بحث و تبادل نظر در مورد سرویس های کاهش پینگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام
به همه بچه ها من نتم رو از مخابرات گرفتم چه طوری میتونم سرویس گاهش پینگ داشته باشم راستش در این زمینه آماتور هستم اگر راهنماییم کنید ممنونتون میشم

این که بازم error داد:((

دوست عزیز وضعیت این هست دیگه,یک ساعت بازی میکنی,23 ساعت نمیتونی بازی کنی !

سلام
به همه بچه ها من نتم رو از مخابرات گرفتم چه طوری میتونم سرویس گاهش پینگ داشته باشم راستش در این زمینه آماتور هستم اگر راهنماییم کنید ممنونتون میشم

شما میتونید به یکی از سایت های کاهش پینگ مراجعه کنید که اگه سرچ کنید پر هست تو نت,بعد اکثرشون اکانت تست دارند,اون اکانت رو دانلود میکنید که یوزر و پسووردش هم قید شده تو همان سایت,بعد کنکت میشید و میرید پینگ میگیرید تا ببینید پینگتون با سرور مورد نظرتون کاهش داشته یا افزایش! اگه دیدید افزایش یافته اصلا تعجب نکنید چون اینا باید به جای تیتر سرویس کاهش پینگ باید بنویسن سرویس افزایش پینگ... !

در مورد شِِر کردن رو کنسول ها هم اینجا توضیح داده شده که میتونید دانلو کنید و استفاده کنید...

دانلود vps pdf

درود خدمت عزیزان بازی سنتر

در این تاپیک به بحث در مورد سرویس های کاهش دهنده پینگ میپردازیم که یکبار برای همیشه مشکل پینگ کاربران ایرانی رو حل میکنند.
در این سرویس ها همانطور که تست هم گذاشتم پینگ تایم به حد نرمال و مناسب تغییر پیدا میکنه البته با ذکر چند نکته!
1. این سرویس ها چون هزینه بر هستند پیشنهاد میشه دوستان خودشون چند نفری جمع بشم و یک سرور برای خودشون تهیه کنند.
2. کسایی که خودشون الان پینگ زیر 150 دارن و ثابت هست و تایم اوت ندارن نیازی به این سرویس ها ندارن.
3. کسایی که با سرورهای داخلی هم تایم آوت دارن پیشنهاد میشه سرویس دهنده خودشونو تغییر بدن.
4. این سرویس ها مناسب تمام بازی های آنلاین هست.
5. پینگ این سرور ها که تهیه میکنید معمولا با تمام اروپا زیر 100 هست
6. پینگ شما با استفاده از این سرویس به این صورت تعیین میشه: پینگ خود اون سرور که تهیه میکنید (مثلا اون سرور پینگ 80 با 4.2.2.4 داره) به علاوه پینگ خود شما تا اون سرور داخلی میشه (معمولا زیر 40 هست) و در نهایت میشه 80 +30 = 110 میلی ثانیه!

48031d1376934313-untitled.png

سرویس تست:

دانلود کانکشن

Username : ssgstest

Password : 123

راه اندازی در کنسول ها:
سلام
این آموزش رو از این جهت دارم میذارم که دوستان مولتی باز ps3 که پینگ خوبی تو شبکه ندارند بتونند از سرویس های کانکشن جدیدا بعضی شرکت ها و اشخاص برای کاهش پینگ ارائه میدند رو کنسول هم استفاده کنند و دیگه نیازی نیست دائم سرگرم پیدا کردن یه isp خوب برای پینگ پایین باشید...رو بستر adsl هم میتونید پینگ خوب داشته باشید،البته در صورتی که این کانکشن ها با اینترنت شما همخوانی داشته باشه....
چون کارم شبکه نیست من فقط روشی رو که خودم انجام دادم رو میگم با توجه به این، مدل های دیگه ای هم میشه که خوتون کشفش کنید ،من تو نت سرچ زدم و روش های اونارو انجام میدادم نمیشد و خودم اینقدر ور رفتم تا موفق شدم.
فکر کنم یه همچین اموزشی تو بخش xbox باشه جهت خرید از استور لایو ولی پیداش نکردم. به هر حال چون اصلا مهم نیست کنسول ps3 باشه یا xbox هیچ تنظیمی تو قسمت network setting کنسول قرار نیست انجام بشه و همه چیز رو حالت auto قرار داره. رو هر دو دستگاه تست کردم و جواب داد.
شرایط اتصال مورد نیاز:
1 .یک pc با دو کارت شبکه
2.یک کابل لن برای اتصال از ps3و یا xbox360
به یکی ازکارت شبکه ها pc
3.یک کابل لن که از مودم اینترنت به کارت شبکه دیگه pc خورده
مراحل :
ساخت یک کانکشن VP.N

• (control panel> Network and Sharing Center>setup a new connection>connect to a workplace>use my internet connection( vp,n
  • بعد آی پی ادرس چیز پی ان و یوزر پسورد بدید تا کانکشن آماده بشه
  • بعد ساخت vp.n کانکشن با کلیک راست وارد properties بشین
  • و تو قسمت security این تنظیم مطابق عکس انجام بدید.

• تو قسمت sharing هم این تنظیمات.

• تیک اول رو فعال کنید و تو قسمت Home Networking Connection کانکشن مربوط به کارت شبکه دوم که به کنسول خورده رو انتخاب کنید.
  • در اخر ok بزنید.

کنسول رو به PC متصل کنید و به بخش تننظیمات کنسول برید ...
توجه :دقت کنید یه local area connection بعد از اتصال لن از ps3 به pc ظاهر میشه که اون اگه disable هست enable کنید.
تنظیمات کنسول
هیچ تنظیم خاصی نداره...همه چیز رو حالت easy یا همون Auto

VP.N رو تو پی سی کانکت کنید. کنسول رو sign in کرده و لذت ببرید

تشکر فراوان از کاربر MOTISOLIDSNAKE

درود...
تو توضیحاتت نوشتی مطابق عکس.....
ولی عکسی ندیدم:-/ چرا؟

دوست عزیز وضعیت این هست دیگه,یک ساعت بازی میکنی,23 ساعت نمیتونی بازی کنی !

شما میتونید به یکی از سایت های کاهش پینگ مراجعه کنید که اگه سرچ کنید پر هست تو نت,بعد اکثرشون اکانت تست دارند,اون اکانت رو دانلود میکنید که یوزر و پسووردش هم قید شده تو همان سایت,بعد کنکت میشید و میرید پینگ میگیرید تا ببینید پینگتون با سرور مورد نظرتون کاهش داشته یا افزایش! اگه دیدید افزایش یافته اصلا تعجب نکنید چون اینا باید به جای تیتر سرویس کاهش پینگ باید بنویسن سرویس افزایش پینگ... !

در مورد شِِر کردن رو کنسول ها هم اینجا توضیح داده شده که میتونید دانلو کنید و استفاده کنید...

دانلود vps pdf
درود.
دوست عزیز منظورم error کانکت سرور کاهش پینگ بود.....
12 ساعت کار کردو بعد دیس شد.....
بعد از اون هیچ کانکشن دیگه ای جواب نداد.
واسه رفع این مشکل با کی تماس بگیرم؟

من از پینگ سرویس اکانت گرفتم . یکی بی زحمت این IP شو به من بگه

درود.
دوست عزیز منظورم error کانکت سرور کاهش پینگ بود.....
12 ساعت کار کردو بعد دیس شد.....
بعد از اون هیچ کانکشن دیگه ای جواب نداد.
واسه رفع این مشکل با کی تماس بگیرم؟

شما باید قضیه رو با پشتیبانی سایتی که ازش سرویس کاهش پینگ رو خریدید مطرح کنید...

چی شد یکی نمیدونه این IP لعنتی پینگ سرویس چیه ؟ اگه بیای بگی یه کیلو پنبه سنگینتره یا یه کیلو اهن 200 تا کارشناس و نابغه پیدا میشه ولی یکی که یه سوالی داره همه ساکت میشن

چی شد یکی نمیدونه این IP لعنتی پینگ سرویس چیه ؟ اگه بیای بگی یه کیلو پنبه سنگینتره یا یه کیلو اهن 200 تا کارشناس و نابغه پیدا میشه ولی یکی که یه سوالی داره همه ساکت میشن

خوده سایت: 5.9.63.216
سرور 1: 130.185.74.27
سرور 2: 130.185.74.147
سرور 3: 130.185.74.86
سرور4: 130.185.74.135
سرور5: 130.185.74.12
سرور6: 130.185.74.189

چرا جوش میاری......یادم رفت

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or