بحث و تبادل نظر در رابطه با فروشندگان اکانت های ظرفیتی و قانونی

Wave 8500

کاربر سایت
Mar 15, 2011
33
دوستان کسی از سایت gamesharing خرید داشته ؟
فروشگاه گیم شیرینگ
من تا حدود ۳ سال پیش زیاد ازشون اکانت خریدم و فروختم(ps4) و مشکلی نداشتم
ولی خب مدت زیادیه ازشون خرید نداشتم چون قیمت بازیاشون به نسبت جاهای دیگه بالا هست و اینکه نمیتونی ظرفیت اکانت رو خودت انتخاب کنی و شانسی بهت ظرفیت دو یا سه میدن

• Like
Reactions: RoCoCo

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
دوستان کسی از سایت gamesharing خرید داشته ؟
فروشگاه گیم شیرینگ
منم برا تست بهشون پیام دادم برا خرید اکانت، موقع سوال که چه ظرفیتی تحویل میدین، خیلی طفره رفت و اخرش معلوم نشو ظ2 میده یا 3

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
من بین این فروشگاهای اینترنتی فقط سی دی کی اشتراکی دیدم که تاحالا مشکلی نداشته توی تحویل اکانت ولی یه بدی که داره وقتی اکانتی که بهت میده اجازه نمیده دومرحله ای کنی چون بقول خودشون اکانت مالکیت کلیش در اختیار خودشون میمونه فقط بهت جیمیل و پسورد میدن

• Like
Reactions: agh515

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
دوستان مثل اینکه به ۴ طریق میشه بازی تهیه کرد فیزیکی و دیجیتال اصلی و ۲ طریق دیگه هکی هست سوالی که دارم گاهی فروشنده میگه دو مدل هکی داریم یکی اینکه اکانت هک میشه و یکی دیگه با حساب طرف هک میشه و خرید انجام میشه ... میگن مدلی که اکانت هک میشه ایمن تر هست و احتمال بن کنسول کمتر اما ۲ میلیون هزینه اش هست دومی هم که خب امنیتش خیلی پایین تر و احتمال بن بیشتر هست ۱.۵۰۰.۰۰۰ حالا سوالی که دارم اصلا همچین چیزی هست!؟ و بعد این قیمت ها برای ریختن پک بازی ها مناسبه !؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
دوستان مثل اینکه به ۴ طریق میشه بازی تهیه کرد فیزیکی و دیجیتال اصلی و ۲ طریق دیگه هکی هست سوالی که دارم گاهی فروشنده میگه دو مدل هکی داریم یکی اینکه اکانت هک میشه و یکی دیگه با حساب طرف هک میشه و خرید انجام میشه ... میگن مدلی که اکانت هک میشه ایمن تر هست و احتمال بن کنسول کمتر اما ۲ میلیون هزینه اش هست دومی هم که خب امنیتش خیلی پایین تر و احتمال بن بیشتر هست ۱.۵۰۰.۰۰۰ حالا سوالی که دارم اصلا همچین چیزی هست!؟ و بعد این قیمت ها برای ریختن پک بازی ها مناسبه !؟
سلام و درود روش های بازی در ps5
1. دیسک
2. اکانت قانونی که خودش شامل سه نوع خرید هست
2/1. ظرفیت 1 (هیچ خطری نداره ولی انلاین بشی قفل میشه)
2/2. ظرفیت 2 ( قانونی)
2/3. ظرفیت 3 (قانونی)
3، اکانت هکی (غیر قانونی و خطر خیلی خیلی کم)
4. اکانت هکی با پیپال و کریدیت هکی ( احتمال بن شدن کنسول بسیار زیاد)
5. اجاره اکانت
شما یکم راه بیوفتی خیلی ارزون تر مییتونی بازی تهیه کنی، من خودم از ترکیب (قانونی و هکی و اجاره) استفاده میکنم و بازیا برام ارزون در میاد، یا اکانت دست دوم میگیرم یا اجاره میکنم، کلی کانال تلگرام و سایت هست برا خرید و اجاره، مثلا الان سایبرپانک نسخه کامش رو من بازی میکنم و ظ1 رو 40 تومن خریدم (فقط 40 تمون، عکس رسیدشم دارم) ، یا الان دیابلو 2 دارم و هکی خریدم 80 تومن فقط ( دیتا هم یا با نامحدود اپراتورها میزنم،. یا میدم بیرون بریزن برام)
کلا یه مدت بگزره راههای زیادی پیدا میکنی. (یه جورایی باید سایتها و کانال ها رو چک کنی و دنبال شکار باشی)
ولی کلا کلا طرف شماره 4 نرو، چون کنسول بن بشه، با یه تیکه آجر هیچ فرقی نداره
درمورد قیمت ها هم نمیدونم چی بگم، تو شهر ما (ارومیه) دیتای هر بازی ps5 رو بین 100 تا 50 تومن میزنن, حالا اکانت هم قیمتا متفاوت هست، اینجا هم حدود 1 تا 1.5میلیون فکر کنم کنسول رو پر از بازی میکنن،
سعی کن بعد ها خودت یادبگیری اکانت رو بزنی، اینطوری ارزون تر درمیاد برات

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
سلام و درود روش های بازی در ps5
1. دیسک
2. اکانت قانونی که خودش شامل سه نوع خرید هست
2/1. ظرفیت 1 (هیچ خطری نداره ولی انلاین بشی قفل میشه)
2/2. ظرفیت 2 ( قانونی)
2/3. ظرفیت 3 (قانونی)
3، اکانت هکی (غیر قانونی و خطر خیلی خیلی کم)
4. اکانت هکی با پیپال و کریدیت هکی ( احتمال بن شدن کنسول بسیار زیاد)
5. اجاره اکانت
شما یکم راه بیوفتی خیلی ارزون تر مییتونی بازی تهیه کنی، من خودم از ترکیب (قانونی و هکی و اجاره) استفاده میکنم و بازیا برام ارزون در میاد، یا اکانت دست دوم میگیرم یا اجاره میکنم، کلی کانال تلگرام و سایت هست برا خرید و اجاره، مثلا الان سایبرپانک نسخه کامش رو من بازی میکنم و ظ1 رو 40 تومن خریدم (فقط 40 تمون، عکس رسیدشم دارم) ، یا الان دیابلو 2 دارم و هکی خریدم 80 تومن فقط ( دیتا هم یا با نامحدود اپراتورها میزنم،. یا میدم بیرون بریزن برام)
کلا یه مدت بگزره راههای زیادی پیدا میکنی. (یه جورایی باید سایتها و کانال ها رو چک کنی و دنبال شکار باشی)
ولی کلا کلا طرف شماره 4 نرو، چون کنسول بن بشه، با یه تیکه آجر هیچ فرقی نداره
درمورد قیمت ها هم نمیدونم چی بگم، تو شهر ما (ارومیه) دیتای هر بازی ps5 رو بین 100 تا 50 تومن میزنن, حالا اکانت هم قیمتا متفاوت هست، اینجا هم حدود 1 تا 1.5میلیون فکر کنم کنسول رو پر از بازی میکنن،
سعی کن بعد ها خودت یادبگیری اکانت رو بزنی، اینطوری ارزون تر درمیاد برات

خیلی عالی توضیح دادی ممنون ... از کجا میشه بفهمم طرف مورد ۳ یا ۴ رو رفته!؟ خودم بریزم یکی یکی بازی ها رو ریسک بن نداره!؟ یعنی هر ۱ ماه یک بازی

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
خیلی عالی توضیح دادی ممنون ... از کجا میشه بفهمم طرف مورد ۳ یا ۴ رو رفته!؟ خودم بریزم یکی یکی بازی ها رو ریسک بن نداره!؟ یعنی هر ۱ ماه یک بازی
حالا 3 مشکلی نداره و همه استفاده میکنن،
4 مشکل داره و اونم میشه فهمید
مثلا میبینی تو یه اکانت پر بازی جدید هست و هیچ بازی قدیمی نیست (یعنی انگار طرف تو یه ماه همه ی بازی های جدید رو خریده و این مشکوکه،) ( یا داخل اکانت میشی میبینی طرف 20تا بازی خفن داره ولی به تروفی ها نگاه میکنی میبینی هیچ تروفی نگرفته ( معلومه دیگه این اکانت رو فقط برا کلاهبرداری ساختن)
کلا تجربه داشته باشی قشنگ میتونی متوجه بشی که اکانت چیه
من خودم هکی زیاد میخرم و معمولا اکانت هایی رو میخرم که چندتا هم بازی (چرت و بد داشته باشه) این یعنی اکانت مال یه شخص واقعی هست و به سلیقه ی خودش بازی خریده،
ولی وقتی میبینم تو اکانت مثلا 10 تا بازی هست اونم فقط بازی های شاهکار و بازی هایی که تو ایران زیاد طرفدار داره (یعنی طرف اکانت ساخته، با کریدیت و پول فیک فقط بازی های پرفروش رو خریده) این اکانت رو بزنی به احتمال خیلی زیاد کنسول بن میشه
حتی گاها از ایمیل و اسم و رمز اکانت هم میشه فهمید، (مثلا کی میره برا اکانتی که مثلا 500 دلار بازی براش خریده، ایمیل های موقت و 10 دقیقه ای بزاره)
حالا هیچکدوم از اینا 100 درصد نیست و احتمالات.
حالا سعی کن یاد بگیری و خودت اکانت قانونی (ظ1، 2،3) بخری و ببری بیرون فقط برات دیتاش بزنن،

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
نه خودت بخری و از جای مطمعن و یا قانونی بخری، هیچ خطری نداره، البته از فروشگاه های معتبر،

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,527
این gamesharing چه مسخرست.
تو قسمت اجاره اکانت ظرفیت 3 رو به 3 نفر میفروشه و براشون بازه زمانی مشخص کرده.
خرید نکردم ازشون اما سیستم چرتی داره

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
تا جاییکه یادمه گیم شیرینگ از اولین ها بود که نسل پیش اکانت ظرفیتی اینا آورد ولی الان دیگه انقد فروشنده هست که دیگه نیازی به گیم شیرینگ نیست
اون موقع چون تک بود هرکاری میخواست میکرد الانم فکر کرده اون موقعس..

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
کسی از اینجا خرید داشته؟View attachment 315998
از اینجا اصلا نخرین که : پول واریز میکنی بعد میگه موجود نیست، بَک زدن پولشونم که داستانه، یه هفته طول میکشه

• Like
Reactions: SleepyTurtel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر