بحث و تبادل نظر در مورد سرویس های کاهش پینگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
از این سرویسهای کاهش پینگ برای وایمکس ایرانسل آیا تحت هیچ شرایطی نمیشه استفاده کرد؟ راهی نداره ؟

برای بازی های آنلاین با 8.8.8.8 تست بگیریم یا 4.2.2.4 ؟ چون من پینگم با 8.8 تقریبا 130-140 هست اکثر وقتا درحالی که با 4.2 نزدیک 180 اینا هست. سرویس پینگ که فعال می کنم پینگم با 8.8 رو میبره بالا! ولی با 4.2 نزدیک 30-40 تا از پینگم کم میکنه عجیب نیست؟

برای بازی های آنلاین با 8.8.8.8 تست بگیریم یا 4.2.2.4 ؟ چون من پینگم با 8.8 تقریبا 130-140 هست اکثر وقتا درحالی که با 4.2 نزدیک 180 اینا هست. سرویس پینگ که فعال می کنم پینگم با 8.8 رو میبره بالا! ولی با 4.2 نزدیک 30-40 تا از پینگم کم میکنه عجیب نیست؟

نخیر عجیب نیست چون 8.8 مال سرور های اروپاست بخاطر همینه پینگ کمتری داره و وی پی ان تاثیر زیادی نداره
و 4.2 هم مال امریکاست و وی پی ان اونو پایین میاره چون پینگت با اونجا زیاده

نخیر عجیب نیست چون 8.8 مال سرور های اروپاست بخاطر همینه پینگ کمتری داره و وی پی ان تاثیر زیادی نداره
و 4.2 هم مال امریکاست و وی پی ان اونو پایین میاره چون پینگت با اونجا زیاده
من با 8.8.8.8 پینگم 320 اما با 4.2.2.4 پپینگم 210 هست!!!!!!!!!!!
این دیگه عجیبه نه؟؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

شما از چه شرکتی سرویس میگیری؟

سلام
من پینگم از 4.2.2.4 بیشتر اوقات 350-380 هست و در بهترین حالت به 280 میرسه و نیاز به سرویس کاهش پینگ بدجور حس میشه :دی
فقطم واسه فیفا14 انلاین لازم دارم
حالا میخوام بدونم کدوم یک از این سرویس ها بهتر از بقیس ؟ مثلا قیمت بهتر و عدم قطعی و امنیت و ...
سیستک چطوره ؟ من تست کردم با 4.2.2.4 تا 160-180 متغیر بود تو هر صد تا هم یک تایم اوت میداد تستش که خوب بود ولی قسمت ثبت نامش شماره موبایل و خونه و ادرس و ... میخواد ؟!! حتما باید درست بزنیم ؟
این سایت فروشگاه سرویس کاهش پینگ هم دیدم یکی معرفی کرده تست کردم 140-160 متغیر بود و تستش که خوب بود ولی چون تازه راه افتاده میخوام ببینم کسی دیگه تست کرده ؟ قطعی نداره و ثبات پینگ داره و از این جور چیزا؟
اگر سرویس دیگه ای هم سراغ دارید که بهتره ممنون میشم معرفی کنید
;)

کسایی که سرویس درست حسابی رو سرور اختصاصی میخان بهم pm بدن راهنمایشون کنم
نه از این سرورای با پهنای باند کم که oversell هم میکنن
vdzir5kaku7ov80slurb.png

نمونه ای از uptime سرور
igm9fno6aoumkmrs2u67.png

سرور اصلا پابلیک نیست و نخواهد شد ، از این سایتهای فروش عمومی نداره و نخواهد داشت. برای مصارف گیلد و تقریبا ریلممون تو بلیزارده و چون هزینه سرور زیاده به صورت محدود چند یوزر میگیرم

آخرین ویرایش:
ایران تورنمت هم شورش رو در اورده دیگه !

سینه هاشون رو میدن جلو با افتخار میگن 11 تا سرور داریم در حالیکه 1 دونش هم درست حسابی کار نمیکنه و بدتر هم میکنه پینگ رو ...

در حال حاضر به نظرتون کدوم بهتره؟؟

اصلآ معلوم نیست! یکی سیستک استفاده میکنه میگه راضی هست ,یکی دیکه با همین سیستک پینگش داغون میشه! مثل خود بنده!

فقط از ایران تورنمت نخرید چون مثلا در ظاهر دارای 11 تا سرور هست دریغ از اینکه یک دونش درست کار کنه!

دوستان کسی سرویس کاهش پینگ رو سرور اختصاصی سراغ داره؟؟

GODPING افتضاح ست ! پشتیبانی شم افتضاح تر از خود سرویس اش ! کلی پول دادم اما اصلا خوب نیست همه اش تایم اوت داره ....

اصلآ معلوم نیست! یکی سیستک استفاده میکنه میگه راضی هست ,یکی دیکه با همین سیستک پینگش داغون میشه! مثل خود بنده!

فقط از ایران تورنمت نخرید چون مثلا در ظاهر دارای 11 تا سرور هست دریغ از اینکه یک دونش درست کار کنه!

دوستان کسی سرویس کاهش پینگ رو سرور اختصاصی سراغ داره؟؟
من ایران تورنومنت چند ماهی هست دارم بدی نبوده ! بیشتر به isp بر میگرده که با چه سرورهای درست کار میکنه !

GODPING افتضاح ست ! پشتیبانی شم افتضاح تر از خود سرویس اش ! کلی پول دادم اما اصلا خوب نیست همه اش تایم اوت داره ....
من یبار ازشون سرویس گرفتم دیگه پشت دستم رو داغ کردم که.....!سرویس افتضاح از اونطرف وقتی بهشون میگی سرویستون اینطوری بجایه این که قبول کنند یا مشکل طرف رو حل کنند میگن سرویس نگیر خوب زوری!!!اخلاق حوصله نمونده اصلا تو این فروشندها الا از این استفاده می کنم که از هر نظر عالیه
pingservice.ir|سرویس کاهش پینگ تایم

من ایران تورنومنت چند ماهی هست دارم بدی نبوده ! بیشتر به isp بر میگرده که با چه سرورهای درست کار میکنه !

الان شما از سرور 1 تا 11 که ایران تورنمت میده به چند تاش میتونید وصل شید!؟!

اقا من روی xbox 360 و xbox one این سیستک رو شیر کردم خیلی هم خوب بود و راضی ام
الان ps4 خریدم میخواستم ببینم با اون تنظیمات داخلی ps4 میشه به سیستک وصل شد یا بازیم باید از pc شیر کنم لطفا اگر کسی رو ps4 از این استفاده کرده بگه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or