بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
اصلاً یه وضعیت عجیبی پیدا کرده که انگار همین‌طوری رندوم خوب و بد می‌شه! :|
منم ماه پیش کلی دانلود کردم. دقیقش رو نمی‌دونم، ولی حداقل ۳۰۰ گیگ اینا شد و شاید هم بالاتر، اون هم دانلود بین‌الملل (لعنت به این عبارت). ولی این ماه دوباره برگشته به حالت افتضاحش و بعد از ۱۰۰ گیگ، سرعت به محدوده غیرقابل استفاده رسیده. ولی بعید نیست باز چند روز دیگه سرعت بالا بره!
کلاً هیچی توی این کشور آدمیزادی نیست و حتی خرابکاری هم که می‌کنن، یه نظم و قاعده‌ای توی اون خرابکاری وجود نداره که آدم بفهمه فرمولش چیه! :D
اریا حالت طبیعی اینجا واسه همه چی همینه دیگه.
یه جور نابسامانی و هرج و مرج تو همه موارد، که اینم جزوش هست.
غیر این بود باید تعجب کنیم😅
ساز و کار ثابتی نداره محدودیت همراه اول.
وقتی محدود شد بعد از 5-6 روز تست بزنید یهو میبینی ردیف شده و دو شب میزاره دانلود کنی.
من منیریه هستم و امار گرفتم اینجا خیلی ها این مدلی هستن.

• Like
Reactions: Dinosaur

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دوستانی که شادو ساکس براشون ضعیفه یکبار نت رو بزارن روی 2G بعد از 5 دقیقه برش گردونید روی 4G اوکی میشه
ببین کلا به این نیست که شما 2g میکنی بعد 4g میکنی سرعت میره بالا...با این کار چون ایپی و یا رنج ایپی شما عوض میشه ممکن سرعت بالاتری رو تجربه کنید..کلا تو هر رنج ایپی تعداد نفرات کمتری باشن شما سرعت بالاتری میگیرید...برای این کار هم میتونید قبلش تست کنین..اول یک بار گوگل رو بیارین داخلش بزنین my ip بعد که اینکارو انجام دادین دوباره بزنید my ip ..میبینید که ایپی شما عوض شده و چون تو رنج ایپی جدید تعداد نفرات کمتری هستن سرعت شما افزایش پیدا کرده.

• Like
Reactions: giant level

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
ببین کلا به این نیست که شما 2g میکنی بعد 4g میکنی سرعت میره بالا...با این کار چون ایپی و یا رنج ایپی شما عوض میشه ممکن سرعت بالاتری رو تجربه کنید..کلا تو هر رنج ایپی تعداد نفرات کمتری باشن شما سرعت بالاتری میگیرید...برای این کار هم میتونید قبلش تست کنین..اول یک بار گوگل رو بیارین داخلش بزنین my ip بعد که اینکارو انجام دادین دوباره بزنید my ip ..میبینید که ایپی شما عوض شده و چون تو رنج ایپی جدید تعداد نفرات کمتری هستن سرعت شما افزایش پیدا کرده.
میدونم چی میگیا این کار برای به کار افتادن شادوساکس هست
یعنی خود من مثلا سرعتم رو ۲۵۰ ثابت عه و شادوساکس هم میزنم تغییر نمیکنه ولی گوشی رو میزارم روی 2g دوباره میارم رو 4g درست میشه سرعت میره بالا

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
من در عمل با uTorrent و Qbittorent تست کردم دیگه، اونا فیکس 250 کیلو باقی می مونن، با اینکه ترافیکش داره از نرم افزار SSTap رد میشه
شما می تونی تورنت رو به ربات نیم بها بدی و بعد نیم بها با فول سرعت دانلود کنی که البته هزینه هم داره و رایگان نیست

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
شما می تونی تورنت رو به ربات نیم بها بدی و بعد نیم بها با فول سرعت دانلود کنی که البته هزینه هم داره و رایگان نیست
من الان ناچارم لیچر بگیرم تورنتو دانلود کنه و لینک مستقیم داخلی میده (خوبیش اینه که پلنش ماهانه ـس و هر میزان میشه دانلود کرد)
ربات نیم بها هزینه ـش حجمیه یا زمانیه؟!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
من الان ناچارم لیچر بگیرم تورنتو دانلود کنه و لینک مستقیم داخلی میده (خوبیش اینه که پلنش ماهانه ـس و هر میزان میشه دانلود کرد)
ربات نیم بها هزینه ـش حجمیه یا زمانیه؟!
🔥 قابلیت لیچ از تورنت به نیم شو اضافه شد : تورنت های خود را نیم بها دانلود کنید !

💡 با استفاده از قابلیت جدید ربات میتونید با ارسال لینک مگنت خودتون اون رو با سرعت بالا به لینک دانلود نیم بها از سرور های نیم شو تبدیل کنید.

👈 برای استفاده از این قابلیت کافیه لینک مگنت خودتون رو بدون رپلای کردن برای ربات ارسال کنید تا پیام لیچ فایلتون رو دریافت کنید.

🤝 محدودیت های این سرویس :

🔸 فایل شما نباید بیشتر از 72 ساعت در حال لیچ باشد.
🔸 فایل شما نباید بیشتر از 2 ترابایت حجم داشته باشد (😐)

🚨 در صورت لیچ هرگونه فایل پورن اکانت شما به صورت دائم بن میشود.

مثل اینکه مجانیه :)

@TeleLeecherbot

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
دوستان بین اینترنت رادیویی و فیبر نوری کدوم بهتره ؟
نظر خودم رو رادیوییه ولی بیشتر از 16 مگ نمیدن
از طرفی هم فیبر نوری فقط مخابرات داره میده
نت فعلیم شاتله شاتل هم رادیویی داره کسی استفاده کرده چطوره

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
دوستان بین اینترنت رادیویی و فیبر نوری کدوم بهتره ؟
نظر خودم رو رادیوییه ولی بیشتر از 16 مگ نمیدن
از طرفی هم فیبر نوری فقط مخابرات داره میده
نت فعلیم شاتله شاتل هم رادیویی داره کسی استفاده کرده چطوره
قطعا فیبر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر