بازی Mortal Kombat X رسما معرفی شد

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Farh@d

کاربر سایت

دقایقی پیش آقای Ed Boon رسما بازی Mortal Kombat X را معرفی نمود. اولین تریلری که از بازی منتشر شده است مبارزه زیبای Scorpin و Subzero است که بسیار عالی می‌باشد.

بازی سال 2015 میاد.
به روز رسانی
- بازی برای پلتفرم های PC/PS3/PS4/X360/X1 در حال ساخته و سال 2015 عرضه میشه.
- تریلری که دیدید CGI بود
- از گیم پلی بازی در E3 رونمایی میشه.
- بازی با تمرکز بر روی تکنولوژی های نسل بعدی ساخته شده.
- قراره MKX تحولی توی سری به حساب بیاد و تیم سازنده میخواد با این عنوان کل سبک Fighting رو متحول کنه/به جلو حرکت بده.
- بازی از یک انجین گرافیکی جدید استفاده میکنه.
- New Mode, New Characters
- MKX قراره خشنترین نسخه در سری Mortal Kombat باشه.
- اسکورپین و ساب زیرو در بخش داستانی بازی وجود دارند. همچنین شخصیت های جدیدی (در هر دو جبهه خوب و بد) در بخش داستانی بازی وجود خواهند داشت.

برای دانلود تریلر رسمی بازی کلیک کنید

آخرین ویرایش:
بر عکس :d

چون اسموک تو طرفنداش لرزش دست داشت.جلویی هم دستش رو نشون داده که داده میلرزه :d

بعد عقیبی هم چشماش کاملا مشکیه.مثل نوب.

ترفند رو چرا با این ط نوشتی؟:d

آره شاید
شایدم دو تایشون noob saibot باشن:d(میدونی که noob saibot یک بدل مثله خودش داشت که سیاه تر از خودش هم بود:d )
لباساشون هم مثله هم هست.:d

بر عکس :d

چون اسموک تو طرفنداش لرزش دست داشت.جلویی هم دستش رو نشون داده که داده میلرزه :d

اتفاقا شما یر عکس گفتی جلویی نوب چون چشماش سفیده و پشتی هم اسموک چون چشاش سیاه همچنین از همیشه اول ساب زیرو پیشرو بوده و اسموک حمایت کننده این جا هم نوب یا همون ساب بزرگ جلو و اسموک عقبه
ولی خداییش تر کیب این دو شکست نا پیذیر میشه

توییت امروز ed boon :

واقعا چهری Smoke خیلی خوشگل کردند :x

350px-MK9_Smoke.jpg

تا جایی که من میدونم Noob چشماش سفید بود ! :|

Noob_Saibot8.jpg

اتفاقا شما یر عکس گفتی جلویی نوب چون چشماش سفیده و پشتی هم اسموک چون چشاش سیاه همچنین از همیشه اول ساب زیرو پیشرو بوده و اسموک حمایت کننده این جا هم نوب یا همون ساب بزرگ جلو و اسموک عقبه
ولی خداییش تر کیب این دو شکست نا پیذیر میشه
هنوز هیچی داداش معلوم نیست جلویی که معلومه اسموکه من به عقبیه شک دارم چون نه ساب زیرو چون چشماش ابیه چنین تیپی هم نمیزنه نوب نیست چون نوب عین دوده چشماش هم سفید پس کی میتونه باشه ؟؟؟:-s
شخصیت جدیده ؟!/:)

آخرین ویرایش:
واقعا چهری Smoke خیلی خوشگل کردند :x

350px-MK9_Smoke.jpg

تا جایی که من میدونم Noob چشماش سفید بود ! :|

Noob_Saibot8.jpg

هنوز هیچی داداش معلوم نیست جلویی که معلومه اسموکه من به عقبیه شک دارم چون نه ساب زیرو چون چشماش ابیه چنین تیپی هم نمیزنه نوب نیست چون نوب عین دوده چشماش هم سفید پس کی میتونه باشه ؟؟؟:-s
شخصیت جدیده ؟!/:)
دوست عزیز کجای قضیه این قدر سخته ?کاملا مشخصه و بعد شما در اولی چی دیدی که اسموک باشه اگه منظورتون لرزش دسته که اونو نوب هم داره بعد هم از حلقه های بالای عکس که نشان دهنده ی اتحاد اسموک با نوب است میشه پی برد

ترفند رو چرا با این ط نوشتی؟:d

آره شاید
شایدم دو تایشون noob saibot باشن:d(میدونی که noob saibot یک بدل مثله خودش داشت که سیاه تر از خودش هم بود:d )
لباساشون هم مثله هم هست.:d

بخاطر سرعت زیاد در تایپ کردن بود :d:d

یعنی واسه PS4 فن های ساب زیرو باید خوشحال باشن؟ \: واسه Xone استادِ قرانگدر Scorpion؟ آیا این ظلم نیست ؟ \: من اسکورپیون میخوام. )))):

یعنی واسه PS4 فن های ساب زیرو باید خوشحال باشن؟ \: واسه Xone استادِ قرانگدر Scorpion؟ آیا این ظلم نیست ؟ \: من اسکورپیون میخوام. )))):

خود Ed Boon توی توئیتش گفته که این باکس آرت واقعی نیست و در ضمن اگر بخواد باکس آرت باشه باید اسکورپین روی PS4 باشه >:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or