بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
سلام
يه چيز رو من متوجه شدم بعد از اين همه سال .(قبلش يگم كه بازي رو با شماره 3 شروع كردم)
هنوز موفق نشدم ركورد سري اول بازي مرحله اولو بشكنم .

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
1 . احساسي : تو Dmc 1 جایی که ترش میمیره (یعنی فکر میکنیم مرده) و دانته یاد مادرش می افته و گریه میکنه

2 . هيجاني : مبارزه ی دانته با اون یارو غول آخر Dmc 1 الان اسمش رو هر چی فکر میکنم یادم نمیاد

3 . فراموش نشدني : تو Dmc 3 صحنه ای که ورجیل شمشیر رو فرو میکنه تو شکم دانته من برای یک لحظه واقعا با خودم گفتم دانته مرد!!!! اما بعدش با خودم گفتم نه بابا اگه مرده پس تو Dmc 1,2 چیکار میکنه خلاصه که با اون صحنه خیلی حال کردم

4 . اعصاب خورد كن : مترسک های عوضی تو Dmc 1

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
ميدونم كه دستم به نرو نميرسه ولي من اين كپكامو آتش ميزنم:mad:!اوايل باز تو مجله ها عكس دانته هم كنار نرو بود الان فقط عكس اين مرتيكه تو مجله هست:mad:. آدم ناراحت ميشه!تاريخ اومدن اين بازي هنوز معلوم نشده?:confused:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
ميدونم كه دستم به نرو نميرسه ولي من اين كپكامو آتش ميزنم:mad:!اوايل باز تو مجله ها عكس دانته هم كنار نرو بود الان فقط عكس اين مرتيكه تو مجله هست:mad:. آدم ناراحت ميشه!تاريخ اومدن اين بازي هنوز معلوم نشده?:confused:
Release Date: TBA

amir

کاربر سایت
Mar 15, 2006
57
نام
Amir
با سلام من دارم روی کمیک استریپ قسمت 1 کار میکنم حدود 31 صفحه هستش اگه میخواین تا آخر هفته آمادست ایمیل بدین براتون بفرستم;)

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
ميدونم كه دستم به نرو نميرسه ولي من اين كپكامو آتش ميزنم!اوايل باز تو مجله ها عكس دانته هم كنار نرو بود الان فقط عكس اين مرتيكه تو مجله هست. آدم ناراحت ميشه!تاريخ اومدن اين بازي هنوز معلوم نشده?

شما بهتره بری ****نما رو آتیش بزنی که این پوستر رو گذاشته تو مجله ! :)

اینجوری دنیا رو هم از دست ِ ****نما . . . ببخشید . . . از دست ِ نرو راحت میکنی . :)

با سلام من دارم روی کمیک استریپ قسمت 1 کار میکنم حدود 31 صفحه هستش اگه میخواین تا آخر هفته آمادست ایمیل بدین براتون بفرستم

عجب حوصله ای داری شما :eek:
برا من بفرست

vahidmalbouby@gmail.com

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
بچه ها وlل تقویم سال 2007 تشو ندارین؟:biggrin1:

نه نداريم، تموم كرديم!:biggrin1:

تاريخش اينجوري كه شايعه شده بايد مثل خيلي از بازي هاي ديگه تا پاييز منتشر بشه!آره اين نرو خيلي سوسوله:-"...واقعا حيفه كه ديگه بادانته نمي تونيم بازي رو به صورت داستاني بريم.ولي احتمالا داخل اكستراهاي پاياني بازي مثل قسمت سوم كه با ورجيل مي رفتيم با دانته هم بريم!

با سلام من دارم روی کمیک استریپ قسمت 1 کار میکنم حدود 31 صفحه هستش اگه میخواین تا آخر هفته آمادست ایمیل بدین براتون بفرستم;)

ايميل من داخل پروفايلم هست .بفرست ببينم چي كار كردي.فكر كنم چيز خوبي از آب در بياد.

اين نرو باحاله كه چرا بدت مياد
قيافه دانته هم خيلي جلب شده ته ريش گذاشته :cool:

عظمت دانته رو مي توني تو والپيپرهايي كه دانته مقابل نرو قرار گرفته ببيني.اتفاقا با اين ته ريشا خيلي باحال تر شده.مثل آدمايي شده كه سرد و گرم زندگي رو چشيدن! خيلي خونسردو جدي.:love:

amir

کاربر سایت
Mar 15, 2006
57
نام
Amir
2باره سلام فصت اول داستان از اون که فکر می کردم زودتر تموم شد دیشب تمومش کردم امشب آپلود می کنم اگه خوشتون اومد مشکلی هم نبود ادامه میدم اگر هم نه که...;)

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
938687_20070430_screen002.jpg

938687_20070430_screen009.jpg

938687_20070430_screen015.jpg

938687_20070430_screen016.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟