گفتن شاید دانته رو بردارن باید بگم خیلی احتمالش زیاد نیست که کلا بیان یک شخصیت جدید بذارن . توی سری 4 که Nero آمد دیدین که هنوز دانته بود با این حال بعضیا صدا شون در آمد که چرا دانته شخصیت اصلی نیست و nero کیه و..... برای همین میگم دانته باید بمونه .

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
اساتید گرامی یه توضیحی در باره این nelo angelo میخواستم که تو صفحه های قبل گفتین؟:dمن dmc 1 2 رو دارم ولی ولی هنوز تمومشمون نکردم شنیدم که اونجا ورجیل مثه nelo angelo ظاهر میشه.nelo angelo چیه؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اساتید گرامی یه توضیحی در باره این nelo angelo میخواستم که تو صفحه های قبل گفتین؟:dمن dmc 1 2 رو دارم ولی ولی هنوز تمومشمون نکردم شنیدم که اونجا ورجیل مثه nelo angelo ظاهر میشه.nelo angelo چیه؟
Nelo Angelo همون ورجیله که به دست موندوس اسیر شده. اگر DMC 3 رو تموم کرده باشین، آخر بازی نشون میده که ورجیل موندوس رو میبینه و بهش میگه پدرم باهات مبارزه کرد. من که پسرش هستم هم باید بتونم و به سمتش حمله میکنه. که گویا شکست میخوره و موندوس اون رو به شکل Nelo Angelo در میاره.

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
Nelo Angelo همون ورجیله که به دست موندوس اسیر شده. اگر DMC 3 رو تموم کرده باشین، آخر بازی نشون میده که ورجیل موندوس رو میبینه و بهش میگه پدرم باهات مبارزه کرد. من که پسرش هستم هم باید بتونم و به سمتش حمله میکنه. که گویا شکست میخوره و موندوس اون رو به شکل Nelo Angelo در میاره.

اره dmc 3 رو هم با دانته هم با ورجیل نموم کردم ولی این دمو رو ندیدم:(( بعدش این nelo angelo یجور triger هسته؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اره dmc 3 رو هم با دانته هم با ورجیل نموم کردم ولی این دمو رو ندیدم:(( بعدش این nelo angelo یجور triger هسته؟
نمیدونم ماهیتش چیه. بینهایت شباهت به اون روح آبی رنگی میده که از پشت Nero توی حالت DT میزنه بیرون. شاید هم یه جور زره باشه. من شماره اول رو تموم نکردم. ولی مبارزه اول دانته و ورجیل رو دیدم. به این صورت که دانته میاد توی اتاق و جلوی یه آینه و خودش رو میبینه اما حرکاتش مطابقت ندارن. که یه دفعه از توی آینه Nelo Angelo میاد بیرون و با دست به دانته اشاره میکنه که بیاد بیرون (دقیقا یادر آور دوران دبستان که میگفتیم زنگ آخر اگر جرات داری بیا بیرون مدرسه:d). بعد از مبارزه، چشمش میوفته به گردنبند Dante و ولش میکنه و میره.

Oh+god+now+i+want+to+play+Devil+May+Cry+_d3a10112a8671431f382ca0e5b63134f.jpg

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خودمونیم ها، پریروز یه سوال از کامیا پرسیدم، واقعا بینهایت بی شعوره. جواب منو که نداد هیچ، رفت یه لینک گذاشت. توی اون لینک 10 تا لینک دیگه بود به توییت هایی که سوال های مشابه من داشتن. توش به چند نفر فحش داده بود بابت این سوال ها. واقعا خوشم اومد چند نفر برگشته بودن جوابشو داده بودن.
حالم به هم خورد ازش. مرتیکه روانیه. برید خودتون نگاه کنین. کاملا مشخصه نگذاشتن DMC بسازه از یه ناحیه داره میسوزه.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
خودمونیم ها، پریروز یه سوال از کامیا پرسیدم، واقعا بینهایت بی شعوره. جواب منو که نداد هیچ، رفت یه لینک گذاشت. توی اون لینک 10 تا لینک دیگه بود به توییت هایی که سوال های مشابه من داشتن. توش به چند نفر فحش داده بود بابت این سوال ها. واقعا خوشم اومد چند نفر برگشته بودن جوابشو داده بودن.
حالم به هم خورد ازش. مرتیکه روانیه. برید خودتون نگاه کنین. کاملا مشخصه نگذاشتن DMC بسازه از یه ناحیه داره میسوزه.
ازش پرسیدی نظرت در مورد DmC چیه؟ علی من تقریبا هر روز توییتر کامیا رو چک می کنم، روزی نیست که حداقل دو سه نفر این سوال رو ازش نپرسن. مشکل این نیست که مثلا داره میسوزه، (نمی گم براش مهم نیستا، نه، اما دیگه در حد سوزش که چرا بهش DmC رو ندادن نیست!) مشکل اینه که از روزی که DmC معرفی شد، ملت دارن ازش همین سوال تکراری رو می پرسن. خب هرکی باشه خسته میشه! :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ازش پرسیدی نظرت در مورد DmC چیه؟ علی من تقریبا هر روز توییتر کامیا رو چک می کنم، روزی نیست که حداقل دو سه نفر این سوال رو ازش نپرسن. مشکل این نیست که مثلا داره میسوزه، (نمی گم براش مهم نیستا، نه، اما دیگه در حد سوزش که چرا بهش DmC رو ندادن نیست!) مشکل اینه که از روزی که DmC معرفی شد، ملت دارن ازش همین سوال تکراری رو می پرسن. خب هرکی باشه خسته میشه! :D
نه مرتضی. چندتا سوال ازش پرسیدم. حاضره بره Twilog و 10000 تا پیام قدیمی رو پیدا کنه اما یه جواب ساده 2 کلمه ای رو نده! من گفتم DMC نه DmC.
کلی میگم اسم DMC بیاد کلا تعادل روانیشو از دست میده. منی که تازه توی توییتر عضو شدم باید همچین جواب بده؟ مثلا سازنده یکی از بزرگترین سری ها هست و یه آدم شناخته شده هست. باید اینجوری جواب بده؟
یه نفر بر گشت بهش گفت:
Seriously, dude. I was just asking a question. I like your games, but there is no need to be negative.
حالم ازش به هم خورد. جدا حالم داره از تمام ژاپنیا به هم میخوره. به جز عده خیلی معدودی. از اون طرف با ماساهیرو ایتو حرف میزنم خیلی قشنگ جواب تک تک سوال ها رو میده. این درحالیه که ممکنه هزار نفر همین سوال رو ازش پرسیده باشن.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
Re: بحث و تبادل نظر پیرامون Devil May Cry

تازه اونا ژاپنين خيلى آرومن :|
فک کن يکى مثل منو تو (ايرانى) باشه چى ميشه!! :d حاضريم هر چى فهش بلديم بديم ولى جواب دو کلمه ايه يارو رو نديم. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر