بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

• Thread starter Thread starter alprh
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312
چرا احساس میکنم این DMC اخری یه اشغال به تمام معنا خواهد بود و ابرو سری رو خواهد برد ! :|:|
صنف رو اعصاب روندگان علی دانته هرگز گریه نمیکنه :d

لول =)) ستادتون عضو جدید هم میپذیره ؟ :دی

وحید دمو رو بازی کردی یا نه ؟ :دی

دقت کردین چرا من پستی ندادم طبق معمول؟ چون الان با تعاریف شما کف از تمام روزنه های بدنم زده بیرون:|
علی از Training بگو. خودش کمبوی از پیش تعیین شده داری که بخوای تمرین کنی؟

دقت کردین چرا من پستی ندادم طبق معمول؟ چون الان با تعاریف شما کف از تمام روزنه های بدنم زده بیرون:|
علی از Training بگو. خودش کمبوی از پیش تعیین شده داری که بخوای تمرین کنی؟

Training Mode توی دمو نیست :| البته بازی به اندازه کافی آسون هست که بتونی توی همون مراحل بازی هم تمرین کنی :دی :|

یه چیز دیگه یادم اومد گفتم بگم! :دی Tim (به دنبال برخی تغییرات غربی بازی! :دی) در زمینه ی فحاشی خیلی خوب کار کرده! :دی هر وقت این دیالوگ رو میشنوم می ترکم از خنده! :دی

Poison: Who Are You?!
Dante: Your Prom Date You Ugly Sack of SH!T!

=)) =)) =))

:دی

نمیدونم دوستان دقت کردن یا نه ولی توی اون محیطه که وسطش یه فواره داره روی در یکی از مغازه ها زده برای فروش ، بعد یه ذره جلوتر که برین ( همونجا که همه چیز داره خراب میشه :دی ) سمت راستتون یه رستوران رو میبیند که روی تابلوش نوشته Pizza :دی یعنی ممکنه ؟ :دی
----------------------------------------
در ضمن از Tim هم خیلی خوشم اومد :دی مخصوصا این جمله اش خیلی به دلم نشست >:d<
i know I'm standing in this big white stage with cameras and lights , i know it's not real , BUT as far as I'm concerned she is Kat , I'm Dante , and It's happening

همیشه یک سوالی تو ذهنم بوده.
ایا دانته اخر پیتزا رو خورد؟؟ایا بالاخره موفق میشه توی این قسمت پیتزا ـه رو بخوره ؟؟ :-? :دی
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@علی دانته-علی ورجیل-علی لیدی-علی اسپاردا-علی تریش-علی نیرو-علی لوسیا......

دمو ارزش بازی کردن رو داره یا واستیم تا بازی بیاد ؟؟ :دی

نمیدونم دوستان دقت کردن یا نه ولی توی اون محیطه که وسطش یه فواره داره روی در یکی از مغازه ها زده برای فروش ، بعد یه ذره جلوتر که برین ( همونجا که همه چیز داره خراب میشه :دی ) سمت راستتون یه رستوران رو میبیند که روی تابلوش نوشته Pizza :دی یعنی ممکنه ؟ :دی
----------------------------------------
در ضمن از Tim هم خیلی خوشم اومد :دی مخصوصا این جمله اش خیلی به دلم نشست >:d<
i know I'm standing in this big white stage with cameras and lights , i know it's not real , BUT as far as I'm concerned she is Kat , I'm Dante , and It's happening
چشممان روشن :دی :دی

میگم برو بچ انگار خیلی دمو بهتون چسبیده، واقعا ما که نمی تونیم بازی کنیم باید چیکار کنیم ؟ :(
اینجا یکی از دوستان یکم راهنمایی کنه منه
من 360 رو دارم اگر بخوام دمو رو دان کنم چجوری می تونم رو 360 اجراش کنم ؟

چشممان روشن :دی :دی

میگم برو بچ انگار خیلی دمو بهتون چسبیده، واقعا ما که نمی تونیم بازی کنیم باید چیکار کنیم ؟ :(
اینجا یکی از دوستان یکم راهنمایی کنه منه
من 360 رو دارم اگر بخوام دمو رو دان کنم چجوری می تونم رو 360 اجراش کنم ؟

با برنامه هوریزون....
در اینجا اطلاعات بیشتری هست.
[h=3]XBox 360 Demo Zone : (آپدیت شد: Devil May Cry)[/h]

همیشه یک سوالی تو ذهنم بوده.
ایا دانته اخر پیتزا رو خورد؟؟ایا بالاخره موفق میشه توی این قسمت پیتزا ـه رو بخوره ؟؟ :-? :دی
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@علی دانته-علی ورجیل-علی لیدی-علی اسپاردا-علی تریش-علی نیرو-علی لوسیا......

دمو ارزش بازی کردن رو داره یا واستیم تا بازی بیاد ؟؟ :دی
توی DMC3 که نتونست ، DMC4 هم که لیدی نذاشت :دی بعیده توی این نسخه هم بتونه پیتزاش رو تموم کنه :(:دی
--------------------
مطمئنا ارزشش رو داره :دی اصلا برای گرفتنش شک نکن :دی
-------------------
@ آتوسا

همونطوری که احسان گفت میتونی با Horizon بریزیش توی فلش و بعد منتقلش کنی به Xbox :دی
-------------------
@ علی صلح و صفا
آواتارت خیلی آشناست
yahoo_71.gif
yahoo_4.gif
You think ? :| :d

R43@
آواتارت خیلی آشناست;)):d

این الان حرف بود؟/:) خب بگیر بازی کن دیگه سوال کردن نمیخواد

از اعماق تاپیکی پیداش کردم
t8639_scary.gif

اخه دموی MGR هم هست که همش رو هم میشه 10 هزار تومن !!
q614_ohno.gif

که با این پول میشه دو بازی خوب رزیدنت اویل کد ورونیکا و // // 4 hd رو خرید.
m8393_drool.gif

از اعماق تاپیکی پیداش کردم
t8639_scary.gif

اخه دموی MGR هم هست که همش رو هم میشه 10 هزار تومن !!
q614_ohno.gif

که با این پول میشه دو بازی خوب رزیدنت اویل کد ورونیکا و // // 4 hd رو خرید.
m8393_drool.gif

دمو MGR رو حتما بگير ولى دموى DmC مهم نيست چون همه ى دمو فضاش قرمز و نارنجى که يه دور بازى کنى سرت درد ميگيره :دى مهم تر اينکه MGR يه ماه بعد از DmC مياد و +p (يا به قول بعضيا p* = p star ) سازندشه. ولى DmC چى؟ سازندش ..... اصلا ارزش اينو نداره که ازش يادى بشه :d

سومین Dev Diary
cheerleader3.gif
loveshower.gif
:دی :

Here***39;s The Third Episode Of The Devil May Cry Performance Diaries - Devil May Cry - Xbox 360 - www.GameInformer.com

علی بیا تعریف کن! :دی

و در نهایت صدا پیشه ی دانته! :دی که همه از قبل می شناختیمش! :| :دی
x650z6d52hwbn37hybf.jpg
مرتضی جون این لینک اگه ویدوئه یه کاری کن تو مدیا فایر آپش یا یه جا دیگه منم میخوام ببینم :دی

توی DMC3 که نتونست ، DMC4 هم که لیدی نذاشت :biggrin1:
البته توی 3 موفق شد یه قاچ از پیتزا رو تا دسته بکنه تو حلقش :دی
با این وضع پیتزا خوردن دانته (دانته ی اصلی رو عرض میکنم :دی) همچین آینده ای برای شماره های بعدی پیش بینی میشه :

01322770716667000907.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or