بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,361
فکر کنم اونی که بسته هارو گرون کرده هم مثل رئیسی 6 کلاس سواد داشته :)) 33% گفته بودن ،هنوز به درس درصد نرسیده بوده فکر کنم بنده خدا

پ.ن بسته شبانه حالا هر چقدر میخواد بشه فقط اون محدودیت 100 گیگشو بردارن

آخرین ویرایش:

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,964
والا من شاید ترابایت ها دانلود دارم و این نت شبانه حذف کردن نمی‌دونم چه غلطی کنم، فقط هرروز و هرروز آدم بیشتر به ترک این خاک سوق میدن
فعلا به سبک ایرانیه حمله به پمپ بنزین و یک باک جلو افتادن ۵۰۰گیگ نت شبانه گرفتم حداقل تا جایی که هاردم جا داره پرش کنم تا ببینیم بعدش این بسته های شبانه برمیگردونن یا نه
IMG_20231230_004355_274.jpg
یک زمان بسته ۳ ساعته ۶۰ گیگ ۲تومن بود بعد سرعتش حداقل تا ۱۰مگ می‌رفت بعد الان همین ۳۰ کیک ۱۰تومن با سرعت نهایت ۳-۴ مگ هم حذف کردن

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,415
والا من شاید ترابایت ها دانلود دارم و این نت شبانه حذف کردن نمی‌دونم چه غلطی کنم، فقط هرروز و هرروز آدم بیشتر به ترک این خاک سوق میدن
فعلا به سبک ایرانیه حمله به پمپ بنزین و یک باک جلو افتادن ۵۰۰گیگ نت شبانه گرفتم حداقل تا جایی که هاردم جا داره پرش کنم تا ببینیم بعدش این بسته های شبانه برمیگردونن یا نه
View attachment 323600
یک زمان بسته ۳ ساعته ۶۰ گیگ ۲تومن بود بعد سرعتش حداقل تا ۱۰مگ می‌رفت بعد الان همین ۳۰ کیک ۱۰تومن با سرعت نهایت ۳-۴ مگ هم حذف کردن
شما این بسته ۵۰۰ گیگ رو چند خریدی؟ کدوم اپراتور؟

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
702
نام
Mehdy
بسته شبانه همراه اول فعلا با همون قیمت قبلی به اپلیکشن برگشته...
احتمالا دیدن بعد این گرونی بی حساب و حذف یکباره اینها دیگه آش خیلی شور میشه!!
البته این قضیه همیشگی به مرگ بگیر تا به تب راضی بشن که توی همه امور این مملکت جاریه هم توی این جریان بی تاثیر نیست!!!
اول عملا تعرفه ها رو حداقل دو برابر کردند، بعد برای فریب و انحراف افکار عمومی بسته های شبانه رو حذف کردند،ملت گفتند حالا گرونی رو بیخیال بسته های شبانه کو؟؟!
بعد 24 ساعت بسته ها رو برگردوند و من و شما دعا به جون دولت و همرا اول میکنیم که حداقل بسته های شبانه رو برگردوندند و مثلا صدای ما به جایی رسید... حالا من و شما راضی، ایرانسل و همراه اول هم راضی،دولت هم راضی........و چرخه ای که ادامه داره!!!

آخرین ویرایش:

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
222
نام
?Who knows
بسته شبانه همراه اول فعلا با همون قیمت قبلی به اپلیکشن برگشته...
احتمالا دیدن بعد این گرونی بی حساب و حذف یکباره اینها دیگه آش خیلی شور میشه!!
البته این قضیه همیشگی به مرگ بگیر تا به تب راضی بشن که توی همه امور این مملکت جاریه هم توی این جریان بی تاثیر نیست!!!
البته با همون قیمت بخوره تو سرشون. محدودیت سرعت این بسته که از یه جا به بعد آپدیت ۱۰۰ مگی هم عذابت میده تا دانلود کنه واقعا رو مخه. حداقل گرون کنن بعد از اونور محدودیته رو تغییر بدن. یا لااقل مثل ایرانسل بذارن بتونی چندتا بخری نه که یبار در ۳۰ روز برای هر خط.
بقال سرکوچم باشه می‌دونه این بسته رو عموما گیمرا استفاده میکنن که حجم سنگین دانلود میخوان بگیرن بعد احمقا برداشتن محدودیت گذاشتن براش!
بسته شبانه ایرانسل خوبیش این بود که محدودیت سرعت نداشت. که اینم به فنا رفته/می‌ره.

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
458
برا منم ۲۰ روزش مونده بود حذف کردن
قیمت جدیدشم ۲۷ تومن شده
یعنی چطور حذفش کردن؟ بسته ای که داشتید رو حذف کردن؟ برای من که حذف نشده فکر کنم ده روزش مونده
26600 یه 9 درصدم مالیات حدودا سی تومن به نظر من خوبه. نه اینکه کلا با گرون کردن موافق باشم نه اشتباه برداشت نشه ولی حالا شبانه سالهاست همین قیمت بوده اصلا پولی نیست سی تومن نسبت به سرویسی که میده که آدم بخواد حالا بگه گرون کردنش تاثیر بدی روی زندگیم گذاشته. بازم میگم اصلا به معنی این نیست که با گرون شدن موافقم.
درسته بین المللی صد گیگه ولی از داخلی من هر شب میتونم نزدیک سی گیگ بردارم حالا فورجی نیستم وگرنه بالاترم برمیداشتم.

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,037
نام
احمد
یعنی چطور حذفش کردن؟ بسته ای که داشتید رو حذف کردن؟ برای من که حذف نشده فکر کنم ده روزش مونده
26600 یه 9 درصدم مالیات حدودا سی تومن به نظر من خوبه. حالا درسته بین المللی صد گیگه ولی از داخلی من هر شب میتونم نزدیک سی گیگ بردارم حالا فورجی نیستم وگرنه بالاترم برمیداشتم.
من دیشب 400 گیگ داخلی -دانلودها دانلود کردم

• Like
Reactions: jj191

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر