بحث و تبادل نظر در مورد سرویس های کاهش پینگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
شما کدوم شرکتارو میشناسی که خوبن؟؟
پهنای باند تاثیری تو پینگ داره؟

شما کدوم شرکتارو میشناسی که خوبن؟؟
پهنای باند تاثیری تو پینگ داره؟

شرکتها مثل تخم مرغ شانسی میمونند باید اول تست کنی اونی که بهتر بود رو بخری توی گوگل یه سرچ بزنی همشون هستند.

پهنای باند تاثیر زیادی نداره

حالا شما کدوم تخمه مرغ شانسی رو برداشتی توش بهتر بود؟؟؟؟:d

سلام،دقیق ویندوز ۸ رو نمیدونم ، ولی‌ می‌دونم که برای MaC فرق داره،احتمال میدم ویندوز ۸ با ۷ یکی‌ باشه فرقی‌ نمی‌کنه کانکشن شون

متاسفانه اون دسوتمون توی پرشین تولز که igame/idownload میفروخت براش مشکلی پیش اومده و گفته فعلا سرویس igame رو نمیفروشه و منم حجم اکانتم تموم شد :|
دنبال جایگزین بودم براش،سرویس های گودپینگ سرور1-5 دقیقا مثل igame هستن :d احتمالا اکانت های گودپینگ هم مسیرشون از همون آذربایجان هست.سیستک هم اکانت تست نمیده(میده ولی فقط برای تست پینگ ،با یه سری سرور مختلف که بیشتر بازی میکنم تست کردم کار نمیکرد و فقط با آیپی های 8.8.8.8 و ... کار میکرد.)
یه اکانت از گودپینگ گفتم،این اکانت تست رو لازم ندارم دیگه(حدود 50-60 مگ حجم داره) :
Username : 1gp148test
Password : 2654

برای سرور های 1 و 5............(هرکسی استفاده کرد توی همین تاپیک بگه)
سای تهای مختلف رو نگاه میکردم قیمت همون igame از همه بهرت بود،کیفیتش هم که گفتم شبیه همین گودپینگ هست :| حیف شد دیگه نمیفروشه...........
+
دوستان کسی سیستک داره لطفا یه تست پینگ با این 2 تا سرور بگیره و نتیجش رو بزاره اینجا(با اینترنت مخابرات هم باشه که چه بهتر )،ممنون :
88.198.57.194
88.198.57.194

الان نگاه کردم درست شده و دوباره به فروش میرسه فقط قیمت هاش فرق کرده

متاسفانه اون دسوتمون توی پرشین تولز که igame/idownload میفروخت براش مشکلی پیش اومده و گفته فعلا سرویس igame رو نمیفروشه و منم حجم اکانتم تموم شد :|
دنبال جایگزین بودم براش،سرویس های گودپینگ سرور1-5 دقیقا مثل igame هستن :d احتمالا اکانت های گودپینگ هم مسیرشون از همون آذربایجان هست.سیستک هم اکانت تست نمیده(میده ولی فقط برای تست پینگ ،با یه سری سرور مختلف که بیشتر بازی میکنم تست کردم کار نمیکرد و فقط با آیپی های 8.8.8.8 و ... کار میکرد.)
یه اکانت از گودپینگ گفتم،این اکانت تست رو لازم ندارم دیگه(حدود 50-60 مگ حجم داره) :
Username : 1gp148test
Password : 2654

برای سرور های 1 و 5............(هرکسی استفاده کرد توی همین تاپیک بگه)
سای تهای مختلف رو نگاه میکردم قیمت همون igame از همه بهرت بود،کیفیتش هم که گفتم شبیه همین گودپینگ هست :| حیف شد دیگه نمیفروشه...........
+
دوستان کسی سیستک داره لطفا یه تست پینگ با این 2 تا سرور بگیره و نتیجش رو بزاره اینجا(با اینترنت مخابرات هم باشه که چه بهتر )،ممنون :
88.198.57.194
88.198.57.194
از این سایت هم یه امتحانی بکن برای من که کیفیتش خوب بوده تا حالا

الان نگاه کردم درست شده و دوباره به فروش میرسه فقط قیمت هاش فرق کرده
آره قیمت هاش شد شبیه بقیه سایت ها :| :d
تا 2-3 ماه قبل که سرویس igame و idownload ـشون یکی بود واقعا مفت بود :d 20 گیگ 4تومن :| بعدشم 5 گیگ 11 تومن نسبت به بقیه سایت ها ارزون تر بود(همه دوروبر 17 تومن بود قیمتاشون)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or