بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
برای محدودیت سرعت همراه اول DNS شکن صبح دیروز جواب داد ولی امشب نه :|

بجاش بسته ایرانسل خریدم با چیتا پروکسی، عملا محدودیت "داخلی" رو برمیداره لامصب سرعتش هم خوبه :D
شدیدا مشکوکه فری هم هست ولی تا میشه استفاده کنید :-" الان با ایرانسل شبانه دارم این پست رو میفرستم و از سرور خارجی بازی دانلود میکنم :D
1643327397265.png
با و بدون این پروکسی 6MB سرعت میده امشب :D(2 فایل همزمان دانلود میکنم اینو زده 3MB)

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360

Attachments

• Screenshot 2022-01-28 081838.png
    Screenshot 2022-01-28 081838.png
    39 KB · مشاهده: 29
  • Like
Reactions: Taha75

jalin

کاربر سایت
Jan 11, 2022
181

بجاش بسته ایرانسل خریدم با چیتا پروکسی، عملا محدودیت "داخلی" رو برمیداره لامصب سرعتش هم خوبه :D
شدیدا مشکوکه فری هم هست ولی تا میشه استفاده کنید :-" الان با ایرانسل شبانه دارم این پست رو میفرستم و از سرور خارجی بازی دانلود میکنم :D
View attachment 241872
با و بدون این پروکسی 6MB سرعت میده امشب :D(2 فایل همزمان دانلود میکنم اینو زده 3MB)
با همراه اول که کار نکرد

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

View attachment 241872
این پروکسی برای من با همراه اول جواب نمیده فکر کنم فقط با ایرانسل جواب بده

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
با همراه اول که کار نکرد
این پروکسی برای من با همراه اول جواب نمیده فکر کنم فقط با ایرانسل جواب بده
من که دیدم با ایرانسل کار میکنه دیگه یادم رفت با همراه اول تست کنم :D

ولی منطقیه کار نکنه، پروکسیش اینطوریه که همه چی رو داخلی حساب میکنه(و محدودیت ایرانسل همینه) ولی همراه اول برداشتن سرعت رو لیمیت کردن بیشرفا

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

ولی منطقیه کار نکنه، پروکسیش اینطوریه که همه چی رو داخلی حساب میکنه(و محدودیت ایرانسل همینه) ولی همراه اول برداشتن سرعت رو لیمیت کردن بیشرفا
البته من همراه اول سرعت داخلی مثل قبل هست و با این سایت های داخلی کننده :D مشکل سرعت حل شده ولی برای استیم و ... به درد نمیخوره

• Like
Reactions: Taha75 and NHM

ALI_BABA

کاربر سایت
Feb 6, 2021
33

رو رایتل هم جواب نمیده برای من که نیم بها نکرد

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
۱۰۰ گیگ مصرف منصفانه اینترنت همراه اول یک شب تا ۱۱ ظهر بین الملل هست یا داخلی ؟؟
دفعه قبل که تست کردم بعد از 50 گیگ بین الملل سرعت افت کرد دیگه الان نمیدونم اصلاح شده یا نه

• Like

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
پیشنهاد نمیشه اصلا از پروکسی استفاده کنید کل اطلاعات تبادل شده قابلیت دسترسی داره رمزها و دانلودها و پیج ها و... دیگه حق انتخاب با خودتون

how-reverse-proxy-works.jpeg

آخرین ویرایش:
  • Like

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
دفعه قبل که تست کردم بعد از 50 گیگ بین الملل سرعت افت کرد دیگه الان نمیدونم اصلاح شده یا نه
طبق فرمایش شما درسته ... ۵۰ گیگ بین الملل معادل ۱۰۰ گیگ داخلی . کلا شفاف سازی برای ترافیک ندارند .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
منم بالاخره رایتل گرفتم. چقدر هم زود اومد لامصب! :D یعنی با توجه به استانداردهای ایران و توضیحات خود سایت، فکر می‌کردم در بهترین حالت یه هفته طول بکشه، ولی چهارشنبه شب توی سایت سفارش دادم و شنبه رسید، در حالی که جمعه که تعطیله و پنجشنبه هم نیمچه تعطیل.
توی سیمکارت ۱۱ گیگ اینترنت بود (۱۰ گیگ خودش و یک گیگ هم هدیه ثبت نام و این جور چیزا) و برای امتحان رفتم توی ایکس باکس و بازی Mortal Shell رو دانلود کردم (که خوشم هم نیومد از یک ساعت اولش! :|).
سرعت دانلود وقتی به حداکثر می‌رسه خوبه (البته یه ذره کمتر از همراه اول)، ولی مشکل اینجاست که خیلی بالا و پایین می‌ره و قشنگ انگار سوار قایقی هستم روی امواج خروشان دریا! :D یعنی همین‌طور توی بازه‌ی ۳،۴ مگابایت تا ۲۰۰ کیلوبایت(!) بالا و پایین می‌شه و مثلاً در عرض یک دقیقه، سه بار می‌ره زیر خط فقر و دو بار می‌ره در اوج به شکل سینوسی. :|
ولی باز هم اگه محدودیت دانلود رو مثل همراه اول بیشتر نکنن و همینی که هست باقی بمونه، توی فلاکت فعلی گزینه بدی نیست و می‌شه یه کاریش کرد. هر چند شک دارم این طوری بمونه و احتمالاً دو روز دیگه بند و بساط این هم جمع می‌شه.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
منم بالاخره رایتل گرفتم. چقدر هم زود اومد لامصب! :D یعنی با توجه به استانداردهای ایران و توضیحات خود سایت، فکر می‌کردم در بهترین حالت یه هفته طول بکشه، ولی چهارشنبه شب توی سایت سفارش دادم و شنبه رسید، در حالی که جمعه که تعطیله و پنجشنبه هم نیمچه تعطیل.
توی سیمکارت ۱۱ گیگ اینترنت بود (۱۰ گیگ خودش و یک گیگ هم هدیه ثبت نام و این جور چیزا) و برای امتحان رفتم توی ایکس باکس و بازی Mortal Shell رو دانلود کردم (که خوشم هم نیومد از یک ساعت اولش! :|).
سرعت دانلود وقتی به حداکثر می‌رسه خوبه (البته یه ذره کمتر از همراه اول)، ولی مشکل اینجاست که خیلی بالا و پایین می‌ره و قشنگ انگار سوار قایقی هستم روی امواج خروشان دریا! :D یعنی همین‌طور توی بازه‌ی ۳،۴ مگابایت تا ۲۰۰ کیلوبایت(!) بالا و پایین می‌شه و مثلاً در عرض یک دقیقه، سه بار می‌ره زیر خط فقر و دو بار می‌ره در اوج به شکل سینوسی. :|
ولی باز هم اگه محدودیت دانلود رو مثل همراه اول بیشتر نکنن و همینی که هست باقی بمونه، توی فلاکت فعلی گزینه بدی نیست و می‌شه یه کاریش کرد. هر چند شک دارم این طوری بمونه و احتمالاً دو روز دیگه بند و بساط این هم جمع می‌شه.

واسه من تو نامحدود 6 صبح تا 12 ظهر سرعت بین 19 تا 24 مگ میده.

• Like
  • Wow
Reactions: Taha75 and Dinosaur

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر