بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

• Thread starter Thread starter alprh
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    313
بچه ها ای ول یکی از دخترا به ایوا رای داده ! به افتخارش :-*>:d<
اصلا حواسم به ایوا نبود ! من هم بدم نمیاد ایوا رو ببینم به نظرم خیلی جذاب بوده که اسپاردا رو تونست عاشق خودش بکنه ;):d

بچه ها دو قسمت بعدی رو میذارم قبلش هم میگم:
سانسور شده نیست و ترجمه کامل دیالوگ ها هست پس دیگه نگران نباشید:d
xfwqacg2686rjojqcyjc.jpg

و بعدی:
k7rfjz5jxq990fknb1sy.jpg

اسپاردا رو ما درست نمیشناسیم ولی در بهترین حالت میتونم اسپاردا رو شخصیتی مثل دانته تصور کنم که یه ذره جدی تره ، با وجود علاقه ایی که به دانته دارم ولی فکر کنم هممون قبول داریم که ورجیل خیلی با ابهت تر و فلسفی تر از دانته است ، پس من ترجیح میدم بیشتر در مورد این شخص مرموز و فلسفی بدونم تا در مورد پدرش

آرمین و علی ، خداییش چه انتظاری از نرو دارین شما :دی اون موقع ( اگه اصلا بدنیا اومده باشه :دی ) به زور میتونسته راه بره اونوقت شما میخواین ببینیدش ؟ :دی
ببخشید ازمن ولی
من فکر میکنم هیچکدوم از این دو برادر به طور کامل شبیه پدر نیستن و خیلی تا رسیدن به اسپاردا راه دارن.......... ورجیل که تازه داره راهی رو میره که پدر برگشته از اون راه..........دنبال هدف و قدرتیه که پدر اونرو تونسته رها کنه ( جایگاهش تو دنیای شیاطین) و اهدافشو تغییر بده ............ ورجیل دنبال قدرت بیشتره برای چی؟ خودش؟ یعنی با اون طرز فکرش میتونه به عنوان یه رهبر ایفای نقش کنه برای دنیای که ضعیف توش کم نیس؟ اصلا اگر به همه آنچه میخواد رو بدست آورد تضمینی هس که موندوس جدید نشه. دانته هم که بقول شما دوست عزیز هنوز راه داره تا به ورجیل برسه تا بعدش...........
فلسفه ورجیل و بعد دانته (!) به نظرم هر دو ناقصه. انگار یه چیزایی کم داره. این دوتا هر جا میرن هنوز سایه اسپاردا رو سرشون سنگینی میکنه. به همین جهت من دوس داشتم اسپاردا رو ببینم!
.( عذر، اینا فقط نظر من بود و امیدوارم کسی دلخور نشه)
................................................................................................................
این دو دوست عزیز هم که تو بخش انحرافی سوال گیر کردن ، دوس دارن توضیحی بدن؟!

آخرین ویرایش:
بابا این چه وضع دانتس!!!!!!! چرا اینجوری شده این؟ :d نویسندش خیلی دلش میخواسته اینجوری باشه فکر کنم :-w

اتفاقا توی این کمیک شخصیت دانته خیلی شبیه به بازی هست اما ورجیل....... :| یه جورایی وضعیتش گریه آور ، ورجیل حتی اگه قدرتش رو هم از دست بده باز هم این جوری نمیشه !! آخه این چه وضع ورجیله :|:d

ببخشید ازمن ولی
من فکر میکنم هیچکدوم از این دو برادر به طور کامل شبیه پدر نیستن و خیلی تا رسیدن به اسپاردا راه دارن.......... ورجیل که تازه داره راهی رو میره که پدر برگشته از اون راه..........دنبال هدف و قدرتیه که پدر اونرو تونسته رها کنه ( جایگاهش تو دنیای شیاطین) و اهدافشو تغییر بده ............ ورجیل دنبال قدرت بیشتره برای چی؟ خودش؟ یعنی با اون طرز فکرش میتونه به عنوان یه رهبر ایفای نقش کنه برای دنیای که ضعیف توش کم نیس؟ اصلا اگر به همه آنچه میخواد رو بدست آورد تضمینی هس که موندوس جدید نشه. دانته هم که بقول شما دوست عزیز هنوز راه داره تا به ورجیل برسه تا بعدش...........
فلسفه ورجیل و بعد دانته (!) به نظرم هر دو ناقصه. انگار یه چیزایی کم داره. این دوتا هر جا میرن هنوز سایه اسپاردا رو سرشون سنگینی میکنه. به همین جهت من دوس داشتم اسپاردا رو ببینم!
................................................................................................................
این دو دوست عزیز هم که تو بخش انحرافی سوال گیر کردن ، دوس دارن توضیحی بدن؟!
اول از همه باید بگم که واقعا خوشحال شدم یه همچین نظر منطقی و زیبایی رو دیدم ، از بحث های منطقی و دوستانه خیلی خوشم میاد

تا حدودی با حرفهات موافقم ابوذر جان
همونطوری که گفتی شاید پسرای اسپاردا هنوز نتوسنتن به درک و قدرت کلی پدرشون برسن ولی هرکدوم توی بخش هایی تونستن از پدرشون رد بشن ، همونطوری که همه میدونیم و توی بازی هم بهش اشاره شده بود ( فایل های شماره 4 ) به عقیده خیلی ها دانته خیلی وقته که تونسته از پدرش توی قدرت و شکار شیاطین رد بکنه ، مطمئنا هممون قبول داریم که دانته توی نسخه چهار خیلی از پدرش قوی تر بود و اصلا از قدرت هاش استفاده نمیکرد و همه اش با شیطونا بازی میکرد و خوش میگذروند ، ولی دانته از لحاظ فلسفی جلوی اسپاردا کم میاره ، دانته هنوز به بینش بزرگ اسپاردا نرسیده ، همون بینش و طرز تفکری که باعث شد برای نجات انسان ها حاضر بشه از قدرت های خودش هم چشم پوشی کنه

از اون طرف ورجیل کاملا هدفمند زندگی میکنه ، فلسفه های خودش رو داره و نسبت به برادر و پدر خودش تعریف دیگه ایی از زندگی داره ، به نظر ورجیل موجودات ضعیف زندگی نمیکنند بلکه دارن زجر میکشن ، به نظر ورجیل " این قدرته که همه چیز رو کنترل میکنه و یه نفر بدون قدرت نمیتونه از هیچ چیزی مواظبت کنه ، چه برسه به خودش " ، متاسفانه ما هنوز شانس این رو نداشتیم که با فلسفه های ورجیل کاملا آشنا بشیم ولی اینطوری که از این چند نسخه میشه برداشت کرد ورجیل بعد از مرگ مادرش زجر زیادی کشیده ( مخصوصا از لحاظ روحی ضربه شدیدی بهش وارد شده ) ، بعد از اون تصمیم میگیره تا انسانیتش رو نادیده بگیره چون به نظرش انسانی باعث ضعف اون میشه ، پس به نظر من ورجیل نسبت به اسپاردا خیلی فلسفی تره و بینش کاملا متفاوت و جالبی نسبت به زندگی و اطرافیانش داره ، فلسفه ایی که باعث میشه اون از هیچکس کمک نخواد حتی از برادرش ، فلسفه ایی که باعث میشه اون هر شمشیر و سلاحی رو لایق یه مبارز ندونه و فقط ار سلاح هایی استفاده کنه که لیقات این رو دارن که یه مبارز واقعی لمسشون کنه ، همونطوری که گفتم ورجیل نسبت به برادر و پدرش خیلی فلسفی تره ولی از لحاظ قدرت جلوی اونا کم میاره و هنوز نتونسته به طور کامل از پتانسیل خودش استفاده کنه

ما توی این چند نسخه دانته رو زیاد دیدیم و با فلسفیات اون ( هرچند خیلی ساده هم بودن ) آشنا شدیم ، علاوه بر اون در مورد اسپاردا هم زیاد شنیدیم و تقریبا داستانش رو میدونیم ولی ورجیل هنوز یه علامت سوال مونده ، علامت سوالی که پتانسیل بالایی داره و اگه روش کار بشه میتونه به یکی از بهترین و فلسفی ترین شخصیت های صنعت گیم تبدیل بشه

آخرین ویرایش:
علی آقا ممنون بابت مطلبتون@};-
اما من نظرم اینه که ورجیل با این نظرش اشتباه میکنه . (مثلا اسپاردا مگه فقط از روی دلسوزی دنیاشو ترک کرده؟)مگر بعدها تغییری بوجود بیاد
تصمیم میگیره تا انسانیتش رو نادیده بگیره چون به نظرش انسانی باعث ضعف اون میشه
..................................................................................
اما بقول شما هم ورجیل یه علامت سوال بزرگه(برا منم انتخاب بین پدر و پسر سخت بود)

شاید هم ورجیل راست بگه ! گاهی اوقات بعد انسانی باعث ضعیف شدن افراد میشه !! اینجا دانته س که می خواد به ورجیل حالی کنه که بعد انسانی قوی تر از بعد شیطانیه !!!! این که کدومشون درست میگه و پیروزی با کدومشونه ؟ برمیگرده به نظر شخصی افراد این طور نیست ؟!

من به اسپاردا رای دادم... قبلا هم گفتم اگه ما میخواییم از ابهامات داستان کم بشه باید از اول و به ترتیب شروع به بررسی کنیم! پس چه بهتر که اسپاردا بیاد...
آخه مگه ما تا حالا Sparda رو دیدیم....؟ فقط ازش شنیدیم... همین دیگه... با اینکه فقط ازش شنیدیم این همه تو کفشیم و باهاش حال می کنیم... از کجا معلوم وقتی تو بازی ببینیمش، فکمون ول نشه رو زمین...
در مورد اسپاردا:
اسپاردا به اون صورت چیزی نداره که بخواد بهش پرداخته بشه.میدونیم که یه دفعه عاشق شد و بر علیه نوع خودش قیام کرد ولی در مورد ورجیل هزارتا حفره میمونه که باید پر بشه.نیازی هم نیست دوباره بگیم چون وقت تلف میشه و قبلا گفتیم.الان دانته از همه طرف داره محدود میشه و برای همین ریبوت شد.ولی ورجیل از همه طرف ازاد هست و میتونه از تمام جهات مورد بررسی قرار بگیره که باز هم وقت تلف نمیکنم چون علی جان کاملا و خیلی قشنگ جواب داد که منم نمیتونستم بهتر از این جواب بدم.
دوستان اینم سیو بازی من برای PC.
هر کی دلش خواست دان کنه و حال کنه.همه چی رو ازاد کردم و حدود 405361 اورب دارم!!!:d
http://www.mediafire.com/?mei8mfqm6n5cmen

آخرین ویرایش:
اسپاردا فلسفه خاصی رو داره که واقعا جالبه!
بالاخره اخر دانته و ورجیل یه نیمه شیطانن و نیمه انسانی دارند و در نتیجه دفاع کردن از انسانها برای اونها راحتتره (البته جز ورجیل) تا کسی که در مقابل هم نوع خودش مبارزه کنه فقط برای انسانها و نجات انها. اون از قدرت و مقام خودش گذشت تا بتونه انسانها رو نجات بده. معلومه این کار خیلی بزرگه!:d

شخصیتی که ورجیل داره توی دنیایی گیم خیلی کم پیدا میشه ، چند تا Antagonist میشناسین که این همه محبوب باشه ، من که علاوه بر ورجیل فقط از جوکر و آلبرت وسکر خوشم میاد ، به جز این سه نفر از هیچکدوم از شخصیت های منفی دیگه خوشم نمیاد و بود و نبودشون برام هیچ فرقی نداره
چند تا برات نام ببرم علی ...؟
Lady تو بازیه Shadow Hearts
The Boss تو بازیه MGS
Queen تو بازیه MGS2
Olga باز هم تو بازیه MGS2
و .... و.... و ....

---------- نوشته در 07:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:18 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید ازمن ولی
WOWWWWWWWWWW

F****ing GRRRRRREAT
50 امتیاز + ابوذر...

---------- نوشته در 07:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:23 PM ارسال شده بود ----------

میدونیم که یه دفعه عاشق شد و بر علیه نوع خودش قیام کرد
بی خیال Safe.... فکر می کنی چنین چیزی خیلی سادست... می دونی چه جسارت و شجاعتی می خواد که از زندگی قبلیت بکنی و بهش پُشت کنی... از اون همه قدرت... جایگاه و هر چیزی که داری...
بذاریش پُشت سرت و رو به جلو حرکت کنی....
به قول ابوذر... Vergil می خواد جایی برسه که SPARDA خیلی وقته که دیده اونجا در حد و اندازش نیست... و اونجا رو ترک کرد.

چند تا برات نام ببرم علی ...؟
Lady تو بازیه Shadow Hearts
The Boss تو بازیه MGS
Queen تو بازیه MGS2
Olga باز هم تو بازیه MGS2
و .... و.... و ....

---------- نوشته در 07:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:18 PM ارسال شده بود ----------

WOWWWWWWWWWW

F****ing GRRRRRREAT
50 امتیاز + ابوذر...

---------- نوشته در 07:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:23 PM ارسال شده بود ----------

بی خیال Safe.... فکر می کنی چنین چیزی خیلی سادست... می دونی چه جسارت و شجاعتی می خواد که از زندگی قبلیت بکنی و بهش پُشت کنی... از اون همه قدرت... جایگاه و هر چیزی که داری...
به قول ابوذر... Vergil می خواد جایی برسه که SPARDA خیلی وقته که دیده اونجا در حد و اندازش نیست... و اونجا رو ترک کرد.

لئون جان من سری MGS رو بازی نکردم برای همین نمیتونم در موردش درست نظر بدم ، ولی ورجیل شخصیتی بسیار فلسفی بود که توی پست قبلیم در موردش بیشتر توضیح دادم و بعید میدونم اون شخصیت هایی که نوشتی تفکرات جالب و زیبایی مثل ورجیل در مورد زندگی داشته باشن

به قول ابوذر... Vergil می خواد جایی برسه که SPARDA خیلی وقته که دیده اونجا در حد و اندازش نیست... و اونجا رو ترک کرد
درسته که این عمل اسپاردا خیلی شجاعانه و قابل تحسینه اما خوب ما دیگه می دونیم اسپاردا تونست این کار رو بکنه ! بهتره چگونگی این عملش مخفی بمونه و همین باعث جذابیت داستان اسپاردا میشه ! اگه بخواد داستانش موشکافی بشه که دیگه فایده ای نداره

لئون جان من سری MGS رو بازی نکردم برای همین نمیتونم در موردش درست نظر بدم ، ولی ورجیل شخصیتی بسیار فلسفی بود که توی پست قبلیم در موردش بیشتر توضیح دادم و بعید میدونم اون شخصیت هایی که نوشتی تفکرات جالب و زیبایی مثل ورجیل در مورد زندگی داشته باشن
آ آ آ آ آ...
علی پس چرا من فکر می کردم که تو هم MGS رو بازی کردی... ولی اشتباه نکن... اینو فقط من نمی گم... اگه اطمینان نمی کنی به حرفام، از بقیه دوستامون بپرس... حتماً توضیح می دن برات...
خیلی عجیبه برام... بازی به این معرکه ای... چرا بازیش نکردی آخه...؟ یکی از همون معدود بازی هایی هستش که تمام Antagonist هاش چنان گذشته ای دارند که اونقدر باهاشون همدردی و همذات پنداری می کنی که موقع کشتنشون صورتت از گریه خیس میشه...

---------- نوشته در 06:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:17 PM ارسال شده بود ----------

درسته که این عمل اسپاردا خیلی شجاعانه و قابل تحسینه اما خوب ما دیگه می دونیم اسپاردا تونست این کار رو بکنه ! بهتره چگونگی این عملش مخفی بمونه و همین باعث جذابیت داستان اسپاردا میشه ! اگه بخواد داستانش موشکافی بشه که دیگه فایده ای نداره
تا حدودی موافقم... اما...
اما اگه چگونگی این عمل KING توسط خودش افشا بشه، آره... زیاد جالب نیست... اما اگه یکی دیگه حکایتش کنه... چرا که نه...!!! اون وقت قضیه فرق می کنه.

تا حدودی موافقم... اما...
اما اگه چگونگی این عمل KING توسط خودش افشا بشه، آره... زیاد جالب نیست... اما اگه یکی دیگه حکایتش کنه... چرا که نه...!!! اون وقت قضیه فرق می کنه
مثلا از زبان کی ؟!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or