بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
اگر مودم دارید، با برنامه LTE watch باند فرکانسی رو روی 3 و 7 عوض کنید سرعت اوکی میشه با شادو ساکس
دوست عزیز مودم من مدل هوواوی تی اف آی 60 ایرانسل آنلاک شده هست سیمکارتمم همراه اول با تعرفه معروف نامحدود این برنامه رو نصب کردم منتها بعدازاجرا توی بخش تنظیمات میگه یوزر پسورد میخاد که باز چه با نوشتن آی پی مودم و پسورد و چه اسم ادمین روی دکمه سیو که زدم مشخصات باندوفرکانسی مودم روبالا نمیاره میره یه لودینگ سریع میکنه بعد برنامش متاسفانه میپره بدون هیچ توضیحی.... حالا باید چی کارکنم؟ البته تاحالا نصف راه رفتم یعنی باشادوساکس( البته نه مال شما چون مال شمارو ظاهرا قدیمی شده سرخ نشونش میده) تونستم سایتای فیلترشده رو بازکنم ولی مثلا برای دانلود لینک گیم از سرورای خارجی مشکل دارم و سرعتم تغییر نمیکنه و هنوز مثل سابقه ...ممنون میشم بگید شما لینک این شادوساکس هارو از کجا میگیرید چون هی بدلیل رایگان بودن ومحدودیت حجم میپرن و پیداکردنشون سخته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Taha75 and g - unit

vampire74

کاربر سایت
Jul 31, 2012
1
سلام تو این لینک یه جدول هست فایل 7zip رو دانلود کنید و اجرا. بستگی داره فیلم و سریال رو از کجا بگیرید. مثلا سایت های مختلف ایرانی مثل سینما کیفیت بالا میزارن یا فیلم بان. اما برای خارجی ها جوابه.
عجیبه من این همه فیلم و سریال کیفیت بالا دانلود میکنم تا حالا این سایت فیلم بان رو ندیده بودم
مرسی

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
روی گوشیم نرم افزار ADM دارم . گاهی شب ها که می زارم دانلود بعد ۱۰ ۲۰ گیگ که با همراه اول دانلود می کنه اتومات نرم افزار ADM روی حالت Pause می رود !! چرا ؟؟؟ گوشیم روی حالت سیو باتری هست ولی ADM را روی حالت unrestricted گذاشتم.

شارژ گوشی هم سریع تمام می شود بعد از ۳ ۴ ساعت. شما چجوری تا صبح کلی با همراه اول بدون مشکل و آسیب رسیدن به باتری گوشی دانلود می کنید ؟؟؟
???

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دوست عزیز مودم من مدل هوواوی تی اف آی 60 ایرانسل آنلاک شده هست سیمکارتمم همراه اول با تعرفه معروف نامحدود این برنامه رو نصب کردم منتها بعدازاجرا توی بخش تنظیمات میگه یوزر پسورد میخاد که باز چه با نوشتن آی پی مودم و پسورد و چه اسم ادمین روی دکمه سیو که زدم مشخصات باندوفرکانسی مودم روبالا نمیاره میره یه لودینگ سریع میکنه بعد برنامش متاسفانه میپره بدون هیچ توضیحی.... حالا باید چی کارکنم؟ البته تاحالا نصف راه رفتم یعنی باشادوساکس( البته نه مال شما چون مال شمارو ظاهرا قدیمی شده سرخ نشونش میده) تونستم سایتای فیلترشده رو بازکنم ولی مثلا برای دانلود لینک گیم از سرورای خارجی مشکل دارم و سرعتم تغییر نمیکنه و هنوز مثل سابقه ...ممنون میشم بگید شما لینک این شادوساکس هارو از کجا میگیرید چون هی بدلیل رایگان بودن ومحدودیت حجم میپرن و پیداکردنشون سخته
سلام شاید نسخه جدیدی داره که باید دانلود کنید. من پرسیدم گفتن برای این مودم هم جوابه.

از کانال های تلگرامی میگیرم:

ShadowSocks ⚡ شدوساکس
🔥DARK | SHADOW🔥

پ.ن: اگر مشکلت در مورد برنامه حل شد، این نرم افزار رو تو اندروید نصب کن و طریق این برنامه، باند های فرکانسی رو تغییر بده:

Download Hmanager Final Mod zip

آخرین ویرایش:

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
سلام شاید نسخه جدیدی داره که باید دانلود کنید. من پرسیدم گفتن برای این مودم هم جوابه.

از کانال های تلگرامی میگیرم:

ShadowSocks ⚡ شدوساکس
🔥DARK | SHADOW🔥

پ.ن: اگر مشکلت در مورد برنامه حل شد، این نرم افزار رو تو اندروید نصب کن و طریق این برنامه، باند های فرکانسی رو تغییر بده:

Download Hmanager Final Mod zip
میگی برای این مودم هم جوابه منظورت برنامه lte watch یا برنامه netchشادوساکس؟

• Like
Reactions: bayern_vahid

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
دوستان اگه احیانا لینک شدو ساکسی دارید که محدودیت نت همراه اولو دور میزنه بذارید، ثواب داره!
چندتا کانالی که هستم لینکایی که میذارن هیچ کدوم کار نمی کنه، یا وصل نمیشن کلا یا سرعت همون 250 کیلوبایت محدود می مونه :no:
قبلنا خیلی خوب بودن جدیدا نمی دونم چرا اینجوری شدن

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان اگه احیانا لینک شدو ساکسی دارید که محدودیت نت همراه اولو دور میزنه بذارید، ثواب داره!
چندتا کانالی که هستم لینکایی که میذارن هیچ کدوم کار نمی کنه، یا وصل نمیشن کلا یا سرعت همون 250 کیلوبایت محدود می مونه :no:
قبلنا خیلی خوب بودن جدیدا نمی دونم چرا اینجوری شدن
من هر شب از همین azadnet که چند صفحه قبل دوستمون گذاشته بود استفاده میکنم
فقط فرقش اینه که وقتی استارت رو میزنم سرعت تغییر نمیکنه
تنظیمات سیمکارت رو توی گوشی یه بار میزارم رو E یا 2G بعد دوباره میارم روی LTE درست میشه سرعت
اگر نشد هم شدوساکس رو دوباره stop میکنم و دوباره start میکنم و تنظیمات گوشی رو تغییر میدم تا بالاخره میشه

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
دوستان نت نامحدود همراه اول واسه من بعد از ۵۰ گیگ دانلود نابود شده رسما...اومده روی 3G و حتی اگه 4G هم باشه از حول حوش ۲۵۰ کیلوبایت بالاتر نمی ره سرعتش. مگه محدودیتش بعد ۱۰۰ گیگ نیست؟ راه حلی داره؟

• Sad
Reactions: Taha75

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان نت نامحدود همراه اول واسه من بعد از ۵۰ گیگ دانلود نابود شده رسما...اومده روی 3G و حتی اگه 4G هم باشه از حول حوش ۲۵۰ کیلوبایت بالاتر نمی ره سرعتش. مگه محدودیتش بعد ۱۰۰ گیگ نیست؟ راه حلی داره؟
همینه عزیزم گاهی اوقات میگه 100 گیگ داخلی
یعنی 50 گیگ که دانلود میکنید محدود میشه
راه حل هم فقط استفاده از شادوساکس عه که فقط روی pc جواب میده

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
💢آموزش اشتراک گذاری وی پی ان اندروید با ویندوز

◀️ بسیاری از کاربران این سوال را دارند که چگونه می‌توان وی‌پی‌ان گوشی اندروید را با ویندوز به اشتراک گذاشت. با استفاده از اپلیکیشن every proxy می‌توانید از اتصال v p n گوشی خود در ویندوز استفاده کنید.

1 ابتدا اپلیکیشن Every Proxy را از گوگل پلی دانلود نمایید.

2 وی پی ان مورد نظر خود را اجرا کنید.

3 در برنامه Every Proxy کلید http / https را روشن کنید.

4 در ویندوز به بخش زیر بروید
Settings 》Network & Internet 》Proxy

5 روی Setup کلیک کنید.

6 کلید Use a Proxy Server را روشن کنید.

7 آی پی و پورتی که نرم افزار Every Proxy به شما داده در قسمت مربوطه وارد کنید و تغییرات را ذخیره کنید.

بعضی وقتا شادو ساکس جواب نیست و در عوض میتونید از کاستوم های برنامه Injector استفاده کنید که محدودیت همراه اول رو دور میزنه. از این طریق میتونید شیرش کنید روی ویندوز :)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
ما که آخرش هم نفهمیدیم جریان این اینترنت مثلاً نامحدود همراه اول چیه! :|
ماه‌های قبل افتضاح شده بود، ولی این ماه خیلی رندوم و عجیب شده. اولش ۵۰ گیگ با سرعت بالا دانلود کردم و بعدش سرعت پایین‌تر اومد، ولی برای آپدیت‌های کوچیک می‌شد ازش استفاده کرد و یه سری دانلود هم با این سرعت انجام دادم. بعد از اینکه رسید به حدود ۱۰۰ گیگ، سرعت دوباره برگشت به وضعیت اولیه و خوبش! :D یه ۲۰،۳۰ گیگ دانلود کردم و بعدش رفت توی وضعیتی که از صد تا توهین بدتر بود و رسماً سرعت دانلود در حد ۵۰ کیلوبایت رسید! :|
دیگه ولش کردم تا یکی دو هفته. دیشب دیدم برای Forza Horizon 5 آپدیت اومده و الکی گفتم قبل از خرید بسته جدید، یه امتحانی بکنم ببینم وضعیت نامحدود همراه اول چطوریه و... سرعت رسیده بود به حالت اولیه و هر گیگ توی ۳،۴ دقیقه دانلود می‌شد! :D ۱۲ گیگ آپدیت بازی به اضافه ۳ گیگ یه بازی دیگه رو دانلود کردم و همچنان سرعت بالا بود!
الآن موندم که جریان چیه! باگ و این جور چیزها هست یا کلاً سیستمش بی‌مفهوم و رندومه و هی بالا پایین می‌ره؟ :D همه دانلودهام هم برای ایکس باکس بوده و اینترنت بین‌الملل(!) محسوب می‌شه، نه داخلی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر