بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
ما که آخرش هم نفهمیدیم جریان این اینترنت مثلاً نامحدود همراه اول چیه! :|
ماه‌های قبل افتضاح شده بود، ولی این ماه خیلی رندوم و عجیب شده. اولش ۵۰ گیگ با سرعت بالا دانلود کردم و بعدش سرعت پایین‌تر اومد، ولی برای آپدیت‌های کوچیک می‌شد ازش استفاده کرد و یه سری دانلود هم با این سرعت انجام دادم. بعد از اینکه رسید به حدود ۱۰۰ گیگ، سرعت دوباره برگشت به وضعیت اولیه و خوبش! :D یه ۲۰،۳۰ گیگ دانلود کردم و بعدش رفت توی وضعیتی که از صد تا توهین بدتر بود و رسماً سرعت دانلود در حد ۵۰ کیلوبایت رسید! :|
دیگه ولش کردم تا یکی دو هفته. دیشب دیدم برای Forza Horizon 5 آپدیت اومده و الکی گفتم قبل از خرید بسته جدید، یه امتحانی بکنم ببینم وضعیت نامحدود همراه اول چطوریه و... سرعت رسیده بود به حالت اولیه و هر گیگ توی ۳،۴ دقیقه دانلود می‌شد! :D ۱۲ گیگ آپدیت بازی به اضافه ۳ گیگ یه بازی دیگه رو دانلود کردم و همچنان سرعت بالا بود!
الآن موندم که جریان چیه! باگ و این جور چیزها هست یا کلاً سیستمش بی‌مفهوم و رندومه و هی بالا پایین می‌ره؟ :D همه دانلودهام هم برای ایکس باکس بوده و اینترنت بین‌الملل(!) محسوب می‌شه، نه داخلی.
برای من هم سر 50 گیگ سرعتش کم شد، دیشب گرفتم :D

نمیشه هم گفت 100 گیگ منظورشون داخلیه چون به قول خودت رندومه هر ماه سر یه عدد سرعت میاد پایین :-"

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
برای من هم سر 50 گیگ سرعتش کم شد، دیشب گرفتم :D

نمیشه هم گفت 100 گیگ منظورشون داخلیه چون به قول خودت رندومه هر ماه سر یه عدد سرعت میاد پایین :-"
در قرن 21 همچنان ما درگیر سرعت اینترنت هستیم . واقعا خجالت آور هست . ورای افتضاح

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
ماه‌های قبل افتضاح شده بود، ولی این ماه خیلی رندوم و عجیب شده. اولش ۵۰ گیگ با سرعت بالا دانلود کردم و بعدش سرعت پایین‌تر اومد، ولی برای آپدیت‌های کوچیک می‌شد ازش استفاده کرد و یه سری دانلود هم با این سرعت انجام دادم. بعد از اینکه رسید به حدود ۱۰۰ گیگ، سرعت دوباره برگشت به وضعیت اولیه و خوبش! :D یه ۲۰،۳۰ گیگ دانلود کردم و بعدش رفت توی وضعیتی که از صد تا توهین بدتر بود و رسماً سرعت دانلود در حد ۵۰ کیلوبایت رسید! :|
دیگه ولش کردم تا یکی دو هفته. دیشب دیدم برای Forza Horizon 5 آپدیت اومده و الکی گفتم قبل از خرید بسته جدید، یه امتحانی بکنم ببینم وضعیت نامحدود همراه اول چطوریه و... سرعت رسیده بود به حالت اولیه و هر گیگ توی ۳،۴ دقیقه دانلود می‌شد! :D ۱۲ گیگ آپدیت بازی به اضافه ۳ گیگ یه بازی دیگه رو دانلود کردم و همچنان سرعت بالا بود!
الآن موندم که جریان چیه! باگ و این جور چیزها هست یا کلاً سیستمش بی‌مفهوم و رندومه و هی بالا پایین می‌ره؟ :D همه دانلودهام هم برای ایکس باکس بوده و اینترنت بین‌الملل(!) محسوب می‌شه، نه داخلی.
همینه
یه هفته محدود میشه یا 10 روز دوباره جون میگیره یه شب از دستشون در میره 😁
منم همینه هر سری که میگیرم.

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
در قرن 21 همچنان ما درگیر سرعت اینترنت هستیم . واقعا خجالت آور هست . ورای افتضاح
سرعت چیه باید سره داخلی یا بین المللی بودنش هم درگیر باشیم

اینترنت مگه ذاتا چیزی جز بین المللی بودنه؟ :-" از بین الملل وارد ایران میشه بعد یهو داخلی میشه. بچه خوبی باشی صبح تا شب بری آپارات محتوا مهدوی تولید کنی(خانم باشی باید حجاب رعایت کنی) نت مفتی هم بهت میدن . حالا تولید کننده محتوا هم نباشی صرفا به عنوان بیننده بری اساتیدی مثل رائفی پور و امید دانا پلی کنی کلی نت با تخفیف ویژه میدن 8-> . پس معلومه که ولخرجی میکنن اگه داخلی مصرف کنی :-bd

photo_2022-07-22_20-07-34.jpg

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
درود دوستان
با توجه به اینکه خطوط تلفن منزلمون خیلی نویز داره، قصد دارم ی مودم ۴g تهیه کنم، خواستم ببینم پیشنهاد خاصی دارید یا خیر

• Love
Reactions: Taha75

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
درود دوستان
با توجه به اینکه خطوط تلفن منزلمون خیلی نویز داره، قصد دارم ی مودم ۴g تهیه کنم، خواستم ببینم پیشنهاد خاصی دارید یا خیر
درود
مودم جیبی M60 ایرانسل
مودم خانگی TFi60 ایرانسل

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
سیم کارت دائمی با اعتباری سرعت اینترنتش فرق داره ؟؟؟؟!!

من یک دائمی دارم و یک اعتباری . در یک زمان از هر دو تست سرعت گرفتم دائمی سرعتش ۳ ۴ مگا بایت بر ثانیه بود ولی اعتباری ۲۰۰ کیلوبایت بر ثانیه !!!!!!

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
817
نام
سید محمد حسین
کلا برای منم همین جوره با اینکه خیلی بیشتر از 100 تا دانلود کردم ولی به قول معروف یکم انگولکش کنی سرعت خوب میشه .موبایل دیتا را خاموش روشن کنم 3g کنم برگردم فورجی restart کنم و ... اکثرا درست میشه

• Like
Reactions: Taha75 and Dinosaur

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,720
نام
وحید
درود دوستان
Tp link archer mr200
بگیر همه سیمکارتی هم ساپورت میکنه با سرعت عالی

• Like

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
سیم کارت دائمی با اعتباری سرعت اینترنتش فرق داره ؟؟؟؟!!

من یک دائمی دارم و یک اعتباری . در یک زمان از هر دو تست سرعت گرفتم دائمی سرعتش ۳ ۴ مگا بایت بر ثانیه بود ولی اعتباری ۲۰۰ کیلوبایت بر ثانیه !!!!!!
چه شرکتی ؟ بعداشم شاید سقف مجاز اعتباری رو تمام کردی همون مصرف منصفانه منظورمه و چه تعرفه ای؟

• Like
Reactions: ALI PUNKER

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
گویا قبلا سرور های پروکسی بوده که محدودیت شبانه همراه اول رو دور میزده
من دیر رسیدم یا هنوز هست؟ یه پنج شش تاشو تست کردم تو این کانالای تلگرامی کار نمیکردن

تجربه منم با شبانه این طوری بود که اول سقف یک مگابایت بر ثانیه داشت و بعد از صد گیگ شده دویست کیلوبایت بر ثانیه
Shitty and consistent
Consistently shitty
Only in Iran :D ;)

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
همراه اول . بسته اینترنت دارم . حجم دار .
احتمالا مشکل از سیم کارتت هست یا منطقه ... من فکر کردم نامحدود داردی! یه کار بکن سیم کارت رو اگر داخل مودم هست یه بار دربیار مودم خاموش کن دوباره بزار.. اگر داخل گوشیه یه بار برو 3g بکن بعد بکن 4g یا بزارش روی حالت هواپیما بعد دربیار از حالت هواپیما!! معمولا مشکل حل میشه.....

• Like

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
احتمالا مشکل از سیم کارتت هست یا منطقه ... من فکر کردم نامحدود داردی! یه کار بکن سیم کارت رو اگر داخل مودم هست یه بار دربیار مودم خاموش کن دوباره بزار.. اگر داخل گوشیه یه بار برو 3g بکن بعد بکن 4g یا بزارش روی حالت هواپیما بعد دربیار از حالت هواپیما!! معمولا مشکل حل میشه.....
از منطقه نیست چون با سیم کارت دائمی همون جا تست کردم اوکی بودش

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
درست شد . با کد دستوری ستاره۱۰ستاره ۲۳ مربع غیر فعال و فعالش کردم . بعد روی حالت هواپیما رفتم . بعد روی 3g و 4g سوئیچ کردم درست شد . ۳ مگابایت سرعت دانلود داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر