بازی Mortal Kombat X رسما معرفی شد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
9,001
نام
فرهاد

دقایقی پیش آقای Ed Boon رسما بازی Mortal Kombat X را معرفی نمود. اولین تریلری که از بازی منتشر شده است مبارزه زیبای Scorpin و Subzero است که بسیار عالی می‌باشد.

بازی سال 2015 میاد.
به روز رسانی
- بازی برای پلتفرم های PC/PS3/PS4/X360/X1 در حال ساخته و سال 2015 عرضه میشه.
- تریلری که دیدید CGI بود
- از گیم پلی بازی در E3 رونمایی میشه.
- بازی با تمرکز بر روی تکنولوژی های نسل بعدی ساخته شده.
- قراره MKX تحولی توی سری به حساب بیاد و تیم سازنده میخواد با این عنوان کل سبک Fighting رو متحول کنه/به جلو حرکت بده.
- بازی از یک انجین گرافیکی جدید استفاده میکنه.
- New Mode, New Characters
- MKX قراره خشنترین نسخه در سری Mortal Kombat باشه.
- اسکورپین و ساب زیرو در بخش داستانی بازی وجود دارند. همچنین شخصیت های جدیدی (در هر دو جبهه خوب و بد) در بخش داستانی بازی وجود خواهند داشت.

برای دانلود تریلر رسمی بازی کلیک کنید

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,198
نام
سبحان
دوستان اینکه Sub-Zero بدست Scorpion کشته بشه و شکست بخوره جزو واستان بازی هست.Sub Zero ها در حقیقت دو نفر هستن از قبیله lin Que و اونی که بدست Scorpion کشته میشه شخصی هست به نام Bi Han که بعدا با جادوگری Quan Chi به Noob Saibot تبدیل میشه
این در حقیقت سیر داستانی بازی هست و کاریش نمیشه کرد.اگر Comic Book مورتال کامبت رو بخونید توی داستان همیشه Scorpion یکی از Sub Zero هارو میکشه

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
تریلرو همین آلان دیدم. بشدت هایپ، بشدت کیف کردم.
یکی از چیزایی که (از Injustice) اضافه شده استفاده از چیزهای محیط اطراف هست. که مثلا به حریف پرتشون کنی یا ازشون برای زدن حریف استفاده کنی. خیلی باحال بود فایتینگش و با موسیقی متن هماهنگ بود.
فقط پایانش زیاد جالب نبود ولی برا طرفدارای Scorpion خوب بود که هی بیان دلشون رو به این چیزا خوش کنن. :D
بدونین در نهایت خوبی پیروز میشه (همیشه) نه بدی و آتش :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تریلر جالب بود اما امیدوارم این استفاده از محیط اطراف توی بازی نباشه چون MK به این چیزا نیازی نداره و نداشته.
جدا از بحث محبوبیت و این حرفها که ساب زیرو محبوب ترین کرکتر سری هست (بیشترین حضور) فقط یه بیشعور میتونه کرکترهای بازیش رو به خاطر فن بوئیسم خودش از چشم ملت بندازه ! دیگه خدا ترین بازیها هم با کرکترهاشون اینجوری رفتار نمی کنن ... واقعاً اد بون خسته نباشه دو زار شعور گرم نگه داشتن جو بین دو کرکتر رو نداره :D
نکته اینجاست که خود اد بون صداگذار اسکورپین هست و هوای شخصیت محبوبشو داره:biggrin1: بعد طبق یه قانون نانوشته، همیشه توی تریلر معرفی بازی، اسکورپین 2 فصل کتک از ساب زیرو میخوره ولی در نهایت میبره:biggrin1:
فقط امیدوارم ساب زیرو مثل شماره 4 شده باشه وگرنه I'll pass:biggrin1:

اینم یه عکس از عقرب شاه سردر سایتش:

یعنی ابهت همینجور داره قطره قطره میچکه ازش:biggrin1:
======
شخصیت هایی که دوست دارم ببینم (به ترتیب اهمیت):

1- Reiko :bighug:
2- بقیه :biggrin1:

پ.ن: Brutality رو هم برگردونن من دیگه هیچی نمیخوام:biggrin1:
======
یه سری اطلاعات جدید هم اومده:
Most notably that Mortal Kombat 10 will feature multiple variations of each character, and that will change the strategy and fighting style of the combatants.
the game is fueled by "next-generation technology,"

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
باید هم روی اسکورپین مانور بدن، ناسلامتی مهمترین و با جذبه ترین شخصیت کامبت به حساب میاد
FINISH HIM
32888748818594054950.gif

بدجوری طرفدارشم و امیدوارم فردی کروگر هم دوباره تو این نسخه باشه
xray بدجوری جذاب شده!

90071443657040622423.jpg

58680883517281941977.jpg

آخرین ویرایش:

LORD-D

کاربر سایت
Apr 20, 2012
135
نام
AMIRREZA
oh my goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooood گرافیکووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو(درحال سکته زدن یک فن یعنی خودم)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان اینکه Sub-Zero بدست Scorpion کشته بشه و شکست بخوره جزو واستان بازی هست.Sub Zero ها در حقیقت دو نفر هستن از قبیله lin Que و اونی که بدست Scorpion کشته میشه شخصی هست به نام Bi Han که بعدا با جادوگری Quan Chi به Noob Saibot تبدیل میشه
این در حقیقت سیر داستانی بازی هست و کاریش نمیشه کرد.اگر Comic Book مورتال کامبت رو بخونید توی داستان همیشه Scorpion یکی از Sub Zero هارو میکشه

بای هان که کتلت میشه و تبدیل میشه به نوب سایبوت کبیر :D مسئله اینه اگه طبق آخرین MK حساب کنیم ساب جدیده اسکورپیون رو کتلت میکنه و تا مرز فیتالیتی می بره و بعد یهو میریزن سرش سایبورگش می کنن ، چرا ؟ چون اد بون جون ناراحت میشد :| ساب زیرو از همون اول محبوب تر بوده ولی بعد از جر وا جر شدن Midway این اد بون رَم کرده و همش از این جانب داری های مزخرف میکنه :D

awake

کاربر سایت
Feb 3, 2013
41
نام
iman

where there is smoke
there is fire
پسر عجب گیم خفی میشه این
البته توی این یک سال بازی تعغیرات زیادی میکنه اما Xray عالی بود!یعنی فوق العاده بود!
خیلی دوست دارم ببینم SMOKE چطوری هستش توش چون بهترین حضورش تو همین نسخه قبلیه بود ک خیلی قوی ساخته بودنش
+اسکورپیون هم خیلی عالی طراحی شده بود
خیلی وقت بود منتظر فایتینگ درستو حسابی بود
no ed boon------no life
;)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,256
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی رو با درجه AO بسازن :|
اونی که حیوون میشدن هم برگرده خیلی خوبه :d
استفاده از محیط هم برای این بازی خیلی احمقانست به نظرم
شخصیت های زیادی رو داخل بازی بچپونن لطفا !!

LORD-D

کاربر سایت
Apr 20, 2012
135
نام
AMIRREZA
همین جا با اقتدار اعلام می کنم پرچم scorpion بالا بوده هست وخواهد بود وهیچ یخمکی(قصد توهین اصلا ندارم اصلا اصلا) نمی تونه بیارتش پایینb-)

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
پ.ن: Brutality رو هم برگردونن من دیگه هیچی نمیخوام:biggrin1:

از این فن شدیدا استقبال میشه :bighug: Brutality یکی از اون فن هایی بوده که باعث میشد چشممون از حدقه دربیاد :shocked: اون روزا که اینترنت نبود توی تریلر همه چی لو بره. بازی رو که از کلوپ گرفتم و یه باره این مدل فن رو دیدم اینقدر هایپ شدم که نزدیک بود سکته کنم :d یادش بخیر. چه دورانی بود. واقعا اگر این فن دوباره به بازی برگرده خیلی خیلی جالب میشه

awake

کاربر سایت
Feb 3, 2013
41
نام
iman
همین جا با اقتدار اعلام می کنم پرچم scorpion بالا بوده هست وخواهد بود وهیچ یخمکی(قصد توهین اصلا دارم اصلا اصلا) نمی تونه بیارتش پایینb-)

خب کری خونیای fighter ها شروع شد!
smoke کافیه فقط یبار از توش رد بشه تا تبدیل ب یک خوک سوخته بشه(برای اطلاعات بیشتر به اولین fatality smoke تو نسخه قبل مراجعه کنید)b-)

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,243
نام
محمد
تریلر جالب بود اما امیدوارم این استفاده از محیط اطراف توی بازی نباشه چون MK به این چیزا نیازی نداره و نداشته.

چرا؟ من که با این استفاده از محیط مثل استفاده از شاخه درخت خیلی حال میکنم:|:d بنظرم نوآوری خوبی تو مورتال میشه! البته توی injustice زیادی روش تمرکز شده بود! بنظرم استفاده معمولی در حد چندتا کمبود بد نیست.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,349
نام
امیر حسین
این والپیپر اسکورپی چقدر شبیه اساسین جماعته! :d
Assassin's Creed DLC Confirmed :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر