بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
این قسمتو بیشتر توضیح میدی؟
شما میتونی هات اسپات کنی بعد با کنسول یا pc به اون wifi گوشی وصل بشی و استفاده کنی
ولی یه قابلیت هم هست که شما با کابلی که گوشی رو شارژ میکنی وصل میکنی به pc و اینترنت گوشی رو از طریق کابل برای pc هات اسپات میکنی
یعنی گوشی دیگه مثل مودم wifi دار نمیشه مثل یه مودم سیمی میشه که با کابل شارژش اینترنت میده

• Like
Reactions: aha2012 and jdepp

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
راهی نیست این محدودیت سرعت همراه اول برداشته شه؟ چون خودش بعضی مواقع قاطی میکنه میره بالا سرعتش
بیشتر از صد گیگ هم نمیخوام حداقل اون صد گیگ رو مث آدم سرعت بده

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
بین سرعت محدود و نامحدود نوسان داشت خودش؟ یا کار خاصی میکردی که سرعت میرفت بالا
نه 6 تا بازی رو xbox گذاشتم دانلود بشه و رفتم پای ps
چک کردم دیدم همه رو دانلود کرده.
این ماه حدود 460 گیگ بهم داد.
عجیب بود.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
از 1 شب تا الان حدود 190 گیگ با همراه اول دانلود کردم!!!
خیلی عجیب بود سرعتش.
اصلاً یه وضعیت عجیبی پیدا کرده که انگار همین‌طوری رندوم خوب و بد می‌شه! :|
منم ماه پیش کلی دانلود کردم. دقیقش رو نمی‌دونم، ولی حداقل ۳۰۰ گیگ اینا شد و شاید هم بالاتر، اون هم دانلود بین‌الملل (لعنت به این عبارت). ولی این ماه دوباره برگشته به حالت افتضاحش و بعد از ۱۰۰ گیگ، سرعت به محدوده غیرقابل استفاده رسیده. ولی بعید نیست باز چند روز دیگه سرعت بالا بره!
کلاً هیچی توی این کشور آدمیزادی نیست و حتی خرابکاری هم که می‌کنن، یه نظم و قاعده‌ای توی اون خرابکاری وجود نداره که آدم بفهمه فرمولش چیه! :D

• Like
Reactions: AMIN-1399F

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
اصلاً یه وضعیت عجیبی پیدا کرده که انگار همین‌طوری رندوم خوب و بد می‌شه! :|
منم ماه پیش کلی دانلود کردم. دقیقش رو نمی‌دونم، ولی حداقل ۳۰۰ گیگ اینا شد و شاید هم بالاتر، اون هم دانلود بین‌الملل (لعنت به این عبارت). ولی این ماه دوباره برگشته به حالت افتضاحش و بعد از ۱۰۰ گیگ، سرعت به محدوده غیرقابل استفاده رسیده. ولی بعید نیست باز چند روز دیگه سرعت بالا بره!
کلاً هیچی توی این کشور آدمیزادی نیست و حتی خرابکاری هم که می‌کنن، یه نظم و قاعده‌ای توی اون خرابکاری وجود نداره که آدم بفهمه فرمولش چیه! :D
بابا شما خوب شانس میارید بدبختی اینجاست من همون 100 گیگ رو هم نمیتونم راحت دانلود کنم چون رو یک مگابایت قفلش کردن :((
خیلی ام کم پیش میاد که سقفش بپره

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
من سر این قضیه محدویت حجمی رفتم یه سیم کارت اعتباری هم خریدم .ولی جالبه اعتباری سر 100 تا محدود میشه و هیج جوره سرعت بالا نمیده بعدش ولی دائمی که دارم رندومه یهو بعد 100 گیگم بعضی شب ها خوب میشه

• Like
Reactions: Dinosaur

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
بابا شما خوب شانس میارید بدبختی اینجاست من همون 100 گیگ رو هم نمیتونم راحت دانلود کنم چون رو یک مگابایت قفلش کردن :((
خیلی ام کم پیش میاد که سقفش بپره
برای منم تا دو ماه پیش این طوری بود. یعنی تا ۵۰ گیگ اول خیلی خوب بود. بعدش ۵۰ گیگ دوم می‌اومد پایین ولی هنوز برای دانلود چیزهای کوچیک قابل تحمل بود. ولی بعد از ۱۰۰ گیگ، دیگه کلاً ارزش نداشت کنسول رو روشن بذارم برای دانلود.
ماه قبل یه دفعه اوضاع عوض شد و کلی دانلود کردم و نفهمیدم سیستم‌شون باگ خورده بود یا چی! فقط توی یه مقطعی سرعت پایین اومده بود، ولی بعدش دوباره رفت بالا!
این ماه باز داغون شد، ولی نسبت به قدیم بهتر بود. یه بازی ۸۰ گیگی رو زدم دانلود بشه و ساعت ۱ شب خوابیدم و ۶ صبح بلند شدم و دیدم تموم شده. یعنی بعد از ۵۰ گیگ اولیه، ۳۰ گیگ بعدی رو هم با سرعت خوبی پیش رفته بود. ولی بعدش باز بالای ۱۰۰ گیگ که رسید ترکید!
مختصر و مفید اینکه الآن سه ماه پشت سر هم هست که هر دفعه یه رفتاری از خودش نشون می‌ده و نمی‌تونم به یه فرمول ثابت برسم! :| :D

• Like
Reactions: ashe

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
اگر میتونید خوب با pc دانلود کنید و شادوساکس
من ماه پیش بالای 2 ترابایت دانلود کردم
شادو ساکس هم دیگه انگار ول شده، یه سری کانال هستن میذارن ولی وقتی میزنی میبینه همون سرعته و فقط رفع فیلتر میشه.
شما اگه چیزی تست کردی درست بود برا ما ام بفرست دمت گرم

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
شادو ساکس هم دیگه انگار ول شده، یه سری کانال هستن میذارن ولی وقتی میزنی میبینه همون سرعته و فقط رفع فیلتر میشه.
شما اگه چیزی تست کردی درست بود برا ما ام بفرست دمت گرم
من همون 3 تایی که چند صفحه قبل همینجا گذاشتن برام کار میکنن همین دیشب تست کردم کار کرد و سرعت رو برد روی 30 مگ بر ثانیه از 250 کیلوبایت

• Wow
Reactions: Changed_Man 50

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
من همون 3 تایی که چند صفحه قبل همینجا گذاشتن برام کار میکنن همین دیشب تست کردم کار کرد و سرعت رو برد روی 30 مگ بر ثانیه از 250 کیلوبایت
والا تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که دکل مناطق مختلف انگار فرق دارن وگرنه چرا باید برا بعضی ها جواب بده شدو ساکس
البته من دیشب که تست کردم خب هنوز مصرف منصفانه ام تموم نشده بود، ولی سرعت عادی تو منطقه ما 1mb هست که خیلی کمه برا فایل های حجیم

• Like
Reactions: SHAYAN1999

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
والا تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که دکل مناطق مختلف انگار فرق دارن وگرنه چرا باید برا بعضی ها جواب بده شدو ساکس
البته من دیشب که تست کردم خب هنوز مصرف منصفانه ام تموم نشده بود، ولی سرعت عادی تو منطقه ما 1mb هست که خیلی کمه برا فایل های حجیم
احتمال داره
محله ما امیر اباده که از وقتی خبر اومد اولین دکل 5G رو اینجا دارن تست میکنن سرعت من به طور خیلی عجیبی زیاد شد قبلا برای من هم 1 مگ بیشتر نمیرفت ولی الان 30 مگ کمه دیگه

• Like
Reactions: Changed_Man 50

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر