بحث و تبادل نظر در مورد سرویس های کاهش پینگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
پینگ سرویس خوبه راضی هستم. پینگ داخلیم 60~ با 8.8.8.8 270 هست. وصل که میشم تا 140 میاد با 8.8.8.8
پشتیبانی خوبی هم داره البته

من همین طوری بدون استفاده از هیچ چیزی با زدن pig 8.8.8.8
109 میاد برام .خوبه دیگه نه؟

تو بازی آنلاین در psn چطور میشه فهمید آدرس سرور بازی ای که داریم میکنیم چیه؟؟؟میخوام ببینم پینگش چقدره

آخرین ویرایش:
دوستان منم میخوام از سرویس کاهش پینگ استفاده کنم ممنون میشم یکی راهنماییم کنه از کجا و چطوری بگیرم

دوستان منم میخوام از سرویس کاهش پینگ استفاده کنم ممنون میشم یکی راهنماییم کنه از کجا و چطوری بگیرم

من خودم از اینجا میگیرم و خیلی جوابه:دی تست هم داره! تست کن بعد بگیر! واسه منم نی! واسه آقامم نی!!! جواب نداد نیای یقه منو بچسبی:دی یه خوبی که نسبت به اکثر این سرویس دهنده های کاهش پینگ داره اینه که محدودیت زمانی نداره! پشتیبانیشم خدایی خیلی خوبه!
نرم افزار کاهش پینگ بازی

منم از irantournoment خریدم خیلی ردیفه:دی پینگم تابستونیه ری*ه بود دیگه مجبور شدم بخرم. از 300 اورد رو 120-130 بدون تایم اوت:دی

چرا وقتی از سرویس های کاهش پینگ استفاده نمیکنم اصلا تایم اوت ندارم ولی وقتی از سرویس های کاهش پینگ استفاده میکنم پشت سر هم تایم اوت دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من دلیلش ترافیک شدید سرور های سرویس کاهش پینگه

نظر شما
چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا وقتی از سرویس های کاهش پینگ استفاده نمیکنم اصلا تایم اوت ندارم ولی وقتی از سرویس های کاهش پینگ استفاده میکنم پشت سر هم تایم اوت دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من دلیلش ترافیک شدید سرور های سرویس کاهش پینگه

نظر شما
چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من حاضرم با پینگ 190ms بازی کنم ولی از کاهش پینگ استفاده نکنم! دلیلشم همین بی ثباتی هست که چند دقیقه بعدش اصلا معلوم نیست که تایم بده یا نده و همچنین نوسان پینگ.

خودتون رو به این ات اشغالهایی که به اسم کاهش پینگ ریختن تو نت عادت ندید...

خر تو خر هست همه حروم خور شدن !

من الان 3-4 روزه که دارم از همین ایران تورنمنت استفاده میکنم هر 2دقیقه 7-8 تا تایم اوت میده ، بقیه هم همینطورن ؟ کسی اگه از جای دیگه استفاده کرده و اوکی بوده لطفا معرفی کنه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or