بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
سلام به اساتید
بنده خط همراه اول دارم بسته اینترنت روزانه فعال دارم خواستم ببینم میشه روی همین خط اینترنت شبانه فعال کنم یا روی یک سیم نمیشه همزمان از دو بسته اینترنت استفاده کرد
اساتید لطفا بنده راهنمایی کنید با تشکر
میشه

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
اقا مودم مبین نت مدل mn6300d رو کسی داره؟ چجور مودمیه؟ قابل انلاک کردن هست؟ از tdlte ساپورت میکنه؟ میشه روش سیم کارت td lte ایرانسل انداخت استفاده کرد؟ ممنون میشم کمکم کنید

30 big boss

کاربر سایت
Apr 12, 2020
90
سلام به اساتید
بسته شبانه همراه اول برای بنده سرعتش امد زیر 1mg راهی هست کنسلش کنم و دوباره بسته بخرم یا یک ماه باید صبر کنم
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
سلام به اساتید
بسته شبانه همراه اول برای بنده سرعتش امد زیر 1mg راهی هست کنسلش کنم و دوباره بسته بخرم یا یک ماه باید صبر کنم
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
باید صبر کنید.
اگر خیلی اینترنت شبانه نیاز هستی بعضیا مثلا 3 تا سیم کارت همراه اول میخرن و مثلا هر ده روز میتونی شبانه کافی داشته باشی. ماهی حدودا 90 در میاد.

• Like
Reactions: 30 big boss

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
دوستان شبانه ایرانسل داخلیش 80 گیگ شده جدیدا؟

70 گیگ دانلود کردم هنوز 10 گیگ مونده :-?
داخلیش حداقل از دانلودها (اسپایدرمن که هک شده + دو بازی دیگه کلا ۲۰۰ گیگ شد)سرعت الان شده۱۷۶ کیلو بایت + قبلاً نامحدود بود داخلی که الان زدن اونم محدود کردن

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
داخلیش حداقل از دانلودها (اسپایدرمن که هک شده + دو بازی دیگه کلا ۲۰۰ گیگ شد)سرعت الان شده۱۷۶ کیلو بایت + قبلاً نامحدود بود داخلی که الان زدن اونم محدود کردن
شما فکر کنم اشتباه فهمیدید عزیز دوستمون ایرانسل رو میگه نه همراه اول

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
ایرانسلو میگم :D
همراه اولو که بیخیال شدم، 50 گیگ میگرفتم میزد میترکوند سرعتو هر دفعه یه مسخره بازیی در میاورد برام.

ایرانسل باز حداقل تکلیفش مشخصه چند گیگه سرعتشو محدود نمیکنه تا 19 مگابایت هم سرعت گرفتم تاحالا باهاش.

Syamak88088

کاربر سایت
Oct 15, 2020
158
سلام دوستان.امروز بدون اینکه هیچ دیتایی مصرف کنم یک دفعه چهار گیگ از حجم اینترتم کم شد بعد پیام اومد که اینترتم رو به پایان است.هر چه زنگ میزنم به اپراتور همراه اول میگن مصرف کردی .خودم مطمینم چهار گیگم مونده بود .چکار کنم به نظرتون؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
دوستان بهترین بسته پر حجم ایرانسل تو ساعات بامداد چیه ؟ کد دستوریش چیه ؟
بسته ۳۰ گیگی از ساعت ۲ تا ۷ صبح بهترین بسته هست.
من از اپ ایرانسل میگرفتم کدش رو نمیدونم متاسفانه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Black Roz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر