بازی Mortal Kombat X رسما معرفی شد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,992
نام
فرهاد

دقایقی پیش آقای Ed Boon رسما بازی Mortal Kombat X را معرفی نمود. اولین تریلری که از بازی منتشر شده است مبارزه زیبای Scorpin و Subzero است که بسیار عالی می‌باشد.

بازی سال 2015 میاد.
به روز رسانی
- بازی برای پلتفرم های PC/PS3/PS4/X360/X1 در حال ساخته و سال 2015 عرضه میشه.
- تریلری که دیدید CGI بود
- از گیم پلی بازی در E3 رونمایی میشه.
- بازی با تمرکز بر روی تکنولوژی های نسل بعدی ساخته شده.
- قراره MKX تحولی توی سری به حساب بیاد و تیم سازنده میخواد با این عنوان کل سبک Fighting رو متحول کنه/به جلو حرکت بده.
- بازی از یک انجین گرافیکی جدید استفاده میکنه.
- New Mode, New Characters
- MKX قراره خشنترین نسخه در سری Mortal Kombat باشه.
- اسکورپین و ساب زیرو در بخش داستانی بازی وجود دارند. همچنین شخصیت های جدیدی (در هر دو جبهه خوب و بد) در بخش داستانی بازی وجود خواهند داشت.

برای دانلود تریلر رسمی بازی کلیک کنید

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,375
نام
یونس
subzero :x
چه خاطراتی که از mk2 سگا دارم...!

گیمرهای قدیمی اهواز حتما "مجموعه بازی های کامپیوتری" توی کیانپارس روبروی بازار مرو رو یادشونه که البته خیلی وقته تبدیل شده به فست فود فروشی! :(
ی زمانی با داداشم می رفتیم اونجا ژتون می خریدم گروهی با گیمرهای دیگه شرطی mk2 می زدیم! اینقدر حرفه ایی شده بودم دیگه کسی باهام بازی نمی کرد :))

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
دستی دستی اسکورپین هم اساسین شد رفت!!!
:))

باورتون نمیشه؟!

بفرمایید:

62347325772146698151.jpg

:)):)):))

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
پست منو کدام یک از ناظم ها پاک می کند و چرا?
قوانین انجمن:
کپی کردن اخبار و مقالات در ارتباط با بازی های کامپیوتری و کنسول ها از سایت ها/بلاگ های فارسی زبان، چه با ذکر منبع و چه بدون ذکر منبع ممنوع است و به محض مشاهده مطالب بدون ذکر هیچ دلیلی حذف خواهند شد.

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان یکی از Ed Boon پرسید که ایا کریتوس از بازی خدای جنگ توی نسخه ی جدید هم است?
وی در جواب گفت که اگرچه شخصیتی خوبی بود ولی دیگه نمی خوان کار قبلیشونو تکرار کنن'

به نظر من درستش هم این است چون بازی به اندازه ی کافی شخصیت جذاب و پر طرفدار زیاد داره و در واقع با اوردن کریتوس یه جوری من احساس می کردم که بازی مورتال کومبند وابسته ی سونی شده و دیگه از خودش انحصار نداره
خدا رو شکر دیگه این اتفاق نیوفتد

RaideN-

کاربر سایت
May 24, 2014
38
نام
Finaly Destroy With BulleT !!!
دوستان یکی از Ed Boon پرسید که ایا کریتوس از بازی خدای جنگ توی نسخه ی جدید هم است?
وی در جواب گفت که اگرچه شخصیتی خوبی بود ولی دیگه نمی خوان کار قبلیشونو تکرار کنن'

به نظر من درستش هم این است چون بازی به اندازه ی کافی شخصیت جذاب و پر طرفدار زیاد داره و در واقع با اوردن کریتوس یه جوری من احساس می کردم که بازی مورتال کومبند وابسته ی سونی شده و دیگه از خودش انحصار نداره
خدا رو شکر دیگه این اتفاق نیوفتد
مورتال کومبند؟ D: مشکلی نداره باشه مثلاً واسه نسخه ی Xbox مستر چیف باشه واسه Playstation کریتوس و واسه PC هم یه چیز بزارن دیگه D: هرکدوم انحصاری خودشون رو داشته باشن.

RaideN-

کاربر سایت
May 24, 2014
38
نام
Finaly Destroy With BulleT !!!
مورتال کامبت خیلی وقته که دیگه بازی خوبی نیست. اصلاً جذابیت نداره. نسخه‌های اخیرش واقعاً بدردنخور بودن.
من دیگه حرفی ندارم |: حداقلش درمورد همه چیزش اینطوری صحبت نکن! داستانش که خیلی روایت خوبی داشت. گرافیک هم نسبت به نسل هفتم بودنش خیلی خوب بود. حالا بالانس نبودن برخی از کاراکتر ها رو میشه بحث کرد D:

MrGaga

کاربر سایت
Jul 6, 2011
130
توی Mortal Kombat 9
کدوم کارکتر ها قوی تر یا ضعیف تر بودن؟(اونایی که میگن بالانس نیست)
به نظر من کاراکترهای کونگ لائو, کابال, سایرکس, رپتایل نسبت به کاراکترهای دیگه یه سر و گردن بالاتر هستن. تو مسابقات evo رو هم اگه نگاه کنین همه این کارکترها رو بیشتر میگیرن!

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من دیگه حرفی ندارم |: حداقلش درمورد همه چیزش اینطوری صحبت نکن! داستانش که خیلی روایت خوبی داشت. گرافیک هم نسبت به نسل هفتم بودنش خیلی خوب بود. حالا بالانس نبودن برخی از کاراکتر ها رو میشه بحث کرد D:

نکته همینجاست!:d داستان و گرافیک، بی‌اهمیت‌ترین چیز برای منه! من انیمیشن مورتال کامبت نمی‌خوام ببینم. می‌خوام مورتال کامبت «بازی»کنم. و تنها فرقِ بین بازی و انیمیشن، وجود چیزی به نام گیم‌پلیه.b-)
الان چون درمورد مورتال حرف می‌زنیم اینو مثال زدم. وگرنه کلاً درمورد مقوله‌ای به نام بازی، نظرم اینه. چون بازی، یعنی گیم‌پلی.b-)

ahmad1376

کاربر سایت
Feb 26, 2012
167
نوب چطور؟ بنظر من اون هم یخوره بالانس نیست
ی فنی داره که باید جهت پایین و بالا رو بزنید از اون میشه سوء استفاده کرد
البته اساتید بیشتر میدونن

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
حیف نیست اینهمه اطلاعات گذاشته بود ورمیدارین پاک میکنن آخه!!!!:|

کار با دلیل پاک شدن ندارم...
ولی اینو بگم ک گسترده‌ترین و جامعترین و کاملترین مقاله راجع ب دنیای Mortal Kombat برای بچه‌های تحریریه‌ی همین سایته...بگردین یکم اونو پیدا کنید،بخونید و لذت ببرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر