بحث و تبادل نظر در مورد سرویس های کاهش پینگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
شما کدوم شرکتارو میشناسی که خوبن؟؟
پهنای باند تاثیری تو پینگ داره؟

Bf4 Master

کاربر سایت
May 7, 2014
20
شما کدوم شرکتارو میشناسی که خوبن؟؟
پهنای باند تاثیری تو پینگ داره؟

شرکتها مثل تخم مرغ شانسی میمونند باید اول تست کنی اونی که بهتر بود رو بخری توی گوگل یه سرچ بزنی همشون هستند.

پهنای باند تاثیر زیادی نداره

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
حالا شما کدوم تخمه مرغ شانسی رو برداشتی توش بهتر بود؟؟؟؟:d

Abdolrahim.T

کاربر سایت
Sep 20, 2013
302
سلام
وصل شدن به سرویس کاهش پینگ تو ویندوز 8 چجوریه ؟ فرق داره ؟

giga1

کاربر سایت
May 11, 2014
3
سلام،دقیق ویندوز ۸ رو نمیدونم ، ولی‌ می‌دونم که برای MaC فرق داره،احتمال میدم ویندوز ۸ با ۷ یکی‌ باشه فرقی‌ نمی‌کنه کانکشن شون

Abdolrahim.T

کاربر سایت
Sep 20, 2013
302
سلام ججوری میشه تو ویندوز 8 سرویس کاهش پینگ رو خاموش کرد ؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
متاسفانه اون دسوتمون توی پرشین تولز که igame/idownload میفروخت براش مشکلی پیش اومده و گفته فعلا سرویس igame رو نمیفروشه و منم حجم اکانتم تموم شد :|
دنبال جایگزین بودم براش،سرویس های گودپینگ سرور1-5 دقیقا مثل igame هستن :d احتمالا اکانت های گودپینگ هم مسیرشون از همون آذربایجان هست.سیستک هم اکانت تست نمیده(میده ولی فقط برای تست پینگ ،با یه سری سرور مختلف که بیشتر بازی میکنم تست کردم کار نمیکرد و فقط با آیپی های 8.8.8.8 و ... کار میکرد.)
یه اکانت از گودپینگ گفتم،این اکانت تست رو لازم ندارم دیگه(حدود 50-60 مگ حجم داره) :
Username : 1gp148test
Password : 2654

برای سرور های 1 و 5............(هرکسی استفاده کرد توی همین تاپیک بگه)
سای تهای مختلف رو نگاه میکردم قیمت همون igame از همه بهرت بود،کیفیتش هم که گفتم شبیه همین گودپینگ هست :| حیف شد دیگه نمیفروشه...........
+
دوستان کسی سیستک داره لطفا یه تست پینگ با این 2 تا سرور بگیره و نتیجش رو بزاره اینجا(با اینترنت مخابرات هم باشه که چه بهتر )،ممنون :
88.198.57.194
88.198.57.194

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
الان نگاه کردم درست شده و دوباره به فروش میرسه فقط قیمت هاش فرق کرده

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
متاسفانه اون دسوتمون توی پرشین تولز که igame/idownload میفروخت براش مشکلی پیش اومده و گفته فعلا سرویس igame رو نمیفروشه و منم حجم اکانتم تموم شد :|
دنبال جایگزین بودم براش،سرویس های گودپینگ سرور1-5 دقیقا مثل igame هستن :d احتمالا اکانت های گودپینگ هم مسیرشون از همون آذربایجان هست.سیستک هم اکانت تست نمیده(میده ولی فقط برای تست پینگ ،با یه سری سرور مختلف که بیشتر بازی میکنم تست کردم کار نمیکرد و فقط با آیپی های 8.8.8.8 و ... کار میکرد.)
یه اکانت از گودپینگ گفتم،این اکانت تست رو لازم ندارم دیگه(حدود 50-60 مگ حجم داره) :
Username : 1gp148test
Password : 2654

برای سرور های 1 و 5............(هرکسی استفاده کرد توی همین تاپیک بگه)
سای تهای مختلف رو نگاه میکردم قیمت همون igame از همه بهرت بود،کیفیتش هم که گفتم شبیه همین گودپینگ هست :| حیف شد دیگه نمیفروشه...........
+
دوستان کسی سیستک داره لطفا یه تست پینگ با این 2 تا سرور بگیره و نتیجش رو بزاره اینجا(با اینترنت مخابرات هم باشه که چه بهتر )،ممنون :
88.198.57.194
88.198.57.194
از این سایت هم یه امتحانی بکن برای من که کیفیتش خوب بوده تا حالا

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
الان نگاه کردم درست شده و دوباره به فروش میرسه فقط قیمت هاش فرق کرده
آره قیمت هاش شد شبیه بقیه سایت ها :| :d
تا 2-3 ماه قبل که سرویس igame و idownload ـشون یکی بود واقعا مفت بود :d 20 گیگ 4تومن :| بعدشم 5 گیگ 11 تومن نسبت به بقیه سایت ها ارزون تر بود(همه دوروبر 17 تومن بود قیمتاشون)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر