اینترنت فیبر نوری (تانوما)

امروز منم میخواستم سرویس رو به 1000 مگ عوض کنم زنگ زدم 2020 گفتش این سرویس 1000 مگ ماهیانه هستش و سالانه مثل 300 مگ نداره و اینکه اگه سرویس رو عوض کنی دیگه نمیتونی به 300 مگ برگردی چون اون پلن 300 مگ برای جشنواره فیبر در خانه بوده که الان طرحش رو برداشتن. منم ترسیدم همینی هم که داریم از کفمون بره تا اینکه این سرعت شما رو دیدم و هوش از سرم پرید😁 و تصمیم قطعی شد برای تغییر . حالا اینکه چرا اصرار دارن که عوض نکنیم برام سواله

اینکه میگه ماهیانه هست درسته؟ طرح دیگه ای نداره؟ ماهانه 400 هست؟
آره گفتش فقط ماهانه هستش و ۵۰۰ گیگم حجمشه.قیمت هم ۴۵۰ تومن
البته بازم میگم از کابل لن Cat7 استفاده کنید.من کابل لنم ۱۵ متر هستش ولی ذره ای افت نداره.قبل این کابل یه ۱۰-۱۵ نوع کابل لن تست کرده بودم و همشون افت داشتن
Screenshot_2024-07-11-14-16-38-613_com.android.chrome.jpg

فکر میکنید حق چند نفرتون رو دارم میخورم؟ :)

View attachment 343484
منم دیگه کم کم میخوام جدی پیگیری کنم بیان واسم وصل کنن.
سرعت دانلودش اگه در حد یکی از اون 8 دانلود توی ویدیو هم باشه من راضی ام :)) :))

دوستانی که شاتل دارن، چطوره؟

چند وقت پیش گفتم که محل ما زده ایرانسل فیبر میده ولی هرچی درخواست میدم میگه اونجا نداریم...خلاصه منم به 195 شکایت کردم و گفتن پیگیری میکنیم.حالا انگار خدا بخواد داره خبرایی میشه :D
از ایرانسل زنگ زدن گفتن هنوز فیبر میخوای؟گفتم معلومه که میخوام.گفت داریم آمار میگیریم که چند نفر میخوان.خلاصه اسممو نوشت تا ببینیم چی میشه

چند وقت پیش گفتم که محل ما زده ایرانسل فیبر میده ولی هرچی درخواست میدم میگه اونجا نداریم...خلاصه منم به 195 شکایت کردم و گفتن پیگیری میکنیم.حالا انگار خدا بخواد داره خبرایی میشه :D
از ایرانسل زنگ زدن گفتن هنوز فیبر میخوای؟گفتم معلومه که میخوام.گفت داریم آمار میگیریم که چند نفر میخوان.خلاصه اسممو نوشت تا ببینیم چی میشه
تو منطقه ما هم زده ایرانسل میده. هرچند فیبر مخابرات دارم ولی از ایرانسل هم خواستم بگیرم ببینم کدومش بهتره. که مسیج دادن گفتن تحت پوشش نیست. اینطور که تعریف میکنی خوشم اومد یه انگولکی بدم این ایرانسل رو و شکایت کنم به 195 :D

• Smile
Reactions: hamid_barca
تو منطقه ما هم زده ایرانسل میده. هرچند فیبر مخابرات دارم ولی از ایرانسل هم خواستم بگیرم ببینم کدومش بهتره. که مسیج دادن گفتن تحت پوشش نیست. اینطور که تعریف میکنی خوشم اومد یه انگولکی بدم این ایرانسل رو و شکایت کنم به 195 :D
آره به منم همینو میگفتن ولی به 195 شکایت کردم گفتم منطقه ما زده ساپورت میکنه پس باید بیاد بهم فیبر بده :D
خلاصه تیری تو تاریکیه...بنداز شاید برخورد کرد

• Like
Reactions: mohsen_mzh
امروز دیدم سر کوچخ چندتا از این باکسها نصب کردن ولی روش نزده fat گفتم بذارم ببینید فته یا لاغر؟ :D
البته سرچ کردم باکس فت گویا همین شکلیه ولی جهت اطمینان شما هم نظر بدید ممنون میشم

View attachment 344676
بله همین هست

• Like
Reactions: hamid_barca
امروز ایرانسل برای یکی از آشناها کابل کشی کرد ، بعد گذشت ۲.۵ ماه از ثبت نام تقریبا ، روکار نصب کردن و مودم هم قرار شد تا ۱ هفته دیگه نصب بشه ، بعد نصب یه تست میزارم
برای منم الان دقیقا دو ماه و چند روز رو رد کرده ولی هنوز خبری نیست.
195 هم شکایت کردم و یکی دوتا پیام رد و بدل شد ولی انگار نه انگار.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or