بازیهای موجود در بازار برای PC

parol

کاربر سایت
Mar 30, 2008
175
Gears of War

از راهنمایی شما ممنون . بازی رو خریدم هر کاری کردم کار نمی کنه.
حالا اگه ممکنه بازیهای دیگه رو معرفی کن یا در سبک kane&lynch باشه یا در سبک resident evil
البته به نظر من بازی fear :mandate و time shift کپی هم هستند . از این جور گیم ها خسته شدم . بازی kane&lynch واقعا هیجان واقعی به من داد . یا حل معماها و ترس در resident evil
استاد منتظر راهنمایی هستم .

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
Race Driver GRiD سری جدید همون ToCA Race Driver خودمون است که یه زمانی با وحید و علیرضا سر اجرا کردنش به روش کابل کندن بحث می کردیم دیگه ؟ :D

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
Race Driver GRiD سری جدید همون ToCA Race Driver خودمون است که یه زمانی با وحید و علیرضا سر اجرا کردنش به روش کابل کندن بحث می کردیم دیگه ؟ :D
اره ولی مثل اینکه کاملا متحول شده در ضمن موتور بازی هم همونه که تو Dirt استفاده شده بود

parol

کاربر سایت
Mar 30, 2008
175

از راهنمایی هات بینهایت سپاس گذارم . اکثر بازیهایی رو که گفتی بازی کردم فقط بازی beyond good& evil رو برای اولین بار شنیدم می تونی یه کم توضیح بدی چه تریپی داره ؟

در مورد gow هم در بخش مشکلات بازی یه تایپیک است در مورد همین بازی از اول تا آخرش رو خوندم . همه گفته های دوستان رو هم انجام دادم ولی نشد که نشد . فقط مونده ویندوز عوض کردن که حالا تصمیم ندارم عوض کنم ...

بازم از راهنمایی شما ممنون دوست عزیز

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
در مورد gow هم در بخش مشکلات بازی یه تایپیک است در مورد همین بازی از اول تا آخرش رو خوندم . همه گفته های دوستان رو هم انجام دادم ولی نشد که نشد . فقط مونده ویندوز عوض کردن که حالا تصمیم ندارم عوض کنم ...
آخرین ورژنLive و رو نصب کن.
من هم همین مشکلا رو داشتم آخرین ورژن لایو رو نصب کنی درست میشه.
حدود 20 مگه باید از اینترنت دانلود کنی.

parol

کاربر سایت
Mar 30, 2008
175
آخرین ورژنLive و رو نصب کن.
من هم همین مشکلا رو داشتم آخرین ورژن لایو رو نصب کنی درست میشه.
حدود 20 مگه باید از اینترنت دانلود کنی.

بازی رو سیستم دیگه نصب کردم بدون ایراد شروع شد . فکر کنم باید ویندوز عوض کنم ؟:mad:
live رو هم گرفتم ... هر کاری که دوستان اونجا گفته بودن کردم ولی .... نشد !

parol

کاربر سایت
Mar 30, 2008
175
راستی دوستان از بازی خیلی جالب Dino Crises ( البته اگه املاشو غلط ننوشته باشم ) خبری نیست چرا ؟
قسمت جدید در اومده یا همون دو شماره قبلی هستند ؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
راستی دوستان از بازی خیلی جالب Dino Crises ( البته اگه املاشو غلط ننوشته باشم ) خبری نیست چرا ؟
فقط همون 2 شماره هست و قرار نیست نسخه ی جدیدی ازش منتشر بشه!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
آخ که داغ دلمو تازه کردی:((
CAPCOM نسخه سوم این بازیو روی XBOX منتشر کرد و گویا گند به بازی زده بود و تا حالا هم خبری از نسخه ی چهارم نشده اما امیدوارم نسخه ی چهارم هم بلاخره تائید بشه من که هنوز امیدوارم Bionic Commando بعد از بیست سال دوباره داره میاد این که هنوز 7 سال بیشتر ازش نگذشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر