بازیهای موجود در بازار برای PC

COMEX

کاربر سایت
Mar 12, 2007
183
کسی این بازی رو نداره Bionic Commando Rearmed
خیلی خوفه شبیه آرنولد رامبو میکرو ولی با گرافیک خیلی بالا:cool:ا

بازیش ریلیز شده ولی من هرجا و هر مغازه ای رو که میشناختم زنگ زدم ، ولی گفتن فعلا نیست و اینم بخاطر اینه که هنوز کرک سالمی ازش وجود نداره.
تو GCW هم فقط یه ترینر +1 ازش وجود داره . البته فعلاً.

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,041
نام
علی
درود
یکی از دوستان میتونه اسم تمام بازیهایی که از شرکت CAPCOM از اول سال 2007 تا حالا به بازار اومده رو بهم بگه ممنون میشم:cheesygri:cheesygri
موفق باشید:smile:

COMEX

کاربر سایت
Mar 12, 2007
183
درود
یکی از دوستان میتونه اسم تمام بازیهایی که از شرکت CAPCOM از اول سال 2007 تا حالا به بازار اومده رو بهم بگه ممنون میشم:cheesygri:cheesygri
موفق باشید:smile:

اینم لیست بازیایی که CAPCOM تا به امروز ساخته و یا در دست ساخت داره :

کارنامۀ Capcom

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
برای PC میاد ولی هنوز عرضه نشده !
اتفاقا ممد جان عرضه شده و تو بازارم هست;)
ولی یه چیزی میگم قبول کنید این بازی حتی ارزش 2000 تومنم نداره هرچند 2000 تومن هیچه
حالا چرا ارزش نداره>>> منم خیلی منتظر بازی بودم تا اون رشته هایی رو که دوست دارم تجربه کنم ولی کل رشته های بازی خلاصه میشه به ورزشهای زیر مجموعه ی دوومیدانی و شنا و ژیمناستیک و تیر اندازی +وزنه برداری +105 کیلو که واقعن مزخرف کار شده +جودو که فکر کنم خودشونم نمیدونم چه کار کردن تو این قسمت + کانو کایاک + دوچرخه سواری +تنیس روی میز که فکر میکنم بهترین ورزش این بازیه و خبری از رشته های دیگه مثل سوارکاری و کشتی و .... نیست
جدا بازی کردن با کیبورد غیر ممکن بنظر میرسه و بازی یه پورت آشغال از 360 به PCــه
برای بعضی از ورزش هاشم باید اول یه جوی پد داغون کنید (برای بعضی از ورزش ها باید دوتا آنالوگو با هم چرخوند) بعد برید وقت بگیرید برای چند جلسه فیزیو تراپی برای دستتون:biggrin1:
کلا انتظاری از این بازی نمیرفت چون این همه ورزش اونم در غالب یه بازی کار سختیه برای یه سازنده اما دیگه انتظار یه همچین فاجعه ای رو نداشتم

آخرین ویرایش:

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
دوستان من میخواستم این بازی ها را از بیرون بگیرم

تو تاپیک ها هم چیزی ندیدم بنطرتون کدومشون بدرد نمیخوره

Flatout Ultimate Carnage

Command and Conquer Red Alert 3 - Yuri's Resurrection

Forgotten Hope