بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
702
نام
Mehdy
من همین هفته پیش خریده بودم ولی امروز که چک کردم دیگه تو لیست بسته هام نبود.
همین بلا سر من هم اومده.
البته چون دو تا بازی باهاش دانلود کرده بودم و دیگه کاریش نداشتم بیخیال شدم،گفتم الان یه بسته جدید بگیرم برام بصرفه تره!!
ولی معلوم نیست توی این خراب شده چه خبره،از قرار معلوم زد و بند وزارت صمت و خودروسازها توی صنعت خودرو اینجا هم داره بین ارائه دهنده های اینترنت و وزارت ارتباطات هم شکل میگیره...از دیشب کل بسته های بلند مدت به بهونه گران فروشی حذف شده(شده قضیه سازمان استاندارد و خودرو سازها)...بسته های شبانه هم فعلا دوباره از اپلیکشن حذف شدند و فقط با کد دستوری میشه خرید اونم با تعرفه جدید!!!

Iman Shadow

کاربر سایت
Apr 5, 2022
93
بسته نامحدود رایتل هم حذف شد؟ مگه قرار نبود فقط سی درصد گرون کنن و بسته ای رو حذف نکنن؟ کد *226# هم میگه طرح تموم شده!
الآن نگاه کردم فقط یه بسته پرحجم داره 40 گیگ 15 روزه تقریبا 100 تومن!!

Iman Shadow

کاربر سایت
Apr 5, 2022
93
بسته نامحدود رایتل هم حذف شد؟ مگه قرار نبود فقط سی درصد گرون کنن و بسته ای رو حذف نکنن؟ کد *226# هم میگه طرح تموم شده!
الآن نگاه کردم فقط یه بسته پرحجم داره 40 گیگ 15 روزه تقریبا 100 تومن!!
دوستان بسته نامحدود 70 گیگ هفتگی برای من برگشت با قیمت حدودا 74000 تومن.
کد *226# رو بزنید بعد گزینه نامحدود.

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
این بسته نامحدودهمراه اول برای سایت های داخلی هم محدودیت 200 گیگ گذاشته و بعد از اون سرعت میاد روی 100 کیلوبایت در صورتی که قبلا هر چی میخواستی دانلود میکردی برای سایت های خارجی هم عملا شده 50 گیگ

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,418
این بسته نامحدودهمراه اول برای سایت های داخلی هم محدودیت 200 گیگ گذاشته و بعد از اون سرعت میاد روی 100 کیلوبایت در صورتی که قبلا هر چی میخواستی دانلود میکردی برای سایت های خارجی هم عملا شده 50 گیگ
ولی خودمونیما یه جورایی بعضی از کاربرا هم انتظارات زیادی دارن
یارو میاد میگه من قبلا با این بسته روزی 500 گیگ دانلود میکردم ماهی حساب کنی 15 ترابایت دانلود میکرد اونم با 20 تومن پول
خوب به هر حال معلومه این روال همیشکی نمیتونست بمونه
من فقط مشکلم الان با این بسته اینه چرا نمیزارن بعدش بسته لغو بشه و دوباره از اول بسته جدید اعمال کرد
فقط خودم 5 تا سیم کارت دارم هر کدوم محدودیت 200 گیگ تموم شد دوباره با سیم کارت دیگه بسته جدید فعال میکنم

• Smile
Reactions: S0lid Snake

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
ولی خودمونیما یه جورایی بعضی از کاربرا هم انتظارات زیادی دارن
یارو میاد میگه من قبلا با این بسته روزی 500 گیگ دانلود میکردم ماهی حساب کنی 15 ترابایت دانلود میکرد اونم با 20 تومن پول
خوب به هر حال معلومه این روال همیشکی نمیتونست بمونه
من فقط مشکلم الان با این بسته اینه چرا نمیزارن بعدش بسته لغو بشه و دوباره از اول بسته جدید اعمال کرد
فقط خودم 5 تا سیم کارت دارم هر کدوم محدودیت 200 گیگ تموم شد دوباره با سیم کارت دیگه بسته جدید فعال میکنم
من زیاد با حجمش کار ندارم بیشتر به خاطر سرعتش استفاده میکردم نت شاتل سرعتش 1.5 مگه ولی با همراه اول با سرعت 5مگ دانلود میکردم اینجوری کامپیوتر کمتر روشن میموند

• Like
Reactions: all4u

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,384
دوستان اینجا کسی تجربه کار با اینترنت ایرانسل روی کنسوله xbox رو داره؟ خوب کار میکنه از نظر سرعتی و باز کردن استور؟؟؟ منظورم البته بیشتر در رابطه با مدل td lte ایرانسل هست میخوام یه مودم td lte با سیم کارت مخصوصش رو بخرم اگر مثل بچه ادم کار میکنه بگیرم اگر نه رو xbox خوب جواب نمیده بگید تا نگیرم مودم انتخابیم همtfi60 g1 هست خواهشا اگر اطلاع دارید کمک کنید

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
دوستان اینجا کسی تجربه کار با اینترنت ایرانسل روی کنسوله xbox رو داره؟ خوب کار میکنه از نظر سرعتی و باز کردن استور؟؟؟ منظورم البته بیشتر در رابطه با مدل td lte ایرانسل هست میخوام یه مودم td lte با سیم کارت مخصوصش رو بخرم اگر مثل بچه ادم کار میکنه بگیرم اگر نه رو xbox خوب جواب نمیده بگید تا نگیرم مودم انتخابیم همtfi60 g1 هست خواهشا اگر اطلاع دارید کمک کنید
کار میکنه و میشه دانلود کرد یا استور رفت حالا چه با dns چه بدون dns(فقط دانلود) ولی اگر برای بازی آنلاین میخاید من سیم کارت شاتل موبایل پیشنهاد میکنم میشه با برنامش آنتن عوض بکنی و تست بکنی... البته اینم بگم نت منطقه ای هست اینطور نیست که برای من یا کسی خوب بوده حتما برای شما هم خوب باشه کلا باید خودتون تست بگیرید

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,537
نام
علی
تا جاییکه یادمه نت تایپ 3 میداد
با dns رو کنسول مشکلم تا حدودی برطرف شد
برا دانلود اذیت نمیکرد
ولی گیم آنلاین نزدم باهاش

• Like
Reactions: Aperture

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,384
کار میکنه و میشه دانلود کرد یا استور رفت حالا چه با dns چه بدون dns(فقط دانلود) ولی اگر برای بازی آنلاین میخاید من سیم کارت شاتل موبایل پیشنهاد میکنم میشه با برنامش آنتن عوض بکنی و تست بکنی... البته اینم بگم نت منطقه ای هست اینطور نیست که برای من یا کسی خوب بوده حتما برای شما هم خوب باشه کلا باید خودتون تست بگیرید
خیلی ممنون راستیتش منم برای دانلود فقط میخوام چون شنیدم هم سرعتش بالاست td lte ایرانسل هم نسبت به قیمت حجمای بالایی میشه خرید بازیای xbox هم که همه نیاز به دانلود دارن و پر حجمن فقط جسارتا شما g1 دارید دیگه؟ بعد پس چرا اون دو تا دوست دیگه گفتن که وصل نمیشه؟ ببخشید انقدر سوال میکنم ولی اصلا دوست ندارم 3 تومن پول بدم اخرشم به کارم نیاد مودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر