بازیهای موجود در بازار برای PC

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
راستی دوستانی که PS2 دارن اگه هنوز بازی The Warriors رو نگرفتن تهیه کنن بازی چندان جدیدی نیست اما خیلی سرگرم کنندس

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
اتفاقا من Moto GP3 رو گرفتم . اول بگم که ماله پردیس اصلا یه مشکل داره که همش
وسط بازی می گه که سی دی می خواد نمی دونم چی می خواد . اما یکی دیگه
که گرفتم اون رو تونستم بازی کنم .ولی دومین بار رفتم بازی کنم بازم همون پیغام داد
(شاید چیزی تو هاردمه که نمیشه ...) ولی همون یکمی که بازی کردم به عرضه شما که
باحاله اما سخته و دکمه هاش اصلا جای خوبی نیست . آخرش ترمزش رو نفهمیدم
تک چرخ هم که نمی زد که اصلا حال نمی داد . ولی اگه این چیزارو داشته باشه و من
نفهمیدم خیلی باحاله!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
میخواستم بدونم کدوم شماره از سری اسمک داون که الان تو بازار هست از بقیه بهتره.
هیچکودوم!!
من واقعا نمیدونم ملت از چی این کشتی کچ!! خوششون میاد؟!
باتشکر....

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
من با نظرت کاملا موافقم ! چون برای خودم نمیخوام داداشم یه مدته کچلم کرده که یه بازی کشتی کج میخوام برا همین میپرسم کدوم بهتره که برم یه بار بخرم شرش کنده شه .

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
من یه مشکل برام پیش اومده .
شرکت اپل گیم بازی های استالکر و اسپور و متالگر 3 رو برای pc داده بیرون . امروز رفتم نمایندگی داشتن پک ها رو چسب میکردن و بازی هم رو دابلیکیتور بود .
من خودم یه مدت نبودم میخواستم ببینم مگه بازیه استالکر و اسپور قرار نبود 2007 بیان ؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
عجب شركته خفنيه متال 3 رو از كجا گير اورده.يا اون 2 تاي ديگه رو.بپرس ببين gta 4 or gers of war رو نداره؟
اين بازيا هنوز نيومدن و متال هم روي pc جايي نداره

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
احتمالا بازیهای دیگری بودند که می خواستند با کاور این 3 تا بازی معروف ردشون کنند.البته خودم هم کاورهاشون رو دیدم و مطمئنم که سرکاری است.
میگم انگار قراره بازی بعدازظهر سگی که براساس یکی از فیلمهای برادر تارانتینو ساخته شده همین روزها عرضه بشود.اگر جلوه ی خون اش مثل Sin City باشد چی میشه :)

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

بعدازظهر سگی

What ???????

میشه بپرسم این دو کلمه ترجمش چی میشه ؟؟؟

بعد از ظهر میشه Afternoon.سگ هم که میشه Dog.

منظورتون از این بازی Afternoon Dog هستش؟؟؟؟؟

والا تا اینجا که مخ نداشتم کار میکنه همچین بازی اصلا در تاریخ دنیای بازی کامپیوتری وجود نداره.

این بازی که شما منظورتونه اسمش هست Reservoir Dogs .که به قول یکی از دوستانم کار برادر تارانتینو هستش.که ترجمه این بازی میشه تا حدودی سگ دانی.

این بازی کار کمپانی Eidos هستش و این جور که معلومه تورنتش تو اینترنت پیداش شده در صورتی که این بازی باید در پاییز 2006 در برنامه بوده که حالا پیداش شده.

این بازی کار استودیوی Volatile Games هستش که در کار خودش برای Ps3-360 و PC بازی Possession رو در سال 2007 در کار داره که بازی سبکی Horror Action داره که گفته شده بازی شبیه Condemned هستش.

+++++++++++++++++++++++++

بازی Dungeon Seige 2: Broken World هم اومده.من چون خیلی از دنیا عقب افتادم به خاطر مشغله کاری این بازی رو موفق شدم دوشنبه بگیرم.5 تا CD.

چون از بازی های RPG شدیدا خوشم می یاد.این بازی 6 تا Race به صورت Defult داره که توش Knight - Assession- ... قرار داره با سطح لول 39.

اگرم Hero قبلیتونو دارین میتونین توی بازی اضافه شونده Import کنین.من چون این بازی رو خیلی وقت پیش تموم کردم متاسفانه نداشتم.

++++++++++++++++++++++++

بازی Ship هم اومده بود که یک شرکت ایرانی .... داده بود بیرون .ولی فروشنده ای که ازش بازی DS2:BW رو خریدم خیلی منصف بود و گفت این بازی ایراد داره و نخر.

++++++++++++++++++++++++

بازی Dark Star one هم که نسخه ای که توی ایران بود المانی بود نسخه انگلیسیش انگار میخواست تا شب بیاد.کار Ascaron.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر