بحث و تبادل نظر در مورد سرویس های کاهش پینگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

fori

کاربر سایت
May 11, 2011
46
به سوال بالای من جواب بدید

عزیز طبق تستهایی که دیدم در شهرستانها فقط مخابرات و های وب پینگ خارج خوبی داشتند
البته تازه اونم شهر به شهر فرق میکنه. اگر براتون مقدور هست اینهایی که گفتم رو در شهرتون تست کنید
یا از اطرافیان یا از خود نمایندگی هم بعضی وقتها برای آدم تست میگیرند.
اگر خوب نبود یه isp پیدا کنید پینگش با سرورهای تهران مثلا تابناک دات آی آر زیر 30 باشه. بعد از این اکانتهای
کاهش استفاده کنید تاثیر بسیار زیادی تو پینگ داره.

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
دوستان systec هنوز هم اکانت میده چونالان اکانت تست اش که کانکت نمیشه

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
دوستان systec هنوز هم اکانت میده چونالان اکانت تست اش که کانکت نمیشه
این الان سئوالی بود ؟ :d گویا اکانت جدید نمیده ، چون من خودم سیستک دارم و هنوز استفاده میکنم .

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
این الان سئوالی بود ؟ :d گویا اکانت جدید نمیده ، چون من خودم سیستک دارم و هنوز استفاده میکنم .

از کجا میشه فهمید اکانت جدید نمیده تو سایت که اش چیزی نزده بود؟

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
دوستان اکانت تست goodping.ir ارور 691 میده تا همین الان درست بود مشکل از چیه اگه میشه شما هم تست کنید نتیجه رو بگید...

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
تو بحث سرویس های کاهش پینگ این رو بهتون بگم که به جز سیستک که یک شرکت ISP معتبر در ایران هست ، بقیه این فروشنده ها نامعتبر هستند و قطعا مشکلات زیادی پس از خرید برای شما پیش میاد دلیلش هم کاملا معلومه.
پس دقت داشته باشید که از جایی سرویس کاهش پینگ بخرید که لااقل از اون اطمینان و اعتماد کافی رو دارید در غیر این صورت عواقبش پای خودتون هست.
در ضمن شرکت سیستک به دلیل جلوگیری از کاهش پهنای باند و افت کیفیت سرویس هاش مدت طولانی هست که دیگه سرویس دهی نمی کند.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,476
نام
Nimo
تو بحث سرویس های کاهش پینگ این رو بهتون بگم که به جز سیستک که یک شرکت ISP معتبر در ایران هست ، بقیه این فروشنده ها نامعتبر هستند و قطعا مشکلات زیادی پس از خرید برای شما پیش میاد دلیلش هم کاملا معلومه.
پس دقت داشته باشید که از جایی سرویس کاهش پینگ بخرید که لااقل از اون اطمینان و اعتماد کافی رو دارید در غیر این صورت عواقبش پای خودتون هست.
در ضمن شرکت سیستک به دلیل جلوگیری از کاهش پهنای باند و افت کیفیت سرویس هاش مدت طولانی هست که دیگه سرویس دهی نمی کند.

دقیقا. ;)
دوستان واقعا الکی ریسک نکنین برین از جایی مثل cpr و ... بخرین چون هیچ کدوم اصلا بدرد نمیخورن.

behroozuac

عضو جدید
Aug 29, 2013
68
دقیقا. ;)
دوستان واقعا الکی ریسک نکنین برین از جایی مثل cpr و ... بخرین چون هیچ کدوم اصلا بدرد نمیخورن.

cpr که دیگه واقعا افتضاحه و خریت کامل اگه بخوای ازش سرویس بخری.به جر cpr هم ۲ ۳ تای دیگه هستن که اونا هم ۱روز خوبن ۱روز داغون.من همه ی این سرویسا رو تست کردم وهیچ کدومشون به سیستک نمیرسن.اگر نمی خواین از سیستک سرویس بگیرین پس حداقل از cpr هم نگیرین چون واقعا پولتون حروم میشه( نظر شخصی بده بود):|

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
این رو امروز تست کردم. واقعا از سیستیک هم بهتره با این شرایط!

بتلفیلد 4 :

45993280992468716661.png

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین

بتلفیلد 4 :

45993280992468716661.png
این مال کجاست مسعود؟
من الان روی بتلفیلد 3 این سرور های گود پینگ رو تست کردم، از 400 رسوند به 160!

آخرین ویرایش:

icehell

کاربر سایت
Jan 17, 2013
115
نام
Mahyar

بتلفیلد 4 :
مسعود جان بی‌ زحمت تست از سرورای پر بذار اینا که همه خالین (سرورای ۴۸ یا ۶۴ نفره) :bighug:

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
درود.
از این سایت فقط تست کردم! چون بازی نمیکنم سرویس رو نخریدم:»
فروشگاه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر