بازی Mortal Kombat X رسما معرفی شد

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Farh@d

کاربر سایت

دقایقی پیش آقای Ed Boon رسما بازی Mortal Kombat X را معرفی نمود. اولین تریلری که از بازی منتشر شده است مبارزه زیبای Scorpin و Subzero است که بسیار عالی می‌باشد.

بازی سال 2015 میاد.
به روز رسانی
- بازی برای پلتفرم های PC/PS3/PS4/X360/X1 در حال ساخته و سال 2015 عرضه میشه.
- تریلری که دیدید CGI بود
- از گیم پلی بازی در E3 رونمایی میشه.
- بازی با تمرکز بر روی تکنولوژی های نسل بعدی ساخته شده.
- قراره MKX تحولی توی سری به حساب بیاد و تیم سازنده میخواد با این عنوان کل سبک Fighting رو متحول کنه/به جلو حرکت بده.
- بازی از یک انجین گرافیکی جدید استفاده میکنه.
- New Mode, New Characters
- MKX قراره خشنترین نسخه در سری Mortal Kombat باشه.
- اسکورپین و ساب زیرو در بخش داستانی بازی وجود دارند. همچنین شخصیت های جدیدی (در هر دو جبهه خوب و بد) در بخش داستانی بازی وجود خواهند داشت.

برای دانلود تریلر رسمی بازی کلیک کنید

آخرین ویرایش:
بچه ها با توجه به تریلر که گیم پلی بازی که دقیقا شبیه Injustice به احتمال زیاد دفاع بازی هم جهت عقب میشه خیلی مسخره هست اصلا خوشم نیمد

بچه ها با توجه به تریلر که گیم پلی بازی که دقیقا شبیه Injustice به احتمال زیاد دفاع بازی هم جهت عقب میشه خیلی مسخره هست اصلا خوشم نیمد
اد بون گفته که دفاع یه دکمه جداگونه داره.
در ضمن دفاغ عقب بهترین نوع دفاع توی بازی های فایتینگه و بیشتر فایتینگ ها از این نوع دفاع استفاده میکنن.

درود.
تریلر گیم پلی خیلی خوب بود، خشونت بیشتر شده :d ولی با اینکه خودم فن Scorpion هستم از بچگی ولی اینکه جلوی رقیب دیرینش توی هر دو تا تریلر بزنه کتلتش کنه، ایده ی جالبی برای نمایش نبوده و نیست :|
علنا Sub Zero دو سه تا بیشتر نتونست بزنه، یکی میزد ده تا می خورد :|

دفاع عقب مشکلی نداره. پرت کردن آت آشغال های محیط مهمه. عملا تمام بخش چالشی گیم پلی یه بازی فایتینگ رو میگیره و غیرحرفه ای ترین چیز ممکن هست. بازی های حرفه ای فایتینگ مثل SF یا تکن که استاندارد های بازی فایتینگ هستند هیچکدوم از این جنگولک بازی هارو ندارن.

اد بون گفته که دفاع یه دکمه جداگونه داره.
در ضمن دفاغ عقب بهترین نوع دفاع توی بازی های فایتینگه و بیشتر فایتینگ ها از این نوع دفاع استفاده میکنن.

میدونم ولی چون من mk9 رو بازی کردم عادت کردم دفاع rt باشه, چون از injustice هم بدم میومد به جهت عقب واسه دفاع عادت ندارم

اخه کجای این مثل اینجاستیس است'حالا اومدن یه تغییراتی توی گیم پلی دادن تا از تکراری بودن اون بکاهند و به سطح کیفیش بیفزایند 'بعد هم خود
اد بون قراره ۵شنبه بیاد توی E3 و درباره ی بازی حرف بزنه'در ضمن هنوز اون دو شخصیت محبوب اد بون معرفی نشدند'در باره ی کارکتر ها هم حالا اگه کارکتر جدید نمی اوردن بعد می گفتید چرا نیووردن حالا که اوردن بازم گله می کنید 'مثلا توی ارماگدون که اون همه کارکتر جدید اورده بودند که خداییش یک ذره هم نمی ارزیدند همه خوششون اومد بعد حالا'''''
و همتون مطمعین باشید که بازی خوب از اب در میاد 'یادمه که توی مورتال ۹ باز هم خیلیا اول گله کردند از گیم پلی ولی بعد که اومد واقعا ترکوند 'پس زود قضاوت نکنید

اخه کجای این مثل اینجاستیس است'حالا اومدن یه تغییراتی توی گیم پلی دادن تا از تکراری بودن اون بکاهند و به سطح کیفیش بیفزایند 'بعد هم خود
اد بون قراره ۵شنبه بیاد توی E3 و درباره ی بازی حرف بزنه'در ضمن هنوز اون دو شخصیت محبوب اد بون معرفی نشدند'در باره ی کارکتر ها هم حالا اگه کارکتر جدید نمی اوردن بعد می گفتید چرا نیووردن حالا که اوردن بازم گله می کنید 'مثلا توی ارماگدون که اون همه کارکتر جدید اورده بودند که خداییش یک ذره هم نمی ارزیدند همه خوششون اومد بعد حالا'''''
و همتون مطمعین باشید که بازی خوب از اب در میاد 'یادمه که توی مورتال ۹ باز هم خیلیا اول گله کردند از گیم پلی ولی بعد که اومد واقعا ترکوند 'پس زود قضاوت نکنید

حداقل کاراکتر جدید میخواد بیاره از دنیای mk بیاره نه بازی های دیگه, بعد چیش مثه ایجاستیس نیست! از enhance زدن ساب و استفاده از محیط و..... فقط فرقش با اینجاستیس داشتن فیتالیتی و خشونت بیشتره همین.

حداقل کاراکتر جدید میخواد بیاره از دنیای mk بیاره نه بازی های دیگه, بعد چیش مثه ایجاستیس نیست! از enhance زدن ساب و استفاده از محیط و..... فقط فرقش با اینجاستیس داشتن فیتالیتی و خشونت بیشتره همین.
فقط همون خانومه از بازی دیگر بود ولی مطمئن باش که اونم به صورت dlc خواهد بود 'گیم پلی هم حالا چون از محیط استفاده می کنه شد اینجاستیس!بعد در واقع درست هم اینه که بشه از محیط استفاده کرد'چون این طوری مبارزات واقعی تر میشه و استفاده از قدرت ها کمتر'این هم هنوز اون دو شخصیتی که اد بون می خواست معرفی کنه نبودن 'دوست عزیز مطمئن باش که این بازی این قدر شخصیت توی دنیاش داره که بخوان توی این نسخه بیارن و فقط شاید ما شاهد نهایتا تا ۵ کارکتر جدید باشیم

فقط همون خانومه از بازی دیگر بود ولی مطمئن باش که اونم به صورت dlc خواهد بود 'گیم پلی هم حالا چون از محیط استفاده می کنه شد اینجاستیس!بعد در واقع درست هم اینه که بشه از محیط استفاده کرد'چون این طوری مبارزات واقعی تر میشه و استفاده از قدرت ها کمتر'این هم هنوز اون دو شخصیتی که اد بون می خواست معرفی کنه نبودن 'دوست عزیز مطمئن باش که این بازی این قدر شخصیت توی دنیاش داره که بخوان توی این نسخه بیارن و فقط شاید ما شاهد نهایتا تا ۵ کارکتر جدید باشیم

دوست عزیز یه لطفی به مغز نصف و نیمه ما بکن و از نقطه و ویرگول استفاده کن. خاکستر شدم در حین خوندن کامنتت.

گیم پلی رو دیدم. بدم نیومد راستش. انیمیشن کاراکترها، افکت ضربات، نوع Juggle ها(کومبوهایی که رو هوا ادامه می دن)، استفاده از محیط تو مبارزه همه و همه منو یاد Injustice انداخت. طراحی کاراکتر های جدید کاملا مشخصه از کجا الگو (!) گرفتن. اون زن حشره ای از Sadira ـی Killer Instinct، اون پسربچه از Chang و Choi ـی King of Fighters و یه نفر دیگه بود که شبیه Fulgore از Killer Instinct بود.
عوضش با فتالیتی ها شدیدا حال کردم! فتالیتی نخاع ساب زیرو فوق العاده بود!

خدا کنه:
1-مث سگا واسه هر شخصیت 4 5 تایی فتالیتی بذارن. دو تا کمه! :d
2-شطرنج هم اگه بذارن استقبال میشه.تو Deception خیلی حال میداد مخصوصا وقتی با یکی دیگه بازی می کردیم.:x
3-Unlockable زیاد بذارن.حال میده،تو این آخری همه ش کانسپت آرت و .... بود.
4-وقتی نردبان رو با هر کدوم از کاراکترا تموم کردیم،به جای دو تا عکس و توضیح شفاهی درباره سرگذشت یه CG باکیفیت ازش نشون بده مثل MK4 (شاید یکی از معدود نقاط مثبتش بود :d )

اگه دقت کرده باشی 5 تا کاراکتر رو تو گیم پلی نشون داد که فقط 2 نفرشون واسه mk بود, یکی اسکور و ساب. اون زنه که بعضی از سایتا گفتن lady bug هست, اون یارو گولاخه هم اسمش master blaster نمیدونم واسه کدوم بازیه, اون صحنه ای هم هست که داره فیتالیتی هارو نشون میده یکی هست که قلب اسکور رو در میاره بعد خونشو میچلونه رو صورتش اونم معلوم نیس کیه! ولی یکم شبیه Ares بود.

- - -ویرایش - - -

در ضمن دویدن هم فکر کنم داشت دقیقه 1:05 رو با دقت کنید سابزیرو میدوه میاد جلو بعد تکل میره, حالا نمیدونم تکلش با دویدین یا نه!

به نام خدا

بنده به نوبه خودم این بازی رو دوست دارم .

امیدوارم در این نسخه هم کونگ لائو بتونه 80 درصد کمبو بزنه.

با دوستانم میریم کلوپ محله سر نوشابه بازی میکنیم . من همیشه کونگ لائو را برمیدارم .

اونقد نوشابه زرد خوردم نابود شدم .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or