بازی Mortal Kombat X رسما معرفی شد

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Farh@d

کاربر سایت

دقایقی پیش آقای Ed Boon رسما بازی Mortal Kombat X را معرفی نمود. اولین تریلری که از بازی منتشر شده است مبارزه زیبای Scorpin و Subzero است که بسیار عالی می‌باشد.

بازی سال 2015 میاد.
به روز رسانی
- بازی برای پلتفرم های PC/PS3/PS4/X360/X1 در حال ساخته و سال 2015 عرضه میشه.
- تریلری که دیدید CGI بود
- از گیم پلی بازی در E3 رونمایی میشه.
- بازی با تمرکز بر روی تکنولوژی های نسل بعدی ساخته شده.
- قراره MKX تحولی توی سری به حساب بیاد و تیم سازنده میخواد با این عنوان کل سبک Fighting رو متحول کنه/به جلو حرکت بده.
- بازی از یک انجین گرافیکی جدید استفاده میکنه.
- New Mode, New Characters
- MKX قراره خشنترین نسخه در سری Mortal Kombat باشه.
- اسکورپین و ساب زیرو در بخش داستانی بازی وجود دارند. همچنین شخصیت های جدیدی (در هر دو جبهه خوب و بد) در بخش داستانی بازی وجود خواهند داشت.

برای دانلود تریلر رسمی بازی کلیک کنید

آخرین ویرایش:
اینم چند تا والپیپر برای دستکتاپمون :d :

1920×1080 هستند >>

mortal-kombat-x-2.jpg
mortal-kombat-x-3.jpg
mortal-kombat-x-4.jpg
mortal-kombat-x.jpg

منم از موسیقی متن خوشم نیومد به این بازی نمیخوره !
قیافه ی اسکورپیون هم زیادی تغییر کرده !

ولی حمایت میشه از بازی شدیـــــــــــــــد.

تریلر خیلی خوب بود فقط موزیکش یه کم داغون بود.
از طراحی کارکتر ها هم خیلی خوشم اومد. خیلی شبیه نسخه های کلاسیک شده.
فقط خدا کنه Boxart نهایی این نباشه. باکس آرتش رو که دیدم یاد این افتادم:

:d

الآن یه دور دیگه تریلر رو نیگاه ک کردم فهمیدم اون شمشیریم ک یه تیکه ساب-زیرو باهاش میاد عقرب-عمو رو بزنه هم جزوی از محیط بود و وقتی نمیتونه استفاده کنه ازش برمیگرده سر جاش!
نتیجه:این تعامل "رو مخ" با محیط خعلی جدی ممکنه وجود داشته باشه...

داستان رو هم از شائوکان بکشن بیرون بد نیست به نظرم. MKهای دو نسل قبل خوبیش تو این بود که داستان رو گسترده‌تر کرده بود. البته داستان تو شماره قبلی خوب بود ولی باز یه کاری کرد که آرماگدون رو دوباره به خط شروع داستانی برگردوند!
بخش داستانی هم حالتی ادونچر گونه داشته باشه خیلی خوب میشه. داستان بازی هم یه جوری هست که ظرفیت این کار رو داره. سرورهای بازی هم بهتره یه دستی بهشون کشیده بشه که واقعا فاجعه به تمام معنا بود تو نسل قبل. میشه گفت اکثر روم‌ها خالی از سکنه بود.

فروش عالیه مورتال کامبت رو PC باعث شد اِد کارگردان بازی این نسخه رو هم واسه PC بسازه :bighug:
اسکورپیون جون، بترکون ساب زیرو رو:bighug:

از اونجایی که تو injustice میتونستیم از محیط به عنوان سلاح استفاده کنیم (تعامل با محیط) تو این نسخه از مورتال هم با توجه به تریلر میتونه وجود داشته باشه

دوست دارم ed boon :d

بهترین بازی فایتینگ .با گرافیک نسل بعد .چه بشود!:d

- - -ویرایش - - -

این دوستانی که تریلر رو تحسین میکنن فکر کنم بیشتر به خاطر کنک‌کاریهای اسکورپیون باشه، والا به جان خودم چیز خاصی نداشت. انیمیشن که داغون بود کلا :دی
امیدوارم تو شماره بعدی بیش از اونکه اسکورپیون رو نشون بدن فکری به بالانس بودن کاراکترها بکنن که آفت شماره قبلیش بود! یعنی من هر جا رفتم چند نفری Kung Lao برمیداشتن :دی چند تا بچی که دادن بیرون نصفش اصلاحات در مورد این کاراکتر بود. با این اوصاف باز بالانس نبود.
خداییش بازی کاملا بالانس بود فقط کنشی و کینو از بقیه قوی تر بودن

سرورهای بازی هم بهتره یه دستی بهشون کشیده بشه که واقعا فاجعه به تمام معنا بود تو نسل قبل. میشه گفت اکثر روم‌ها خالی از سکنه بود.

اتفاقا الان هم سرورهاش پر از پلیرن. مشکل همون سرورها بود که پینگ و نت خیلی خوب میخواست. کلا کسی نمی تونست Join خارجی ها بشه مگه این که با همینجا شانسی بشه بازی کرد اگه پرت نکنه بیرون :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or