بازی Mortal Kombat X رسما معرفی شد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,992
نام
فرهاد

دقایقی پیش آقای Ed Boon رسما بازی Mortal Kombat X را معرفی نمود. اولین تریلری که از بازی منتشر شده است مبارزه زیبای Scorpin و Subzero است که بسیار عالی می‌باشد.

بازی سال 2015 میاد.
به روز رسانی
- بازی برای پلتفرم های PC/PS3/PS4/X360/X1 در حال ساخته و سال 2015 عرضه میشه.
- تریلری که دیدید CGI بود
- از گیم پلی بازی در E3 رونمایی میشه.
- بازی با تمرکز بر روی تکنولوژی های نسل بعدی ساخته شده.
- قراره MKX تحولی توی سری به حساب بیاد و تیم سازنده میخواد با این عنوان کل سبک Fighting رو متحول کنه/به جلو حرکت بده.
- بازی از یک انجین گرافیکی جدید استفاده میکنه.
- New Mode, New Characters
- MKX قراره خشنترین نسخه در سری Mortal Kombat باشه.
- اسکورپین و ساب زیرو در بخش داستانی بازی وجود دارند. همچنین شخصیت های جدیدی (در هر دو جبهه خوب و بد) در بخش داستانی بازی وجود خواهند داشت.

برای دانلود تریلر رسمی بازی کلیک کنید

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
3,002
نام
احمد
به نام خدا

بنده به نوبه خودم این بازی رو دوست دارم .

امیدوارم در این نسخه هم کونگ لائو بتونه 80 درصد کمبو بزنه.

با دوستانم میریم کلوپ محله سر نوشابه بازی میکنیم . من همیشه کونگ لائو را برمیدارم .

اونقد نوشابه زرد خوردم نابود شدم .

پس شانس آوردی کسی از رفقات smoke بر نمی داشته :d

NOOB SAIBOT*

کاربر سایت
Apr 14, 2010
93
نام
امید
خوب دیدم نمایش e3 رو جالب نبود به نظرم ...گرافیک بازی زار می زد یه جورایی :| و محیط هم خیلی پر رنگ شده بود اصلا جالب نیست اینا ...

کارکتر های جدید هم به نظرم اصلا مناسب سری Mk نیستن...مخصوصا اون lady bug که شبیه Fairy tails می موند شاید باسه Blaze Blue Street Fighter و... این چیزا خوب باشه ولی مناسب خشونت Mk نیست وبه قولی هم حرکتاشون هم دقیقا مثل Fighting های دیگس من یاد Armor King می افتادم Tekken

mk اون قدر کارکتر داره که تا چهار سری همونا رو بتونن پردازش بهتری بهشون بدن بسشون باشه..عملا مرگ هم که نیست تو سری ها یه پرتالی چیزی باز می کنن طرف تو هر تایمی بخواد می تونه ظاهر شه !

Overall Disappointed

پ.ن : اون نینجا با ماسک سفید هم شبیه Chameleon می زد که بودنش هم فقط می تونه جنبه فانتزی داشته باشه مگه اینکه یه فکری به حالش کرده باشن...

آخرین ویرایش:

MrGaga

کاربر سایت
Jul 6, 2011
130
تریلر دوم از گیم پلی بازی MK X با حضور اد بوون http://tb22.trainbit.com:8090/files...58344D367259494A59445073414A516150635546453D/

توی دمو 6 تا کاراکتر رو معرفی میکنه: اسکورپیون, ساب زیرو, ِD' Vorah , Kotal Kahn, Ferra/Torr و Cassie Cage (دختر جانی و سونیا) :D کل کارکترهای بازی هم 25 تاس. کاراکتر منفی بازی هم چیز زیادی راجع بهش نگفت, گفت سورپرایزه ولی احتمال زیاذ همون Shinock باید باشه.
ولی واقعا نا امید شدم وقتی فهمیدم داستان بازی 25 سال بعد mk9 هست احتمال زیاد کارکترهایی که تو mk9 مرده بودن تو این نیستن. خود اد بوون گفت یه سری از کاراکتر های mk9 رو بصورت مسن تر تو این مورتال جدید میبینیم, چیز جالبی که نشون داد این بود که اسکورپیون سه مدل داره تو بازی: 1.Ninjutsu(اسکورپیون با شمشیر) 2.Hellfire(اسکورپیون با گوله آتش) 3.Infernal(اسکورپیون و بر و بکس جهنم) :D هر کارکتری 2-3 حالت مختلف داره.

در ضمن لینکی که واسه دانلود گزاشتم رو کپی کنین توی IDM رو گزینه Add Url برین بعد اونجا Paste کنین. چون رو لینک کلیلک کنید دان نمیشه. ;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر