بازی Mortal Kombat X رسما معرفی شد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,992
نام
فرهاد

دقایقی پیش آقای Ed Boon رسما بازی Mortal Kombat X را معرفی نمود. اولین تریلری که از بازی منتشر شده است مبارزه زیبای Scorpin و Subzero است که بسیار عالی می‌باشد.

بازی سال 2015 میاد.
به روز رسانی
- بازی برای پلتفرم های PC/PS3/PS4/X360/X1 در حال ساخته و سال 2015 عرضه میشه.
- تریلری که دیدید CGI بود
- از گیم پلی بازی در E3 رونمایی میشه.
- بازی با تمرکز بر روی تکنولوژی های نسل بعدی ساخته شده.
- قراره MKX تحولی توی سری به حساب بیاد و تیم سازنده میخواد با این عنوان کل سبک Fighting رو متحول کنه/به جلو حرکت بده.
- بازی از یک انجین گرافیکی جدید استفاده میکنه.
- New Mode, New Characters
- MKX قراره خشنترین نسخه در سری Mortal Kombat باشه.
- اسکورپین و ساب زیرو در بخش داستانی بازی وجود دارند. همچنین شخصیت های جدیدی (در هر دو جبهه خوب و بد) در بخش داستانی بازی وجود خواهند داشت.

برای دانلود تریلر رسمی بازی کلیک کنید

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
با توجه به تریلر احتمالا اینم مثل Injustice محیط خیلی رو مبارزات تاثیر داره، به نظرم ایده جالبی نبود نیست، نه تو Injustice و نه این یکی!

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اینم برای یادآوری به فن های Sub

38381692861582032272.gif

تاریخ همیشه تکرار میشه و تا بوده همین بوده :d

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
3,002
نام
احمد
اصلا از طراحی لباس sub-zero و scorpion خوشم نیومد :| مخصوصا ماسک scorpion که read ــه بود :d چشم های ساب زیرو هم شبیه معتاد ها شده بود :d
تو MK 9 خیلی بهتر بود . قیافه ی sub-zero هم به نظرم شبیه raiden تو MK 9 بود :d

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,404
تو رو خدا حالت RUN بگردونید بابا
این حالت باید باشه تا بشه گفت MK
کسی خبری داره؟
درضمن PC باید باشه ها نگو که نیست دق میکنم

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,790
نام
علی
چه حالی داد باز این اسکورپیون ساب زیرو رو نفله کرد:x
اون از منون mk9 که هر بار وارد میشدیم با مشت اسکورپون جیگرمون حال می اومد اینم از این :x:d

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
خود تریلر زیاد جالب نبود. از طرفی اینکه مدام علنا اسکورپیون رو غالب نشون میدن زیاد جالب نیست به نظرم؛ هر چند که خودم طرفدارشم!

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,375
نام
یونس
یعنی انتظار داشتی اون بستنی یخی عقرب رو شکست بده و فیتالیتی بزنه ؟! :-/ این ها از تاثیرات دیدن انیمه هست . :d

این که بستنی یخی بدست اسکورپیون سوسک میشه یه چیز بدیهی و در واقع فکت هست. ;;)

هرچند شخصیت مورد علاقه من همیشه lord raiden کبیر بوده، ولی subzero هم نباید سوسک بشه =(( قهرمان دوران کودکیه :crying1:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
جدا از بحث محبوبیت و این حرفها که ساب زیرو محبوب ترین کرکتر سری هست (بیشترین حضور) فقط یه بیشعور میتونه کرکترهای بازیش رو به خاطر فن بوئیسم خودش از چشم ملت بندازه ! دیگه خدا ترین بازیها هم با کرکترهاشون اینجوری رفتار نمی کنن ... واقعاً اد بون خسته نباشه دو زار شعور گرم نگه داشتن جو بین دو کرکتر رو نداره :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,643
نام
امین
خود تریلر زیاد جالب نبود. از طرفی اینکه مدام علنا اسکورپیون رو غالب نشون میدن زیاد جالب نیست به نظرم؛ هر چند که خودم طرفدارشم!
دلیلش که فکر کنم محبوب تر بودن scorpion باشه.
بلاخره تبلیغ باید روی محبوب ترین باشه :d
اینکه اینقدر تاکیدم میشه واسه معدود طرفدارای sub zero که حقیقت رو قبول کنن و به جبهه حق بپیوندند :d

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,643
نام
امین
هرچند شخصیت مورد علاقه من همیشه lord raiden کبیر بوده، ولی subzero هم نباید سوسک بشه =(( قهرمان دوران کودکیه :crying1:
دیگه در این حدم نبود بابا :d
الان هر کی تریلر رو ندیده باشه فکر میکنه از اول تا اخر داره میخوره !!!
بلاخره یکی باید اخرش برنده میشد دیگه.
سخت نگیرین بابا ;):d

NOOB SAIBOT*

کاربر سایت
Apr 14, 2010
93
نام
امید
تریلر بدک نبود به قول دوستمون مثل MK4 شده تا حدودی ... و x-ray هم هنوز هست یه چیزی دیگه که خیلی خودشو نشون می داد پر رنگ تر شدن محیط بود به نظرم خیلی جالب نیست این باسه بحث بالانس .... مصخصوصا اگر Run هم اضافه شه...

اون بک گراند هم یه جورایی شبیه Living Forest بود...تغییر اب و اهوا تو Arena ها میتونه جالب باشه :d

دیگه همون hip-hop کم داشتیم که بره تو بک گراند :-$

واینکه تریلر خیلی دور از Real-time نبود به نظر می رسه موتور بازی هم یکی با بازی های قبلی باشه...

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
تریلر خوف بود...ولی خب چرا؟؟؟!!!واقعا چرا این مرتیکه اد بون اینجوری زد ترکوند ساب-زیرو رو!
شماره‌ی قبلی توی منو اونطور بود این شماره‌هم ک از آئونسش اینجوریه،خدا ب دادمون برسه توی منو!
من ک بشخصه اصن با طراحی کله‌ی اسکورپین حال نکردم!:Dیه جوری بود،کلش شبیه کدوی‌ کپک زده بود:D
ولی خب از نظر کیفیت خعلی تریلر خوفی بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر