بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
بچه ها کسی سیم کارت شاتل گرفته ؟ بسته هاش انگار. بصرفه تر در میاد.
قیمتی هم ندارم حدود ۶۰ تومنه.
من خواستم بگیرم نشد سایتشون مشکل داره ،قراره بهم خبر بدن.
شاتل موبایل من دارم راضی نیستم قطع و وصلی زیاد داره البته به منطقه هم بستگی داره ولی برای دانلود من پیشنهاد نمیکنم

• Like
Reactions: esemech and Taha75

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
سیم کارت دیتا الان توی سایتش هست میشه خرید .
اگه این خوبه ،همینو بگیریم .

https://shop.irancell.ir/fa/product/126/سیم‌کارت مختص مودم‌های اینترنت ثابت (TD-LTE)
عزیز اینا سیم کارت TD LTE اصلا تو یه فاز دیگه ان با 3g 4g پیش کد 9411 شروع میشه بسته ها فرق داره رو مودم ها معمولی جواب نیست پوشش دهی اینترنتش فرق داره

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
دوستان من صبح به مشترکین همراه اول زنگ زدم گفتم چرا بعد از 50 گیگ سرعت کم میشه یه جواب درست حسابی ندادن به من
کسی شماره تعزیرات رو میدونه چون یادمه یکی از دوستان تو این تاپیک همچین موردی پیش اومده زنگ زده بود جواب گرفته بود

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
دوستان من صبح به مشترکین همراه اول زنگ زدم گفتم چرا بعد از 50 گیگ سرعت کم میشه یه جواب درست حسابی ندادن به من
کسی شماره تعزیرات رو میدونه چون یادمه یکی از دوستان تو این تاپیک همچین موردی پیش اومده زنگ زده بود جواب گرفته بود
به 195 زنگ بزن بگو.شاید عجیب باشه تو ایران ولی واقعا 195 رسیدگی میکنه :D

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
در سامانه ۱۹۵ (سایت) ثبت شکایت بکن . بی تاثیر نیست . البته که جلوی جواب ها و بهانه های چرت همراه اول رو نمی گیره ولی بی تاثیر هم نیست

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
510
نام
آریو
دوستان من یه مودم z6000 ایرانسل دارم. سرعتش خیلی پایینه در حد ۳ مگ بر ثانیه دانلودم هست با اینکه آنتن دهی اصلا بد نیست و من با ایرانسل موبایلم تا ۱۰ مگ بر ثانیه ام سرعتم میره. میخواستم بدونم مشکل مودم هست ؟ یعنی مودم جدید بخرم سرعت و اینام بهتر میشه؟

• Like
Reactions: Taha75

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
ایرانسل آتیش به مالش زده و واسه سال نو یه عیدی خیلی گنده داده که برید حال کنید عیدیشم ۲ ساعت مکالمه و ۲ گیگ اینترنتهB-) البته همونم مجانی نیست و ۸ تومنه!!
من اگه یه روزی پناهنده بشم تو کیس پناهندگیم همه این چیزارو لیست میکنم ۱۰۰٪ قبولی میدن

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
288
دوستان قندشکنی که روی رایتل جواب بده سراغ ندارید؟ هات اسپات دارم ولی فقط روی adsl جواب میده اونم به زور.
روی رایتل وصل میشه ولی کلا تایم اوته

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
686
اسمش چیه خب؟
پروکسی های v2ray و امثالهم واسم جواب نمیده
outline
رو رایتل و ایرانسل خیلی خوب جواب میده ولی همراه اول نه
برای همراه اول v2ray کانفیگ اختصاصی همراه اول باید استفاده بشه
اکانتهای این دو تا هم به وفور داخل تل.گ.ر.ا.م میفروشن
من شخصا خودم به کسی کانال خاصی معرفی نمیکنم و از این بابت معذورم.
یه سرچ ساده کنید چندین کانال هست که میفروشن و بعضا از بات مستقیم درگاه پرداخت اینترنتی دارن!!

rasool66

کاربر سایت
Apr 3, 2019
40
نام
rasool
دوستان من از پارسی گیم با اینترنت ایرانسل 2 تا 7 صب دان میکردم اینترنتم نیم بها محاسبه میشد ولی الان چند وقته که هم مگ بازی هم پارسی گیم تمام بها محاسبه میشه...واسه همه همینطوری شده؟

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
اینترنت ماهواره‌ای جدید از راه رسید / آمازون: دیش‌های ما کوچک‌تر، مقرون‌به‌صرفه‌تر و توانمندتر از استارلینک هستند / با کمتر از ۴۰۰ دلار به حداکثر سرعت ۴۰۰ مگابایت بر ثانیه دست پیدا می‌کنید
هنوز اولشه و رقابت توی این عرصه واقعا میتونه در رابطه با قیمت گذاری این خدمات رو برای امثال ما در دسترس کنه!!
امیدوارم روزی برسه همین طور که الان با دیدن رییس صدا و سیما و برنامه هاش برای جذب مخاطب فقط میخندیم روزی هم برسه با دیدن وزیر ارتباطات هم همین حس بهمون دست بده!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر