بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
خیلی ممنون ببخشید چند سوال دارم
1) سرعتش 10 مگابایته یا 10 مگابیته ؟
2) مودم e3372 رو با کابل چند متری به usb لپتاپ وصل کردید؟
3) آنتن هم به مودم وصل کردید؟ (این سرعت با آنتن هست یا بدون آنتن؟)
4) داخل ساختمون باید حتما پشت پنجره باشه یا اینکه هر جای اتاق آنتن دهی خوبی داره؟
5) مودم آنلاک هم کردین؟ اگه موقع آنلاک تا 10 بار کد قبول نکنه مودم میسوزه؟
1. 10 مگابایت
2. خودش دانگل یو اس بی هست کابل نمیخواد که
3. نه انتن وصل نکردم اصلا نمیدونستم انتن میخوره!
4. من تو خونه تستش کردم هم طبقه بالا هم پایین دوتاشم سرعتش بالا بوده
5. جهت سرگرمی انلاکش هم کردم اولین کدی که دادم هم قبول کرد و راحت انلاک شد

• Like
Reactions: 1user

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
سلام
دوستان این اینترنت نامحدود همراه اول محدوده؟؟؟
من یه بسته نامحدود 3 تومنی 1 تا 11 صبح گرفتم زدم برای دانلود صبح بیدار شدم دیدم 28 گیگ دانلود کرده و همه شارژ پولیمم رفته و بسته اینترنت روزانه هم تموم شده.
محدودیت دانلود داره؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
دوستان این اینترنت نامحدود همراه اول محدوده؟؟؟
من یه بسته نامحدود 3 تومنی 1 تا 11 صبح گرفتم زدم برای دانلود صبح بیدار شدم دیدم 28 گیگ دانلود کرده و همه شارژ پولیمم رفته و بسته اینترنت روزانه هم تموم شده.
محدودیت دانلود داره؟

بله. تو سایتش جلوی 1 تا 11 نوشته تا 30 گیگ فقط!

• Like
Reactions: MO021

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
دوستان
این ها از چتد روز قبل گویا کلا دانلود تانحدود شبانه رو محدود کردن.
من کلا دانلود هام رو جمع می کنم هفته ایی 1 دفعه میزنم 2 تا 8 دانلود بشه 2 تا بسته 3 ساعته تامحدود میخرم.
دیشب خریدم و ساعت 2 شروع کردم دانلود ولی دقیقا به 1 گیگ نرسیده یه دفعه آنتن قطع میشد و دانلود ارور میداد بعد 10 ثانیه آنتن بر میگشت بعد دیگه به جایه 4 تا آنتن میشد 1 دونه بعدش هم سرعت دانلود خیلی میومد پایین.اول فکر کردم اشتباه میکنم بعد چند دفعه قطع و وصل دیدم نه اتفاقی نیست و کلا هر دفعه اینحوری میشه به 1 گیگ نرسیده باز گفتم شاید مشکل از این سیم کارت با 1 سیم کارت دیگه بسته خریدم و با اون زدم دانلود که اونم دقیقا همین وضعیت براش پیش اومد بعد دیگه کاملا مشخص شد برام که این سیستم عمدی هست.
عملا من دیشب دبگه نتونستم دانلود کنم و 8 هزار تومن من رو خوردن!!!!!!

دوستان دیگم این مشکل رو دان با نه؟؟

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
دوستان کسی کد دیدن باقی مانده حجم بسته نامحدود همراه اول رو نداره ؟ من معمولا ۲ تا ۷ نامحدود همراه اول میزنم بعد اینکه از بیست گیگ بیشتر دانلود بشه میزنه شارژ سیم کارتو هم صفر میکنه تا الان کلی سر همین داستان شارژ از دست دادم
ایرانسل یه کد داره میزنی این مشکل رو نداره ولی متاسفانه همراه اول چنین کدی نداره

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان
من کلا دانلود هام رو جمع می کنم هفته ایی 1 دفعه میزنم 2 تا 8 دانلود بشه 2 تا بسته 3 ساعته تامحدود میخرم.
دیشب خریدم و ساعت 2 شروع کردم دانلود ولی دقیقا به 1 گیگ نرسیده یه دفعه آنتن قطع میشد و دانلود ارور میداد بعد 10 ثانیه آنتن بر میگشت بعد دیگه به جایه 4 تا آنتن میشد 1 دونه بعدش هم سرعت دانلود خیلی میومد پایین.اول فکر کردم اشتباه میکنم بعد چند دفعه قطع و وصل دیدم نه اتفاقی نیست و کلا هر دفعه اینحوری میشه به 1 گیگ نرسیده باز گفتم شاید مشکل از این سیم کارت با 1 سیم کارت دیگه بسته خریدم و با اون زدم دانلود که اونم دقیقا همین وضعیت براش پیش اومد بعد دیگه کاملا مشخص شد برام که این سیستم عمدی هست.

والا من كه مشكلي ندارم:دي شايد قبلش زياد دانلود كردي و محدودت كرده باشن.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mohammad.j

کاربر سایت
Nov 10, 2010
128
نام
mohammad
یه نکته خواستم بگم واسه شبانه ایرانسل
این که تجریه یه من ثابت کرده کلا از ساعت 5 به بعد نت بگیرین.من قبل 5 بگیرم سرعت رو 500 700.ولی 5 به بعد 3 مگ راحت هست.
فقط تنها مشکلش اینه که 3 ساعته رو نمی شه با کارت گرفت,فقط باید با شارژ بگیری.یا اگه می شه من بلد نیستم.

• Like
Reactions: NO ps3

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
دوستان

سه ماه که استفاده میکنم.....همچین مشکلی رو نداشتم.....
هفته ای هم یکبار، بسته 1 ساعته میگیرم...برای دانلودهام......بسته 6ماه هم دارم.

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
دوستان

برا منم پیش اومده همچین چیزایی الکی انتن میپره از عمد، فردا پا میشم تا اوکیه، یا نیم ساعت دانلود میکنم سرعت بالا یهم انتن میره بی دلیل بعد که بسته تموم میشه همه چی درست میشه :|

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
من ساعت 2 میزنم تا 5
حدود 16 تا 18 گیگ دان میکنم، با 3G البته
سرعت از 2 تا 2:30 حدود 1-1.5 مگه ولی بعدش به 2.5 تا 3 مگ هم میرسه

در کل راضیم ولی دو تا مشکل دارم

یکی اینکه از ساعت 4:40 دقیقه اینترنتم هی قطع و وصل میشه و نمیشه استفاده کرد، همیشه هم این اتفاق میوفته. انگار عمدیه
یکی دیگه هم درباره ی طرح هفته ای که اسمش از 6 صبحه تا 12، ولی تا ساعت 11:25 بیشتر فعال نیست و قطع میشه

شما هم اینجوری هستین؟!

ممنون

Sent from my D6503 using Tapatalk

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
والا من با ایرانسل از ۵ که دانلود میزنم سرعت بین ۵تا۶ مگ میگیرم راحت ۳۶ گیگ دان میکنم تا حالا این مشکلاتی که شما میگین رو نداشتم
البته الان بهترین نقطه خونه رو پیدا کردم سرعت میره رو ۶ قبلش با ۳ مگ دان میکردم که با جابه جایی و پیدا کردن نقطه مورد نظر به این سرعت دست پیدا کردم :D
کسی از بچه ها راه حل نداره واسه این شارژخوردن همراه اولبعد از دانلود بیست گیگ طرح شبانه همراه اول؟!!:-/

• Like
Reactions: mohammad.j

mohammad.j

کاربر سایت
Nov 10, 2010
128
نام
mohammad
والا من با ایرانسل از ۵ که دانلود میزنم سرعت بین ۵تا۶ مگ میگیرم راحت ۳۶ گیگ دان میکنم تا حالا این مشکلاتی که شما میگین رو نداشتم
البته الان بهترین نقطه خونه رو پیدا کردم سرعت میره رو ۶ قبلش با ۳ مگ دان میکردم که با جابه جایی و پیدا کردن نقطه مورد نظر به این سرعت دست پیدا کردم :D
کسی از بچه ها راه حل نداره واسه این شارژخوردن همراه اولبعد از دانلود بیست گیگ طرح شبانه همراه اول؟!!:-/

شما ایرانسل که به 6 می رسه با موبایل شیر می کنی یا با مودم؟
بعد می شه بگی مثلا از چه سایتی دانلود می کنی چون سرور سایتم مهمه.
من با مودم 6 7 مگ تو معمولی(ایرانسل) می گیرم.ولی شبانه نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر