بازی GTA V برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 تایید شد + تریلر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
لحضاتی قبل کانال رسمی یوتیوب شرکت Rockstar تریلر بازی GTA V برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 منتشر کرد.
بازی GTA V ابتدا برای PS4 در کنفرانس E3 شرکت سونی تایید شده بود.

wvmia3ncmwii088e06ap.jpg

همچنین کاربران نسخه PS4 بازی می توانند سیو های بخش مولتی پلیر بازی را از PS3 و Xbox 360 به PS4 منتقل کنند.
GTA V پاییز امسال منتشر خواهد شد
منبع و منبع
لینک آپارات

.....................
آپدیت خبر: دارندگان نسخه Xbox One و PC هم می تونن سیو بخش مولتی پلیر از PS3 و Xbox 360 به پلتفرمی که GTA V نسل بعدو برای اون خریدن منتقل کنند. (مثلا از PS3 به PC)
منبع
the current community of players will have the ability to transfer their Grand Theft Auto Online characters and progression to their choice of PlayStation 4, Xbox One or PC.

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
البته شمع دور پروانه نمی چرخه ها! پروانه اس که دور شمع می چرخه معمولا! =))
وقتی رو PC هم بازی منتشر بشه، هزینه ها 2 برابر میشن، در حالی که بازی رو PC هیچ سودی نداره
پس قاعدتا بازی هارو روی pc در راه رضای خدا منتشر میشن دیگه احتما شرکتها سود معنوی رو در نظر می گیرن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
چی میگی داداش؟؟؟
وقتی رو PC هم بازی منتشر بشه، هزینه ها 2 برابر میشن، در حالی که بازی رو PC هیچ سودی نداره

پس سازنده ها مجبور میشن کم تر ریسک کنند
برخلاف تصور عوام اتفاقا pc پر از محدودیته و همه چیز که سخت افزار نیست
PC همیشه حرکت گیم رو کند کرده
خودت ببین بازی های انحصاری کنسول مثل تلو و آنچارتد و اوردر و .... 10 سر و گردن بالاتر از PC هستند چون بر روشون تمرکز شده و خلاقیت دارند
این جمله دومتو که خوندم فهمیدم یکمم دیگه اطلاعات نداری! حتی یکم :D
نسخه های قبلی فقط واسه PC پورت میشدن! پورتش هیچ هزینه ای نداشت! که اگه رو PC کلا 1000 تا هم فروش میکرد بازم سود میداشت واسه راکستار در صورتی که خیلی بیشتر از این حرفا میفروشه رو PC!
دیگه این بحث پایریت خوری PC Gamer ـا خیلی خز شده و بچگانه! خداییش تمومش کنین که واقعا بد گند زدید :D کافیه یکم به فروش عناوین PC مراجعه بشه تا دیگه در اون صاحاب مرده بسته بشه :D

خداییش اول یکم اطلاعات جمع کنید و بوسیله اون اطلاعات فن بازی دربیارین و یک چیزو بکوبید! :)
لامصب ترولم میخواید بکنید نمیتونید :D

Fastec

کاربر سایت
Feb 5, 2013
20
نام
PreMieR
GTAV روی PC متولد شده و متعلق به ما PC GAMER هاست

GTAV به خونه خودت خوش اومدی :bighug::bighug::bighug:

پرچم بالاس :x

کور شود هر انکه نتواند دید

آخرین ویرایش:

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
بله درسته
افرادی مثل من همیشه برای اعتلای صنعت گیم مثل شمع، دور پروانه می چرخند و از درون می سوزند ولی یک سری پایرت خور میان و مسخرمون می کنند
انتشار بازی برای PC= افزایش پایرت خوری = تخصصی نبودن صنعت گیم =ریسک کم= خلاقیت کم = تکرار = نابودی گیم

افرین به شما با این اطلاعات کارشناسیتون
267619_hyenas.gif

mohsenazaris5

کاربر سایت
May 22, 2014
174
این جمله دومتو که خوندم فهمیدم یکمم دیگه اطلاعات نداری! حتی یکم :D
نسخه های قبلی فقط واسه PC پورت میشدن! پورتش هیچ هزینه ای نداشت! که اگه رو PC کلا 1000 تا هم فروش میکرد بازم سود میداشت واسه راکستار در صورتی که خیلی بیشتر از این حرفا میفروشه رو PC!
دیگه این بحث پایریت خوری PC Gamer ـا خیلی خز شده و بچگانه! خداییش تمومش کنین که واقعا بد گند زدید :D کافیه یکم به فروش عناوین PC مراجعه بشه تا دیگه در اون صاحاب مرده بسته بشه :D

خداییش اول یکم اطلاعات جمع کنید و بوسیله اون اطلاعات فن بازی دربیارین و یک چیزو بکوبید! :)
لامصب ترولم میخواید بکنید نمیتونید :D

داداش گلم:
اولا که پورت یه کار هزینه بر هس و اصلا هم به این سادگی نیست
اگه اینطور بود خوب RDR و خیلی بازی های دیگه هم پورت میشدند

دوما 99 درصد PC گیمرها پایرت خوارن و فکر می کنن سالی یه بتلفیلد اوریج بگیرند دیگه پایرت خوار نیستند

سوما سازندگان هم مثل ما هستند و شاید احمق تر! مسلما اونی که واسه PC بازی می سازه هیچ اطلاعات درستی نداره

همینه که من از درون آتیش می گیرم. آخه چرا باید سازنده اطلاعات نداشته باشه

دلیل دیگه هم میتونه رشوه دادن و زد و بد مایکروسافت برای زنده نگه داشتن ویندوز ( کوهی از باگ ) باشه

پ.ن: من به تک تک کلماتی که مینویسم فکر می کنم. دلیل اینکه نوشتم مثل شمع دور پروانه می چرخم این بود که صنعت بازی مثل یک پروانه در حال چرخش و درجا زدنه و من مثل شمع می خوام اونو متوقف کنم از رویه اش

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
بله درسته
افرادی مثل من همیشه برای اعتلای صنعت گیم مثل شمع، دور پروانه می چرخند و از درون می سوزند ولی یک سری پایرت خور میان و مسخرمون می کنند
انتشار بازی برای PC= افزایش پایرت خوری = تخصصی نبودن صنعت گیم =ریسک کم= خلاقیت کم = تکرار = نابودی گیم

PC همیشه حرکت گیم رو کند کرده
خودت ببین بازی های انحصاری کنسول مثل تلو و آنچارتد و اوردر و .... 10 سر و گردن بالاتر از PC هستند چون بر روشون تمرکز شده و خلاقیت دارند

آقا نکنه شما به راکستار پول داده بودی که بازی رو برای PC منتشر نکنه ؟ =))
بعدشم کنسولها همیشه مانع پیشرفت صنعت گیم بودن یا PC !!! :eek:
بهرحال شما هر جوری میخوای فکر کن چون این نسل احتمالا آخرین نسله کنسولها خواهد بود >:)

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
من واقعاً درک نمیکنم اینایی رو که ناراحتن الان:|
خیلی عذر میخوام ولی grow the **** up!!

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
داداش گلم:

دوما 99 درصد PC گیمرها پایرت خوارن و فکر می کنن سالی یه بتلفیلد اوریج بگیرند دیگه پایرت خوار نیستند

سوما سازندگان هم مثل ما هستند و شاید احمق تر! مسلما اونی که واسه PC بازی می سازه هیچ اطلاعات درستی نداره

دلیل دیگه هم میتونه رشوه دادن و زد و بد مایکروسافت برای زنده نگه داشتن ویندوز ( کوهی از باگ ) باشه

یک پیشنهاد بیا ببرمت برنامه تلویزیونی اجرا کنی کارت میگیره ها جدی میگم
سازنده ها احمقن :| از تو احمق ترن .......اقا خدایی کی تو اخه جک گفتنم حد داره نه این حد که میگی تو من فازت نمیفهمم اون از watch dogs که اومدی فقط گفتی مذخرف بازی اشغال...اون از فوتبال که همینطوری گفتی..اون از خبرای کنسول..هر پستی میری اینطوری حرف میزنی فازت مشخص کن اول........اره ویندوز باگ داره اصلا ویندوز به درد نمیخوره برا همین سازنده ها رو ویندوز بازی میسازن و بعد برا کنسول منتشر میکنن..اره برا همین بعضی بازی ها از pc پورت میشن رو کنسول...اره برا همین watch dogs و خیلی بازی های دیگه لید پلتفرمشون pc بوده نه کنسول...اره سازنده اصلا خر است :d برا همین رو pc بازی میسازه......اره ما پایرت خوریم.مدرک بده ببینم کی گفته pc بازا پایرت خورن کجا گفته 99 درصد..کنسول بازا همه اوریج بازن اصلا پایرت بازی نکردم برو با

Fastec

کاربر سایت
Feb 5, 2013
20
نام
PreMieR
داداش گلم:

پ.ن: من به تک تک کلماتی که مینویسم فکر می کنم. دلیل اینکه نوشتم مثل شمع دور پروانه می چرخم این بود که صنعت بازی مثل یک پروانه در حال چرخش و درجا زدنه و من مثل شمع می خوام اونو متوقف کنم از رویه اش

31303284278925663913.gif

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
داداش گلم:

بعله کاملا مشخصه داری فکر میکنی :) اصلا مگه شکی هم توش هست؟ :D
99 درصد PC Gamer ـا پایریت خوارن؟ :D

بچه ها Valve روانی استیمو واسه چی درست کرده! نمیدونه که PC Gamer ـا همشون پایریت خوارن! :)) منم موندم واقعا 99 درصد PC Gamer ـا که پایریت خوارن دقیقا استیم در آمدش از کجا تامین میشه :))

شما الان داری فکر میکنی این حرفا رو میزنی اگه فکر نکنی دیگه چی میگی :)) وای خدایا جر خوردم :))

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
""افرادی مثل من همیشه برای اعتلای صنعت گیم مثل شمع، دور پروانه می چرخند و از درون می سوزند ولی یک سری پایرت خور میان و مسخرمون می کنند""

=))=))=))

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
این دوست زاخارمون خیلی بچه ساله جوابشو ندین :d

وقتی یکی اینطوری راجبه pc صحبت میکنه مشخصه نوبه
و در آخر به دوستمون باید بگم

زاخار با ما چرا بدی
مگه تنت میخواره انگار ترا زدی
نکن نگاه رفیق یحو میشه دعوا مرافه
اگه کل داری بگم بیان فردا سراغت b-)

alakiii

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
وای کجان اونا که مسخره pc گیمر ها میکردن ....

حدود 200000 تا ترول فقط ساخته بودن ....

این دوست زاخارمون خیلی بچه ساله جوابشو ندین :d

وقتی یکی اینطوری راجبه pc صحبت میکنه مشخصه نوبه
و در آخر به دوستمون باید بگم

زاخار با ما چرا بدی
مگه تنت میخواره انگار ترا زدی
نکن نگاه رفیق یحو میشه دعوا مرافه
اگه کل داری بگم بیان فردا سراغت b-)

alakiii

میدونم نه ته پیازم نه سرش ..

اما خوب میشی :D انشاالله ...

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
داداش گلم:

میدونی منو یاد کی میندازی ؟؟؟

t6dwwj22suhpyr0swxhk.jpg

و نیاز مبرم میدونی به کی داری ؟؟؟

ut3ug8zid4s9in5odq9g.png

و میدونی فن چی ای ؟؟؟

شما اثا گیمر نیستی ..

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
حرف گوش کنید یکم آقا:|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر