بازیهای موجود در بازار برای PC

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
بازی رالی میخواین بازی کنید برید سراغ Dirt Rally. البته هنوز Early Accessـه فکر کنم، ولی شبیه ساز رالی خفنیه(بر عکس 3 نسخه قبلی Dirt).
Richard Burns Rally هم هست که با اینکه قدیمیه، به گفته خیلیا خفن ترین شبیه ساز رالی تاریخه.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
بازی رالی میخواین بازی کنید برید سراغ Dirt Rally. البته هنوز Early Accessـه فکر کنم، ولی شبیه ساز رالی خفنیه(بر عکس 3 نسخه قبلی Dirt).
Richard Burns Rally هم هست که با اینکه قدیمیه، به گفته خیلیا خفن ترین شبیه ساز رالی تاریخه.
dirt rally 2015 که گفتید لینکاش تو سایتا هست با حجم 14 گیگ.این کامله دیگه؟:-/

Richard Burns Rally زمان ps2 زیاد بازی کردم.مخصوصا اون سوباروی ابی:x

m jax

کاربر سایت
Jan 21, 2011
123
میخوام سی دی کی یه بازی که مولتی پلیر خوبی داره رو بگیرم به نظرتون titanfall ارزش داره با اینکه قدیمیه؟بازی خوب دیگه چی هست؟
من مثله خودت دنبال یک بازی مولتی هستم این ها جالبتر هستن ...
Battlefield 4
Insurgency
Counter Strike - Global Offensive
Rainbow Six Siege

ash.navid

کاربر سایت
Jun 21, 2013
159
من مثله خودت دنبال یک بازی مولتی هستم این ها جالبتر هستن ...
Battlefield 4
Insurgency
Counter Strike - Global Offensive
Rainbow Six Siege

من واقعا نمیدونم چی بگیرم تایتن فال چند تا ویدیو ار ماد های انلاینش دیدم فوق العاده بود امتیازاشم که عالیه هم اینکه قیمتش ارزون شده چهل تومن تو سایتای ایرانی پیدا کردم تا اخر ماه میخوام یه چی بگیرم اگه چیزی گرفتی بازی کردی یه توضیح بده چجوریه

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
من واقعا نمیدونم چی بگیرم تایتن فال چند تا ویدیو ار ماد های انلاینش دیدم فوق العاده بود امتیازاشم که عالیه هم اینکه قیمتش ارزون شده چهل تومن تو سایتای ایرانی پیدا کردم تا اخر ماه میخوام یه چی بگیرم اگه چیزی گرفتی بازی کردی یه توضیح بده چجوریه

Titanfall روی PC پلیر هاش به صفر میل می کنه

m jax

کاربر سایت
Jan 21, 2011
123
تایتن میگن زود خسته کننده میشه+اینکه این دوستمونم گفت سرورهاش خالی هستن.
این 4 تا بهترینن تو اپارات سرچ کن نگاه کن ببین از کدوم خوشت میاد راستی هر کدوم هم تاپیک جدا دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر