بازیهای موجود در بازار برای PC

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
همونطور که قبلا توی تاپیک اخبار داغ بازیها گفته بودم ، یکی از دست اندرکاران اصلی ساخت نسخه اول (که یادم نیست کی بود) توی یه مصاحبه گفته که 3D Realism داره روی PREY 2 کار میکنه

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
سلام من امروز dvdبازیcall of juarezگرفتم با demon toolsنصب میشه وقتی میخوام برم تو بازی این eroorمیده حتی سیمهای dvd ramکشیدم ولی بازم نشد کسی میتونه کمکم کنه
Conflict with Emulation Software detected.
Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=5000 for further, more detailed information
دوست عزیز شما ابتدا باید mini backup image بازی رو دانلود کنین و Mount کنین. سپس از توی DVD فایل ASR رو کپی کنین رو دسکتاپ و از طریق همون ASR وارد بازی شوید. یعنی بر روی Shourtcut ی که خوده بازی در دستکتاپ درست کرده کلیک نکنید و بر روی ASR کلیک کنید و به این طریق وارد بازی شوید.
http://www.gbw.arcadebox.net/files/CallOfJuarezv1.0MiniBackupImageEng.rar
از طریق این لینک Mini Backup Image بازی رو دانلود کنید.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام بچه ها من می خواستم 2 مطلب را به شما بگم:1-بازیel Matador که به تازگی عرضه شده از لحاظ گرافیک خوبه اما از لحاظ گیم پلی و دیالوگها افتضاح و تمامش به زبان المانی پس اگه خواستید بازی رو بگیرید صبر کنید تا نسخه اورجینالش بیاد ..تازه این نسخه هیچ موویی نداره...این فقط یک پیشنهاد دوستانه بود
2-just Causeگه برای کسی امکان داره و تو کرجه ودموی بازی را گرفته بارم بفرسته یا بگه کجا می تونم تو کرج گیر بیارم خداییش من با دیدن این بازی خرابش شدم..منو یاد فیلمهی ماموریت غیر ممکن می اندازد بهر حال اگه برتون امکان داره منو هم خوشحال کنید(ثواب داره) ...با تشکر از شما.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
كسي ميدونه lost planet :love: واسه پي سي هم مياد يا نه ولي ميدونم كه الان ميگين اين چه سواليه...

این چه سوالیه دیگه :)
lost planet یک بازی اختصاصی برای کنسول xbox360 هست و برای pc نمیاد.

-بازیel Matador که به تازگی عرضه شده از لحاظ گرافیک خوبه اما از لحاظ گیم پلی و دیالوگها افتضاح و تمامش به زبان المانی پس اگه خواستید بازی رو بگیرید صبر کنید تا نسخه اورجینالش بیاد ..تازه این نسخه هیچ موویی نداره...این فقط یک پیشنهاد دوستانه بود
تاریخ انتشار : 19 سپتامبر ( 29 شهریور )

مطمئنی اومده؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
بچه ها من داشتم یه چرخی میزدم یه بازی به اسم Ship Simulator 2006 دیدم ولی ندیدم که بچه ها در موردش حرف بزنن میخواستم بدونم این بازی تو ایران اومده (21 اگوست یعنی چند روزه پیش ریلیز شده) و کسی گرفتش ؟ کلا یه سری توضیحات در موردش میخوام
ممنون
بای

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
اره بابا حدود 4-5 روزی هست که اومده ونسخه المانیش هست
73.gif

شما گرفتینش؟؟
چه طور بازیه؟؟
ارزش خریدن رو داره؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
گفتم که اولا تمام نوشته ها و مکالمات به زبان المانی بعدش هم از لحاظ گرافیک خوبه اما گیم پلی شبیه مکس پین اما خیلی پایین تر از اونه و در ضمن هیچ مووی نداره حالا دیگه خودت باید تصمیم بگیری...در ضمن اقا کسی نیست به من دموی بازی جاست کاز رو بده ...استرس این نتایج کنکور هم منو داره می کشه:( :(

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دوست عزیز شما ابتدا باید mini backup image بازی رو دانلود کنین و Mount کنین. سپس از توی DVD فایل ASR رو کپی کنین رو دسکتاپ و از طریق همون ASR وارد بازی شوید. یعنی بر روی Shourtcut ی که خوده بازی در دستکتاپ درست کرده کلیک نکنید و بر روی ASR کلیک کنید و به این طریق وارد بازی شوید.
http://www.gbw.arcadebox.net/files/C...upImageEng.rar
از طریق این لینک Mini Backup Image بازی رو دانلود کنید.
راستش من سی دی بازی رو گرفتم کارهایی که گفتی کردم اما موقعی که میزنم ارور میده مینویسه FATAL EROR INSTILEZE RENDERER
هر کی میتونه کمک کنه جون من زودتر

آخرین ویرایش:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

یه بازی توی بازار اومده با نام Barrow Hill .یک بازی ادونچر هستش که به نظر من فوق العادس.من که خیلی خوشم اومده از این بازی.2 تا دونه CD هم هست.بازی کلاسبکی فیلمی رو دنبال میکنه و از نظر گرافیک خوبه.

تکین این بازی رو داده بیرون.من 4 شنبه بازی رو گرفتم.هر کی نگرفته و عاشق ادونچر هست حتما اقدام کنه برای گرفتنش.

یه خورده نمره هاش پرتو پلاس.مثلا GS داده 2.6 بعد IGN داده 8.1!!!!!!!.من که ازش خوشم اومده.

خداحافظ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر