بازی Mortal Kombat X رسما معرفی شد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
9,003
نام
فرهاد

دقایقی پیش آقای Ed Boon رسما بازی Mortal Kombat X را معرفی نمود. اولین تریلری که از بازی منتشر شده است مبارزه زیبای Scorpin و Subzero است که بسیار عالی می‌باشد.

بازی سال 2015 میاد.
به روز رسانی
- بازی برای پلتفرم های PC/PS3/PS4/X360/X1 در حال ساخته و سال 2015 عرضه میشه.
- تریلری که دیدید CGI بود
- از گیم پلی بازی در E3 رونمایی میشه.
- بازی با تمرکز بر روی تکنولوژی های نسل بعدی ساخته شده.
- قراره MKX تحولی توی سری به حساب بیاد و تیم سازنده میخواد با این عنوان کل سبک Fighting رو متحول کنه/به جلو حرکت بده.
- بازی از یک انجین گرافیکی جدید استفاده میکنه.
- New Mode, New Characters
- MKX قراره خشنترین نسخه در سری Mortal Kombat باشه.
- اسکورپین و ساب زیرو در بخش داستانی بازی وجود دارند. همچنین شخصیت های جدیدی (در هر دو جبهه خوب و بد) در بخش داستانی بازی وجود خواهند داشت.

برای دانلود تریلر رسمی بازی کلیک کنید

آخرین ویرایش:

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
تریلرش که افتضاح بود :| نمیدونم کسایی که از شکستن اسکلت رو ریختن دل و روده به بیرون و کنده شدن کله و کلا این صحنه های حال به هم زن خوششون میاد فازشون چیه :| :-&

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
تریلرش که افتضاح بود :| نمیدونم کسایی که از شکستن اسکلت رو ریختن دل و روده به بیرون و کنده شدن کله و کلا این صحنه های حال به هم زن خوششون میاد فازشون چیه :| :-&

Mortal Kombat اه دیگه :-??
Angry Birds که نیست شاد و شنگول باشه ، Mortal اینا رو نداشته باشه که Mortal نیست

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
Mortal Kombat اه دیگه :-??
Angry Birds که نیست شاد و شنگول باشه ، Mortal اینا رو نداشته باشه که Mortal نیست

اخه احساس میکنم بیش از حد بی معنی بود کله یارو رو بکنه بزنه به درخت بعد یه شمشیر فرو کنه تو کله طرف و قیافه کله ... :-&:-&:-&:-& من نمیدونم الانم چرا حالت تهوع دارم :-& :D لامصب اعصابم رو خرد کرد :|

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
اخه احساس میکنم بیش از حد بی معنی بود کله یارو رو بکنه بزنه به درخت بعد یه شمشیر فرو کنه تو کله طرف و قیافه کله ... :-&:-&:-&:-& من نمیدونم الانم چرا حالت تهوع دارم :-& :D لامصب اعصابم رو خرد کرد :|

شما با این روحیه لطیفت بهتره سوپر ماریو یا tekken بازی کنی که خونش عین آبرنگه :d :|

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
شما با این روحیه لطیفت بهتره سوپر ماریو یا tekken بازی کنی که خونش عین آبرنگه :d :|

:)) :))
اخه میدونی تو مروتال های قبلی با این گرافیک این شدت ندیده بودم :D دیگه گرافیک تا این حد اونم عین واقعیت باشه وحشت میکنم =)) سوپر ماریو خوبه :D

RaideN-

کاربر سایت
May 24, 2014
38
نام
Finaly Destroy With BulleT !!!
کی گفته انجین بازی UE3 هست؟ |: اشتباه به درزتون رسوندن!! Mortal Kombat X - Wikipedia, the free encyclopedia نوشته UE4! بعد هم اونایی که میگن چرا همش Sub-Zero از Scorpion میخوره انگار نه انگار که Mortal داستانی داره واسه خودش!! خوب Scorpion یکی از Sub-zero هارو میکشه |: ولی تریلرش خوف بید (;

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,198
نام
سبحان

تریلر عالی بود.شما اگه دلش رو نداری بازی نکن Angry Birds هست.من تازه دل دیدن این چیزا از نزدیک رو هم دارم چه برسه به توی بازی:d

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,243
نام
محمد

گوگولی مگولی جان ،:bighug: خیلی هم حال میده و اکثر طرفدارا لذت میبرند! مخصوصا اگه تو بخش آنلاین باشه روحیه حریف با زدن فتالیتی و استفاده از x ray میریزه بهم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر