بازی Mortal Kombat X رسما معرفی شد

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Farh@d

کاربر سایت

دقایقی پیش آقای Ed Boon رسما بازی Mortal Kombat X را معرفی نمود. اولین تریلری که از بازی منتشر شده است مبارزه زیبای Scorpin و Subzero است که بسیار عالی می‌باشد.

بازی سال 2015 میاد.
به روز رسانی
- بازی برای پلتفرم های PC/PS3/PS4/X360/X1 در حال ساخته و سال 2015 عرضه میشه.
- تریلری که دیدید CGI بود
- از گیم پلی بازی در E3 رونمایی میشه.
- بازی با تمرکز بر روی تکنولوژی های نسل بعدی ساخته شده.
- قراره MKX تحولی توی سری به حساب بیاد و تیم سازنده میخواد با این عنوان کل سبک Fighting رو متحول کنه/به جلو حرکت بده.
- بازی از یک انجین گرافیکی جدید استفاده میکنه.
- New Mode, New Characters
- MKX قراره خشنترین نسخه در سری Mortal Kombat باشه.
- اسکورپین و ساب زیرو در بخش داستانی بازی وجود دارند. همچنین شخصیت های جدیدی (در هر دو جبهه خوب و بد) در بخش داستانی بازی وجود خواهند داشت.

برای دانلود تریلر رسمی بازی کلیک کنید

آخرین ویرایش:
نوب چطور؟ بنظر من اون هم یخوره بالانس نیست
ی فنی داره که باید جهت پایین و بالا رو بزنید از اون میشه سوء استفاده کرد
البته اساتید بیشتر میدونن
منظورت تلپورت نوب هست فکر کنم, اونو که دفاع کنی بعد راحت میتونی کمبو بزنی

به نظر من آرمور قدیمی برازنده ی اسکورپیونه . اینی که توی تریلر نشون دادن آرمور عقرب رو خراب کرده و بیشتر شبیه اساسین شده و ابهت همیشگی رو نداره .

fibc6koqu9yaby6jmqno.png

به نظر من آرمور قدیمی برازنده ی اسکورپیونه . اینی که توی تریلر نشون دادن آرمور عقرب رو خراب کرده و بیشتر شبیه اساسین شده و ابهت همیشگی رو نداره .

fibc6koqu9yaby6jmqno.png

آره والا!
کاملا" قبول دارم!

دستی دستی اسکورپین هم اساسین شد رفت!!!
:))

باورتون نمیشه؟!

بفرمایید:

62347325772146698151.jpg

:)):)):))

اون کلاه لباس و اون سر زنجیر که خیلی شبیه سلاح ویژه ac هست ؛ همین رو نشون میدن!
:|

.

اقا من عکس قبلی نوب رو بررسی کردم.

اصلاح میکنم.هر دو نفر که در عکس میبینید شک ندارم نوب هست.اون پشتی هم یکی مثل خودش هست ( اگر یادتون باشه میتونست مثل خودش درست کنه ! ):d

لباس جدید Scorpion هم خوبه.گیر ندید :d

اقا من عکس قبلی نوب رو بررسی کردم.

اصلاح میکنم.هر دو نفر که در عکس میبینید شک ندارم نوب هست.اون پشتی هم یکی مثل خودش هست ( اگر یادتون باشه میتونست مثل خودش درست کنه ! ):d

لباس جدید Scorpion هم خوبه.گیر ندید :d

من که گفتم شما قبول نکردین:d

به این پست رجوع شود
http://forum.bazicenter.com/thread89177/page15/#post3262935

مورتال کامبت خیلی وقته که دیگه بازی خوبی نیست. اصلاً جذابیت نداره. نسخه‌های اخیرش واقعاً بدردنخور بودن.
لا اقل میخواید حرف بزنید یک " بنظرم " اولش اضافه کنید! :دی

بنظر من از نظر گیم پلی خیلیم عالی بود و داستان و گرافیک هم که دیگه حرفی روش نمیشه آورد و همه اینا رو هم متای بالای بازی ثابت میکنه! در ضمن نسخه های قدیمی رو هم بازی کردم و اینم مثل نسخه های قدیمی هنوزم جذابه :x
و فقط در مورد بالانس نبودن تا حدودی قبول دارم! هر کسی رو میدیدم میخواست ببره یک دونه Smoke برمیداشت چهار تا از اون جرکات خوشگلش که میره از اینطرف برمیگرده میزنه میرفت طرف نابود میشد :دی

اگه اینی که گفتی نظر شخصیه که محترمه ولی اگه فکته که مشخص کن تا جور دیگه حرف بزنم :دی

نظرم که هست، ولی واقعیتو گفتم!:d
b-)
خداییش هیچی مث اون قدیمیاش نمیشه:|
قدیما برا قدیمه بود و به نظرم به گرد پای این جدیدا نمی رسه
چون داستان که نداشت همه ی افراد هم یه جور ضربه می زدند و فقط نوع قدرتاشون فرق می کرد و در ضمن بازی خوب بازی که که داستانی حماسی همراه با گیم پلی خوب داشته باشه چون گیم پلی بدون داستان مثل قندون بدون قنده

یه جا خوندم :

The game will allow players to choose between multiple versions of each character, with each version providing differences in gameplay.

حالا باید صبر کنیم ببینیم چه آشی برای گیم پلی پختن. به نظر سوییچ کردن ورژن های مختلف هر کرکتر منظورش عوض کردن ساب با سایبر ساب یا نوب در حین بازی باشه.
بازم هنوز زوده راجع بهش بحث کنیم:)

بازی با UE 3 ساخته شده؟ چه افتضاحی ... اونم برا نسل ۸ ؟؟

بعد هم با افتخار اعلام میکنن تونستن ۱۰۸۰/۶۰ اجرا کنن بازی رو ...

واقعا نا امیدم کرد ...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

بازی خوب بازی که که داستانی حماسی همراه با گیم پلی خوب داشته باشه چون گیم پلی بدون داستان مثل قندون بدون قنده
اینو به هیچ عنوان نمی‌تونم قبول کنم. وجود داستان بزرگ و حماسی و این‌ها، یه چیز جانبیه. می‌تونه باشه می‌تونه نباشه. مث سان‌روف ماشین می‌مونه. می‌تونه باشه می‌تونه نباشه. ولی فرق آنچنانی تو عمل‌کرد ماشین نداره.
داستان توی بازی فقط در حد بهانه‌ای برای شروع لازمه(خیلی بازی‌ها هم هستن که همونشم ندارن و بسیار بازیهای خوبی هستن). تتریس و آرکانوید که از بهترین و سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌های تاریخ هستن، هیچ داستانی ندارن. یا بازیهای ماریو فقط در حد یک بهانه برای شروع، داستان دارن و می‌بینیم که چه بازیهای بی‌نظیری هستن.

اون قدیمیا حداقل گرافیکاشون واقعی بود! آدماش واقعی بودنb-)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or