بازیهای موجود در بازار برای PC

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازب هنسایه جهنمی ، neightbour of hell بعد از نسخه های 1-2 که رسمی بود و توسط wedd به بارار اومد دیگه نسخه جدیدی ندید به خودش؟
ی چندتا اومده دیدم اینترنت ، 5-6 ولی رسمی نیست قیافه هاشونم خیلی فرق داره.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
عکسهایی از بازی Shadows Heretic Kingdoms که بتازگی منتشر شده
بازی خوبیه حتما امتحان کنید

من بازیش خیلی بازی جالبی نیست اما بدم نیست به نسبت گرافیکش بازی سنگینی هست خیلی اپتیمایز شده نیست باگ هم زیاد داره در کل فقط عاشقان این سبک باهاش حال خواهند کرد اما خیلی پیشنهاد نمی شه.
بازب هنسایه جهنمی ، neightbour of hell بعد از نسخه های 1-2 که رسمی بود و توسط wedd به بارار اومد دیگه نسخه جدیدی ندید به خودش؟
ی چندتا اومده دیدم اینترنت ، 5-6 ولی رسمی نیست قیافه هاشونم خیلی فرق داره.
نه فقط 2 عدد نسخه ی اصلی داره بعدشم برای همیشه درش بسته شد.
بازی JUJU هم منتشر شده که از این بازی های گوگولی و خوش رنگ و شاد هست!:D
البته تعجب می کنم چرا هنوز @raya2 تاپیکش را نزده:-?:D
من بازیش کردم دیگه خیلی بچه گانه هست می تونید به دخترهای فامیل یا بچه ها پیشنهاد بدید اما از لحاظ گیم پلی بازی نسبتا خوبی هست

- - -ویرایش - - -

این شایعه چیه که the crew 3dm کرک کرده اصلا کرکی برای این بازی عرضه نشده حتی کرک فیک 3dm هم توی نت پیدا نمی کنید چه برسه به اصلش من دقیقا نمی دونم این شایعه از کجا اومده لطفا اگه چیزی هم میاد لینکشم بذارید

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
خب منم بعد هفت سال کنسول باز بودن 360 رو فروختم(البته قبلش پلتفرم اصلیم pc بود) ویه سیستم بر پایه 4690 و کارت 970 سفارش دادم که فردا میرسه دستم والا رو نسل هفت غریب به 170 عنوان بازی رو انجام دادم:d

حالا سوالم : از وقتی نسل جدید شروع شده چه عناوینی رو به بنده پیشنهاد میدین (در نظر بگیرید اگه عناوینی هم واسه هر دو نسل منتشر شده من بیچاره رو 360 :d انجام دادم) و ارزش داره رو این سیستم هم بازی کنم معرفی کنید:x همچنین

عناوین نسل هفت که واقعا ارزش تکرار رو pc به خاطر ضعیف بودن کنسولها رو دارن معرفی کنید مرسی

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
خب منم بعد هفت سال کنسول باز بودن 360 رو فروختم(البته قبلش پلتفرم اصلیم pc بود) ویه سیستم بر پایه 4690 و کارت 970 سفارش دادم که فردا میرسه دستم والا رو نسل هفت غریب به 170 عنوان بازی رو انجام دادم:d

حالا سوالم : از وقتی نسل جدید شروع شده چه عناوینی رو به بنده پیشنهاد میدین (در نظر بگیرید اگه عناوینی هم واسه هر دو نسل منتشر شده من بیچاره رو 360 :d انجام دادم) و ارزش داره رو این سیستم هم بازی کنم معرفی کنید:x همچنین

عناوین نسل هفت که واقعا ارزش تکرار رو pc به خاطر ضعیف بودن کنسولها رو دارن معرفی کنید مرسی
سری مترو حتما دوباره بازی کن

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد

Crysis 2 ,3
Bf 3 ,4
metro کل سری
total war rome 2 , shogun 2
far cry 3 ,4
ac iv , unity
watch dogs

اینا حداقل از نظر گرافیکی از نسل جدید هم روی PC عملکرد درخشان تری دارند.البته بازم هست

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین

خوب بگو اول چی بازی میکنی
من بهت anno 1404,2070و seettlers 7 و tropico 5 v, رو تو ژانر استراتژیک پیشننهاد میدم البته استراتژیک شهر سازی محسوب میشن
euro truck simulator 2 رو میگم تو ژانر شبیه سازی کامیون
و تو بازیهای تخته ای هم hoyle board game 2014
چون همه شوتر و اینا رو پیشنهاد میدن منم اینا رو گفتم که انحصار pc هست اگه بازم یادم اومد میگم

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
ممنون بچه ها من میخوام تا شنبه ایشالله هارد 1 ترا بفرستم و واسم کپی کنن تا جایی که میشه لطف کنید راهنمایی کنید حالا من خودم یه چند تا بازی از لیست طرف که میخوام هاردو بفرستم

یادداشت کردم ولی خب دوستانی که بازی کردن وتجربه بهتری نسب به کنسول داغون :d360 داشتن برام مهمه تا ایشالله به جمع بندی نهایی برسم حالا علایقم کلا از انحصاری هایی که بعد کنسول باز شدنم برای pc اومده

خبر ندارم حالا شما اونایی که واقعا ارزش دارنو معرفی کنیدواسه منی که تا حالا با این گرافیک ته کشیده بازی می کردم با دیدنش بگم واووووو:d سبک فرقی نداره ولی خیلی به بازی های ورزشی مخصوصا nba 2k15:x

که وقتی عکساشو میبینم واقعا لذت میبرم حالا شما دوستان عزیز تو هر سبکی که واقعا ارزش داره به من معرفی کنید تا لیستم تکمیل شه ممنون واینم یاداوری کنم بنده اهل آنلاین نیستم فقط آفلاین:(

mehrdad122

کاربر سایت
Sep 8, 2012
194
سلام
دوستان یه بازی هست فکر چند سال پیش اومده باشه که مثلا میتونی کنترل کشور هارو به عنوان ریئسش به عهده بگیری و کشورت رو توسعه بدی و فعالیت حزبی کنی راستی تو عصر مدرنه جلدشم فکر کنم عکس چند تا ریئس جمهور باشه اگه کسی اسمشو بدونه ممنون میشم معرفیش کنین
سبکشم فکر کنم استراتژیک باشه ولی مطمئن نیستم

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
سلام
دوستان یه بازی هست فکر چند سال پیش اومده باشه که مثلا میتونی کنترل کشور هارو به عنوان ریئسش به عهده بگیری و کشورت رو توسعه بدی و فعالیت حزبی کنی راستی تو عصر مدرنه جلدشم فکر کنم عکس چند تا ریئس جمهور باشه اگه کسی اسمشو بدونه ممنون میشم معرفیش کنین
سبکشم فکر کنم استراتژیک باشه ولی مطمئن نیستم

اسمش Tropico 5 هست، البته نسخه های قبلیش هم نسبتا جالب بودن.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
بچه ها یه بازی میگم تو سبک کاراگاهی ماجراجوییه بازیش زیباست داستان خوبی هم داره و برخلاف اکثر کاراگاهی ها برای اماتورها هم راهنمایی مراحل داره
البته چندوقت پیش عرضه شده ولی کسی معرفیش نکرده بازیش خوبه واقعا
Tesla Effect A Tex Murphy Adventure
تمام سایتهای دانلود هم دارنش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر