بازیهای موجود در بازار برای PC

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,029
نام
محمد حسین
اون آخری که گفتی فکر کنم خیلی خوب باشه ، اونو میگیرم ...

سری Ghost Recon و Tom Clancy کلا خیلی قشنگه آره همشو رفتم
آواتارت مبارک باشه ، این عکس رو قبلانا دیده بودم مخصوصا داستان Ying'an Yong لباسش :d

بازی کردم ولی منظورت اینه که DLC و مححتوای اضافه هم داره ؟ والا من لینک دانلود درست و کامل از بازی ندیدم ، اگه داشتی برام بفرتصسی ممنونت میشم .
halflife اپیزود 1 و 2
دانلود بازی کامپیوتر Half-Life 2 Episode Two
دانلود بازی کامپیوتر Half-Life 2 Episode One
نیاز به بازی اصلی هم ندارن

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
episode 1 اجرا شدنش خیلی سخته داستان داره اما 2 نه

Max The Curse of Brotherhood

هم بازی انحصاری x1 هست برای خود Microsoft هم هست پیشنهادم اینه بازیش کنی من که باهاش حال کردم گرافیکشم عالیه

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان کمک کنید من چه بازیی رو دانلود کنم؟
بازیی تو سبک Silent Hill یت حالا هر چی که ارزش تکرار بالایی داشته باشه مثلا خرید سلاح های جدید و ارتقاء اونها بعد از تموم شدن بازی و شروع مجدد، بازی روز هم نباشه مشکلی نیست
راستی از بین نسخه های سری Final Fantasy کدوم بهتره که من دانلود کنم؟ حجمش هم فضایی نباشه :d

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان می خوام یه بازی شروع کنم بین ویچر 3 و gta v کدوم رو پیشنهاد می دهید ؟ و من نه ویچر یک رو بازی کردم و نه 2 ایا سایتی هست که داستان و ماجرای این سری رو به طور کامل نوشته باشه تا متوجه بشم داستان این سری رو

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,327
نام
Rashed
سلام دوستان می خوام یه بازی شروع کنم بین ویچر 3 و gta v کدوم رو پیشنهاد می دهید ؟ و من نه ویچر یک رو بازی کردم و نه 2 ایا سایتی هست که داستان و ماجرای این سری رو به طور کامل نوشته باشه تا متوجه بشم داستان این سری رو
شما باید W3 , GTA V رو جفتشونو بازی کنی!هردو شون عالین.نمیشه گفت کدوم بهتره!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام

بازی مثل crash team racing برای کامپیوتر چی هست ؟
یا مثل sonic & all star racing ؟

خداییش معرفی کنید خیلی تو کفیم !

سپاس

نداریم عزیز 2 نسخه از sonic هست که racing غیر از اینم باید با شبیه ساز Mario kart بازی کنید. غیر از این ها من بازی ای ندیدم هست البته اما به درد نمی خوره

sonic riders هم هست که بدک نیست

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سلام

سپاس
یه Dolphin بریز، بعد Mario Kart های Wii رو بازی کن. از اونا بهتر کلا وجود خارجی نداره تو کل صنعت بازی های کامپیوتری:D
پ.ن: البته باید دسته Wii بخری فکر کنم:| البته راحته ها، با بلوتوث وصل میشه، چیز دیگه ای نمیخواد.

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
سلام

سپاس

سلام در حد اینا نیست ولی یه چنتا مستقلم هست مثلا این Super Indie Karts به تقلید از ماریو جدید اومده ولی امتحان نکردم کلمه ی kart رو توی استیم سرچ کنی یه چنتایی میاد

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
یه Dolphin بریز، بعد Mario Kart های Wii رو بازی کن. از اونا بهتر کلا وجود خارجی نداره تو کل صنعت بازی های کامپیوتری:D
پ.ن: البته باید دسته Wii بخری فکر کنم:| البته راحته ها، با بلوتوث وصل میشه، چیز دیگه ای نمیخواد.
نه بدون وی موت هم میشه بازی کرد فقط بازی هایی که موشن پلاس میخوان به ویموت نیاز دارن البته اونم توی یه نسخه ای شبیه سازی شد ولی کامل نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر