بحث و تبادل نظر در مورد سرویس های کاهش پینگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
اقا من روی xbox 360 و xbox one این سیستک رو شیر کردم خیلی هم خوب بود و راضی ام
الان ps4 خریدم میخواستم ببینم با اون تنظیمات داخلی ps4 میشه به سیستک وصل شد یا بازیم باید از pc شیر کنم لطفا اگر کسی رو ps4 از این استفاده کرده بگه
نه مثله وان باید از pc شیر کنی .

به جز سرور 3 بقیه کارمیکنه !

پینگ سرور خود ایران تورنمت !! پینگش که این باشه میخواد برای من به عنوان کاهش پینگ عمل کنه؟!!؟

Capture20.png

پینگ سرور خود ایران تورنمت !! پینگش که این باشه میخواد برای من به عنوان کاهش پینگ عمل کنه؟!!؟

Capture20.png
سرور 11 ایران تورنومنت....با 8.8.8.8
Untitledsddf.jpg
قبلا هم بهت گفتم نت خودت یجای کارش میلنگه یا از isp یا مرکز مخابراتی....:)

آخرین ویرایش:
سرور 11 ایران تورنومنت....با 8.8.8.8
View attachment 52856
قبلا هم بهت گفتم نت خودت یجای کارش میلنگه یا از isp یا مرکز مخابراتی....:)

علی کم بزن تو سر نت بدبخت من:)

ببین الان چقدر نوسان پینگ داری تو عکسی که گذاشتی؟! از 97 داری تا 155 !

حالا مال من بدون فعال کردن ک.پ ! (البته میدونم مال تو پایین تر هم احتمالا باشه بدون ک.پ)

Capture21.png

اینم با ک.پ

Capture22.png

مثل ساعت کار میکنه بدون ک.پ!من به پشتیبانی زنگ بزنم چی بگم؟بگم اقا چرا پینگتون نوسان یا تایم اوت نداره؟!

الان تست کن از سرور 1 تا 7 ایران تورنمت رو,و از بتل لاگ پینگ بگیر ببین بدون اون و با استفاده از اون چقدر کاهش اعمال میشه رو پینگت! (خدایی تست کن شاید مال من اینطوره)

اخه مشکل اگه از ای اس پی من هست چرا بدون ک.پ من پینگم پایین و بدون نوسان هست ولی وقتی به سرور ایران تورنمت وصل میشم همه چی زیرو رو میشه؟!

الان خودت میگفتی از سیستک استفاده میکنی و راضی هستی ولی بعضی از بچه ها امتحان کرده بودند پینگشون رو افزایش داده بود! این تفاوت از کجا ناشی میشه؟

آخرین ویرایش:
اره ایران تورنومنت خراب شده کیفیت قبل رو نداره...این نوسان رو قبلا نداشت...
اگه بدون کاهش پینگ ، پینگت 130 ....نباید استفاده کنی....
این سرویس ها برای کسایی هست که در حالت عادی پینگ بالای 250 دارند تاثر مثبت داره....علت اینکه تا کانکت میشی پینگ بدتر میشه اینکه پینگ داخلی خوبی نداری ...برای همین پیشنهاد میکنم استفاده نکن...
سیستک هم برای من خوبه و جواب داده...ایران تورنومنت هم برای مبادا استفاده میکنم...یه سایت بالاتر بچه ها لینکشو دادند اونو تست کن...

نتت خوبه ناراحت نشو:d

GODPING افتضاح ست ! پشتیبانی شم افتضاح تر از خود سرویس اش ! کلی پول دادم اما اصلا خوب نیست همه اش تایم اوت داره ....

اره افتضاحه
من هفته پیش گرفتم
بهشون ایمیل زدم که چرا هی نوسان داره و تایم اوت یه سری بهونه های الکی اوردن ...
=======
ایران تورنومنت هم یه تستیشو گرفتم تایم اوت نداشت ولی خوب تو بازی هیچ فرقی نداشت و همون لگ رو داشت
کلا فکر کنم این کاهش پینگ ها الکین و در واقعیت عمل نمیکنن یا شایدم واسه سرور فیفا14 جواب نمیده

بله دوست عزیز ایران تورنمنت هم اصلا خوب نیست,1 دونه سرور بذار ولی کار کنه! 11 سرور گذاشتن که همشون...

خدا به اینا انصاف بده,اخه اگه نت ما خوب و معقول بود چه نیازی به این مضخرفات داشتیم تا جیب همچین ادمهایی هم پر بشه!

بله دوست عزیز ایران تورنمنت هم اصلا خوب نیست,1 دونه سرور بذار ولی کار کنه! 11 سرور گذاشتن که همشون...

خدا به اینا انصاف بده,اخه اگه نت ما خوب و معقول بود چه نیازی به این مضخرفات داشتیم تا جیب همچین ادمهایی هم پر بشه!

من یه چند باری کاهش دهنده پینگ خریدم اما کسایی که اینا رو میفروشن یکی از اون یکی کلاه بردار تر هستن راستش :d

چند تا از دوستان pm دادن صندوق pm پر و پروفایلتون بستس لطفا دقت کنید من نمیتونم باهاتون تماسی بگیرم

وضعیت حال
iei9eyrekflasbx3mr9n.png

چند تا از دوستان pm دادن صندوق pm پر و پروفایلتون بستس لطفا دقت کنید من نمیتونم باهاتون تماسی بگیرم

وضعیت حال
iei9eyrekflasbx3mr9n.png

خب دوست عزیز شمایی که میگی "
فعلا بخاطر مسائل امنیتی یه سری پورت ها رو بستم دیگه واسه کنسول کار نمیکنه" اینجا لطف کنید مطرح کنید تا نه وقت شما گرفته بشه نه وقت ما ! (مسائل امنیتی هم نمیتونم هضم کنم کدوم مسائل!)

فقط عکس از پینگ تایم گذاشتن که نیست همه چیز...

سلام به همه دوستان.....
من ghost recon بازی میکنم و مشکل پینگ دارم......
این سرویس کاهش پینگ رو چجوری باید فعال کنم؟ و از کجا سرویس بگیرم؟

درود الان شرکت خوب چی هست ؟ لینکش رو بدید :دی

و اینکه رو PS4 هم میشه کانفیگش کرد دیگه ؟

سلام به همه دوستان.....
من ghost recon بازی میکنم و مشکل پینگ دارم......
این سرویس کاهش پینگ رو چجوری باید فعال کنم؟ و از کجا سرویس بگیرم؟

درود الان شرکت خوب چی هست ؟ لینکش رو بدید :دی

و اینکه رو PS4 هم میشه کانفیگش کرد دیگه ؟

pingservice.ir|سرویس کاهش پینگ تایم

این رو امتحان کنید اون یکی ها که واقعا شاهکار هستن یکی از دوستان این رو تعریف میکرد.

نحوه شیر کردن روی ps4 رو هم علی توضیح داده اینجا...

http://uplod.ir/mczj14r5ckb7/vps.pdf.htm

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or