بازی Hellblade 2 بصورت ۳۰ فریم بر روی کنسول های Xbox Series X/S اجرا میشود.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,782
یه عده دیگه واقعا خودشون رو زدن به کوچه علی چپ :D چیزی که از این بازی نشون دادن به راحتی بهترین گرافیکی هست که تا حالا تو صنعت گیم وجود داشته، یه بازی معمولی از نظر بصری که نیست. حالا آمار گذاشتن از اینکه رزلوشون مهم تره یا فریم lol خب مشخصه نرخ فریم مهم تره ولی هلبلید با توجه به سبکی که داره تجربه بصری که ارائه میده خیلی مهمه و از این نظر هیچ رقیبی نداره :D با بازی دو سال پیش هم نمی‌خواد مقایسه کنید، از الن ویک ۲ که بهترین گرافیک نسل بوده هم بهتره. همون بازی دو سال پیش هم یه مد ۳۰ فریم داره که اونم در مقابل هلبلید ۲ حرفی برای گفتن نداره! :D حالا جالبه احتمال اینکه بازی برای پلی استیشن هم بیاد زیاده، نمی دونم دوستان چه اصراری برای مبارزه با دشمن فرضی دارن :D
یه 10-15 تا کاربر هستند که شما اینا رو تو تمام بازیهای ایکس باکس می بینی.
یعنی فرقی نداره بازی چی باشه. فقط کافیه تگ مایکروسافت/ایکس باکس روش باشه.
از ریسینگ و فلایت سیم و rpg بگیر تا سوروایول و شوتر و ایندی.
اینا مخاطب تک تک بازیهای ایکس باکس هستند و برای تمام بازیها ابراز نگرانی میکنن.
از دیدگاهشون تمام این بازیها هم زباله هستن.

من نمیدونم چطور ممکنه یه عده تمام سبک ها و تمام بازیها رو بتونه تجربه کنه.
چطوری وقت میکنید بازیهای سونی + ایکس باکس رو همرو تجربه کنید و مخاطب تمام ژانرها باشید و در مورد همشون هم نظر بدید؟
یعنی کار و زندگی ندارید واقعن؟ کارتون بازی کردنه؟ ژورنالیست هستید؟

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,426
نام
مــاکــان

چطوری وقت میکنید بازیهای سونی + ایکس باکس رو همرو تجربه کنید و مخاطب تمام ژانرها باشید و در مورد همشون هم نظر بدید؟

اونوقت من میگم اینا مشکل دارن. یه مدیر/ناظم میاد پست منو پاک میکنه. بعدش نفر بعدی میاد اخطار و بن میده.
اگر این اسمش مشکل نیست، پس چیه؟
البته این دو طرفست ها.
یعنی اگه اسم تاپیک عوض میشد و یه بازی از سونی میومد مینشست جاش باز همین بحث 30 فریم بودن رو داشتیم که یه عده داشتن توضیح میدادن که چرا اینطوره و یه عده ترول/هیت میکردن یا ناراضی بودن خودشون رو نشون میدادن.
کلا یه تعداد کاربر داریم (نهایتا بین 20-10نفر) که هدفشون از سر زدن به انجمن چیزی جز پیدا کردن یه تاپیک برای VS کردن نیست.

خیلیهاشون نه گیم میزنن ، نه ما تو تاپیک بازیها میبینیمشون و...
نه یه پست به درد بخور میزان.
نهایتا سالی یکی دوتا بازی اگه از استودیوی محبوبشون باشه بازی کنن و مابقی رو ایگنور میکنن.
با این تعریف میشه گفت که اصلا گیمر نیستن.

اونهایی هم که یه خط در میون پست گیمینگ هم میزارن باز بالای 90-80 درصد پستهاشون خلاصه میشه در بحث vs کردن و...

اما خب همونطور که گفتم این قشر تو هر دو طرف هست.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,894
نام
malek

تاپیک بازیه و ما هم همه گیمریم که تو بازیسنتر عضو شدیم.حالا ماله سونی یا ماکرو فرقی نمیکنه.در ضمن تاپیک اخبار بازیه و متن خبر هم دقیقا اینه "بازی Hellblade 2 بصورت ۳۰ فریم بر روی کنسول های Xbox Series X/S اجرا میشود"
حالا این وسط اگه فکر میکنید داریم کامنت نامربوط میذاریم و بحثمون در مورد فریم بازی اسپمه و میرید مدام گزارش میکنید و اینکه چرا نمیایم در مورد گرافیک فوق خفن و فک برانداز و بهترین گرافیک قرن(که هنوز نیومده) و داستان غنی و مدیریت جهادیه اسپنسر حرف نمیزنیم اون بحثش یه چیز دیگست
این جمله آخرت هم به نظرم یه توهین به همه اعضای بازیسنتره.ماهیت انجمن بازیسنتر بازیه و لاغیر

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
یه عده دیگه واقعا خودشون رو زدن به کوچه علی چپ :D چیزی که از این بازی نشون دادن به راحتی بهترین گرافیکی هست که تا حالا تو صنعت گیم وجود داشته، یه بازی معمولی از نظر بصری که نیست. حالا آمار گذاشتن از اینکه رزلوشون مهم تره یا فریم lol خب مشخصه نرخ فریم مهم تره ولی هلبلید با توجه به سبکی که داره تجربه بصری که ارائه میده خیلی مهمه و از این نظر هیچ رقیبی نداره :D با بازی دو سال پیش هم نمی‌خواد مقایسه کنید، از الن ویک ۲ که بهترین گرافیک نسل بوده هم بهتره. همون بازی دو سال پیش هم یه مد ۳۰ فریم داره که اونم در مقابل هلبلید ۲ حرفی برای گفتن نداره! :D حالا جالبه احتمال اینکه بازی برای پلی استیشن هم بیاد زیاده، نمی دونم دوستان چه اصراری برای مبارزه با دشمن فرضی دارن :D
بازی نیومده چجوری می‌دونی از آلن ویک بهتره کنسول ها رو نگاه نکن شما آلن ویک رو pc برو با dlss 3.5 ببینم این بازی همچنین سایه یا رفلکشنی داره ? چند ما دیگه هم wukong میاد بزار بازی حداقل دوتا preview ازش بیاد هرچی نشون دادن تا حالا که اسکریپت شده بوده

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,016
نام
روزبه

اکه‌شغلتون جوری باشه که از ۷تا ۱۷سر کار باشد هر روز مناهل باشید از ساعت ۵تا موقع خواب می تونید نهایتا ۲ ساعت گیم بزنید هر روز بازی کنید ماهی ۲ بازی می تونید تمام کنید
تو‌ هر ماه چند تا بازی خوب میاد نهایتا با خوش بینی ۳ماهی یکی

من خودم‌‌ هلبلید خیلی دوست دارم و ۳۰فریم برام اشکال نداره

ولی حزف شما توهین به گیمر جماعت هست

من خودم‌‌ این چند ماه مشکل دارم زیاد نمی تونم‌ بازی کنم فکرم‌ درگیره
ولی وقتی اسمت بزاری گیمر‌‌‌ باید سلیقه های مختلف بازی کنی نه نشون دهنده بیکاریت هست نه چیز دیگه

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,782
تاپیک بازیه و ما هم همه گیمریم که تو بازیسنتر عضو شدیم.حالا ماله سونی یا ماکرو فرقی نمیکنه.در ضمن تاپیک اخبار بازیه و متن خبر هم دقیقا اینه "بازی Hellblade 2 بصورت ۳۰ فریم بر روی کنسول های Xbox Series X/S اجرا میشود"
حالا این وسط اگه فکر میکنید داریم کامنت نامربوط میذاریم و بحثمون در مورد فریم بازی اسپمه و میرید مدام گزارش میکنید و اینکه چرا نمیایم در مورد گرافیک فوق خفن و فک برانداز و بهترین گرافیک قرن(که هنوز نیومده) و داستان غنی و مدیریت جهادیه اسپنسر حرف نمیزنیم اون بحثش یه چیز دیگست
این جمله آخرت هم به نظرم یه توهین به همه اعضای بازیسنتره.ماهیت انجمن بازیسنتر بازیه و لاغیر

اکه‌شغلتون جوری باشه که از ۷تا ۱۷سر کار باشد هر روز مناهل باشید از ساعت ۵تا موقع خواب می تونید نهایتا ۲ ساعت گیم بزنید هر روز بازی کنید ماهی ۲ بازی می تونید تمام کنید
تو‌ هر ماه چند تا بازی خوب میاد نهایتا با خوش بینی ۳ماهی یکی

من خودم‌‌ هلبلید خیلی دوست دارم و ۳۰فریم برام اشکال نداره

ولی حزف شما توهین به گیمر جماعت هست

من خودم‌‌ این چند ماه مشکل دارم زیاد نمی تونم‌ بازی کنم فکرم‌ درگیره
ولی وقتی اسمت بزاری گیمر‌‌‌ باید سلیقه های مختلف بازی کنی نه نشون دهنده بیکاریت هست نه چیز دیگه
اینا رو به یکی بگید که تاریخ عضویتش 2024+ به بعد باشه ))
ماهیت انجمن بازیسنتر خیلی وقته که تروله.
مدیریت هم بارها با پاک کردن و تهدید و... سعی کرده انجمن رو از این وضعیت سمی و ترول دربیاره که تا الان موفق نبودن.
دیگه تاپیک هایی که تمامن پر شده از ترول و اسپم و بی احترامی و... هستش دیگه. کیو دارید گول میزنید؟ منو یا خودتونو؟

من خودم جزوی از گیمر جماعت هستم. 30 ساله که سرگرمی اصلیم گیم بوده. (منهای 2 سال اخیر)
بیاید باهم صادق باشیم. هممون میدونیم که این چرتکه انداختنا و محاسبه ها با واقعیت زندگی اونم تو ایران خیلی متفاوته.
در ثانی همونطور که گفتم بحث اینه که اون 10-15 نفر مخاطب تمام بازیهای مایکروسافت هستند و در همه تاپیک های خبریش حضور فعال دارن و حضورشون هم صرفن برای تخریب بازیه ولاغیر
دیگه مثالی واضح تر از استارفیلد نداریم که.
بازی که چه از نظر تجاری و چه از دیدگاه گیمرها به شدت موفق عمل کرد. ولی اینجا کسی بره تاپیک های خبریش رو بخونه فکر میکنه با زباله ترین بازی ساخت بشر طرفه.

سوالم این بود که چطور ممکنه یک عده تمام سبک بازیها تو سلیقشون باشه و وقت بازی کردن همشون روهم داشته باشن و بیان نظرات که نه، اسپم هاشون رو به طور رگباری منتشر کنن.

اگر از بازیهای مایکروسافت خوشت میاد چرا رفتی ps خریدی؟ اگر بدت میاد تو تاپیکهای مربوط به بازی چیکار میکنی؟ چرا منی (یا خیلی های دیگه) که از انحصاری های سونی خوشم نمیاد، تو تاپیک های مربوط بهشون اسپم نمیدم؟
به منم ربطی نداره ها. من نه قوانین اینجا رو تعیین کردم و نه مسولیتی دارم. فقط سوال واسم پیش اومد.
چی میشه که یه نفر وظیفه خودش میدونه که حتمن بیاد یه محصولی که خوشش نمیاد و یا با گرافیک/داستان/فریم یا هرچیز دیگش حال نمیکنه رو هیت بده؟ عجیبه واسم.

اگرم کسی هست که وفت میکنه تمام انحصاری ها و بازیهای روز رو تموم کنه، قطعن بیکاره. بیکاری هم اصلن و ابدن چیز بدی نیست. من خودم از خدام بود انقدری پول داشتم که تمام وقتم رو میزاشتم روی گیم و دیگر تفریحات. ملت یه عمر تلاش میکنن که بعدش بیکار بشن و ازش لذت ببرن. حالا یه نفر به هر طریقی بتونه زودتر به اون مرحله برسه خیلی هم خوش به حالشه. ))

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
787
کلا بالا بودن گرافیک یچیز هست، اینکه بازی پر از اَسِت‌های مختلف باشه، محیط وسیعی داشته باشه، کلی npc خفن باشه و خیلی چیزای دیگه هم دخیل هست. اگر مثل نسخه‌ی قبل باشه این بازی خیلی از آیتم‌ها رو داره، خیلی‌هاشونم نداره! مبارزات هک ن اسلش طوری داره ولی واقعا سطحش خیلی داغونه. پازل خاصی تو نسخه‌ی قبل نداشت. (در باز کن و بپر و پل رو بنداز و اینا)!
کلا این سبک بازی‌ها می‌تونن گرافیک بهتری داشته باشن. دقیقا مثل ساخته های دیوید کیج.

فرض و ذهنیت من نسبت به این بازی (بر اساس نسخه‌ی اول) بیشتر به یک tech demo با گرافیک بالا و زمان خیلی طولانی‌تر نسبت به دمو هست که داستان هم روایت میشه. بخاطر همین به اون سطح از گرافیک میشه رسید. اگر بذاریش کنار Alan wake II میفهمی چی میگم. بازم میگم اینا فرض هست چون هیچی از بازی نشون ندادن.

قطعا موشن کپچر و خیلی چیزای خفنی داره، اما بخاطر همون و لود شدن تمام تکسچر‌ها روی رزولوشن داینامیک به ۳۰ فریم رسیدن که می‌تونه ایراد فنی باشه که از نظر من با توجه به سبک این بازی براش کافیه. درگیری خاصی تو بازی وجود نداره. اکشن بالایی هم توش نیست. ۳۰ تا کافیشه.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,111
نام
محمد علی
اگه بازی 30 فریمه بخاطر گرافیک و موشن و یکسری از تنظیمات خاص و پرمصرفه ولی
_______
گرافیک و 30 فریم مهم نیست
گیم پلی که همون قبلی مورد قبوله و راضی هستید به نظر.
فقط سر و صدا و نمای تاریک میخواید.
با این شیوه که اگه بخوان همه بازیسازا جلو برن که گیم باید همیشه در حال در جا زدن باشه چون اولا مخاطب جدید نخواهد گرفت و ثانیا همون مخاطبای قبلی رو دلزده میکنه.
این تفسیر از گیم درست دقیقا میشه کار یوبیسافت که اساسینا رو یه شکل میداد یا فارکرای ها رو، پس از ترس همون یاد گرفتن راه رفتن از کبک، یوبی داره چنین کاری میکنه پس کارشون پرفکته و اوکی.
فکر کنم کلا منظورم رو بد رسوندم
به بیان دیگر:
بازی اول یه سری مولفه داشت که برای من و یه عده دیگه جذاب بوده. شامل صداگذاری، طراحی هنری و ... اما بالاتر بودن گرافیک خیلی اون تجربه رو بهبود نمیده.
حالا یه سری نمایش مبهم از بازی تا الان نشون دادن که چیزی جلوتر از قسمت اول نشون نمیده. در این صورت و اگر از جنبه‌های فوق الذکر عین بازی اول باشه، هر چه قدر هم که گرافیکش بالاتر باشه، نمیشه انتظار داشت بازی بهتری بشه یا بیشتر تحویل گرفته بشه.
و مشکل بازی در این صورت دیگه ۳۰ فریمی بودنش نیست. مشکل اصلیش اینه که معلوم نیست با چی طرفیم.

ممکنه مثل شماره دوم الن ویک با حفظ ویژگی‌های خاص شماره اول و با بهبود همه جانبه و اضافه کردن موارد جدید یه بازی شاهکار ساخته باشن.
اما نمایش‌ها چنین چیزی رو نشون نمیده. عکسش رو هم نشون نمیده اما پیشرفتی هم معلوم نیست. شاید باشه اما نمایش‌ها نشون نمیدن.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,884
نام
شیخ صدرا
به نظر من گرافیک بالا جزیی از ساختار و به نوعی ستینگ بازیه. سازنده ها نمیخان با پایین آوردن گرافیک، به اتمسفر بازی ضربه بزنن. برای همین بین 60 فریم و تنظیمات گرافیکی بالا، گزینه دوم رو انتخاب کردن.

View attachment 333869

شواهد امر))

ازين حرفا قبل عرضه واسه خيلى بازيا زدن.
آخريش همين rise of the ronin

• Poker Face
Reactions: z2s sas

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,894
نام
malek
اینا رو به یکی بگید که تاریخ عضویتش 2024+ به بعد باشه ))
ماهیت انجمن بازیسنتر خیلی وقته که تروله.
مدیریت هم بارها با پاک کردن و تهدید و... سعی کرده انجمن رو از این وضعیت سمی و ترول دربیاره که تا الان موفق نبودن.
دیگه تاپیک هایی که تمامن پر شده از ترول و اسپم و بی احترامی و... هستش دیگه. کیو دارید گول میزنید؟ منو یا خودتونو؟

من خودم جزوی از گیمر جماعت هستم. 30 ساله که سرگرمی اصلیم گیم بوده. (منهای 2 سال اخیر)
بیاید باهم صادق باشیم. هممون میدونیم که این چرتکه انداختنا و محاسبه ها با واقعیت زندگی اونم تو ایران خیلی متفاوته.
در ثانی همونطور که گفتم بحث اینه که اون 10-15 نفر مخاطب تمام بازیهای مایکروسافت هستند و در همه تاپیک های خبریش حضور فعال دارن و حضورشون هم صرفن برای تخریب بازیه ولاغیر
دیگه مثالی واضح تر از استارفیلد نداریم که.
بازی که چه از نظر تجاری و چه از دیدگاه گیمرها به شدت موفق عمل کرد. ولی اینجا کسی بره تاپیک های خبریش رو بخونه فکر میکنه با زباله ترین بازی ساخت بشر طرفه.

سوالم این بود که چطور ممکنه یک عده تمام سبک بازیها تو سلیقشون باشه و وقت بازی کردن همشون روهم داشته باشن و بیان نظرات که نه، اسپم هاشون رو به طور رگباری منتشر کنن.

اگر از بازیهای مایکروسافت خوشت میاد چرا رفتی ps خریدی؟ اگر بدت میاد تو تاپیکهای مربوط به بازی چیکار میکنی؟ چرا منی (یا خیلی های دیگه) که از انحصاری های سونی خوشم نمیاد، تو تاپیک های مربوط بهشون اسپم نمیدم؟
به منم ربطی نداره ها. من نه قوانین اینجا رو تعیین کردم و نه مسولیتی دارم. فقط سوال واسم پیش اومد.
چی میشه که یه نفر وظیفه خودش میدونه که حتمن بیاد یه محصولی که خوشش نمیاد و یا با گرافیک/داستان/فریم یا هرچیز دیگش حال نمیکنه رو هیت بده؟ عجیبه واسم.

اگرم کسی هست که وفت میکنه تمام انحصاری ها و بازیهای روز رو تموم کنه، قطعن بیکاره. بیکاری هم اصلن و ابدن چیز بدی نیست. من خودم از خدام بود انقدری پول داشتم که تمام وقتم رو میزاشتم روی گیم و دیگر تفریحات. ملت یه عمر تلاش میکنن که بعدش بیکار بشن و ازش لذت ببرن. حالا یه نفر به هر طریقی بتونه زودتر به اون مرحله برسه خیلی هم خوش به حالشه. ))
نمیدونم نسخه ی اولش رو بازی کردی یا نه،ولی نمیشه همینجوری چشم بسته به یه کاربر عنگ بست و از دور قضاوتش کرد که یا بیکاره و یا هیتره.درکش هم سخت نیست و گفتم که موضوع تاپیک در مورد فریم ریته،ولی شماها مریدان اسپنسر بحث رو میکشونید جای دیگه.الان منی که از هورایزن تو تاپیکش انتقاد کردم هیتر سونی هم حساب میشم؟ forspoken رو تو تاپیکش شستیم،هیتر سونیم؟

بازم میگم اینجا تاپیک اخباره،نه تاپیک خود بازی.مدام اینو تکرار کنید تا تاپیکها رو با هم قاطی نکنید و برا بقیه تایین تکلیف نکنید

• Like
Reactions: ps3_360_wii

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,884
نام
شیخ صدرا
تا نسل قبل فريم ريت روتين همين ٣٠ بود و كسيم مشكلى نداشت.
اين نسل اوايلش به خاطر ميان نسلى بودن بازيا اكثرا ٦٠ بودن رو كنسولاى جديد همه بد عادت شدن.
از طرفى هم شركت مادر يه پلتفرم با جمله رزولوشن پايه فلان و فريم پايه فلان براى اين نسل يه تخم لقى رو تو دهن همه كاشت.

اينم آخر و عاقبتش :D

blackorchid

کاربر سایت
Apr 6, 2024
95
طبق تجربه من از فروم ها تو بخشهاي مختلف از ورشي تا شبكه و انيمه و بازي
معمولا افرادي فعال هستن كه خوب از عموم جامعه جدي تر اون موضوع رو دنبال ميكنن
بعدا هم كه با شبكه هاي اجتماعي حتي افراد كژوال هم خوب اطلاع رساني ميشن و ميدونن تقريبا چي به چيه

در مورد هل بليد ممكنه بعضي ها بخوان ماكرو رو بكوبن

همون طور كه شايد تو خيلي از بازيهاي طرف مقابل هم هدف تخريب سوني باشه

منتهي بايد اول ديد ايراد واقعا هست يا نه

تو موضوع اين بازي ايراد واقعا وجود داره
كسي منكر گرافيك خفن اين بازي نيست
منتهي نداشتن مود پرفورمنس بنظر خيليها ضعفه

ايني كه تعداد بازيهايي كه اين نسل اومده شايد نهايتا ٤ تاش يا همين حدود ٣٠ فريم بوده و دوتاش انحصاري ماكرو خوب ايراد هست ديگه

يكي ديگه گاتهام نايته
اونيكي هم دراگون دوگما

همين دوگما رو كسي نميگه ٦٠ فريم داشت بهتر بود؟
خود بلادبورن يا رد دد ٢ كه ديگه اخر بازين خيليها ميگن چرا مود پرفورمنس نداره

ماكرو ميتونه توجيح كنه اما من و شماي مصرف كننده كه لطمه ميبينيم چه دفاعي بايد بكنيم؟

چون كنسول محبوبمونه كه نبايد كمپاني مادر هر مار يبكنه ما هم تشويقش كنيم مثله توييتي كه اكانت اكس باكس زد و خود ترولي كرد

blackorchid

کاربر سایت
Apr 6, 2024
95
اينم اضافه كنم من حدود ٥٠ ساعت استارفيلد بازي كردم و واقعا ازش لذت بردم سي فريم بسيار خوبي داشت و روون بود

اما قطعا دوست داشتم مود ٦٠ هم داشته باشه

بخاطر مود ٣٠ نه استارفيلد نه هل بليد رو نميشه گفت بد چون بايد بياد و تجربه كنيم

منتهي تجربه خيلي خوبي هم داشته باشيم اين تا يه حدي تو ذهنمون هست كه كاش مثلا مود ٦٠ هم داشت و لذتش بيشتر ميشد
بحث اينه بيشتر

• Like
Reactions: wave and pouria.sh

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,512
نام
امین

این مورد اگه درچهارچوب درست باشه موردی نداره.
صرفا تاپیک هر بازی نباید فقط تعریف و تمجید باشه.
شما میتونی هر انتقاد یا ایرادی رو از هر بازی دیدی بنا بر سلیقه ای که داری مطرح کنی.
حالا چه تو خبر راجب بازی چه تو تاپیک بازی
به هر حال همه میتونن نظر شخصی بدن.

اینکه من نوعی دوست داشتم بازی رو 60 فریم برم و از نبودش ناراحت شدم دلیلی بر این نیست که این نظر رو نمیتونم بدم!
فروم ماهیتش همینه، تبادل دیدگاه راجب بازیها بدون توهین و مسخره بازی.

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
اینکه من نوعی دوست داشتم بازی رو 60 فریم برم و از نبودش ناراحت شدم دلیلی بر این نیست که این نظر رو نمیتونم بدم!
منم دوست داشتم ۱۲۰ فریم میرفتم، ولی باید واقعیات هم نگاه کنم :-?
----------------------------------------

Screenshot_20240408_103854_Chrome.jpg
Unreal-Engine-5-VR-1024x576.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر