اینترنت فیبر نوری (تانوما)

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
تجربه بسیار موفق من از خرید فیبر نوری
دیروز رفتم مخابرات میگم اینترنت فیبر نوری میخوام.گفت دست ما نیست باید بری امور مشترکین...
راه افتادم به سمت امور مشترکین،میگم اینترنت فیبر نوری میخوام...میگه مسئول فیبرنوری خانم سلطانیه که امروز مرخصیه.برو فردا بیا(توجه کنید که عنوان شغلیش مسئول فیبرنوری هست)
امروز دوباره رفتم میگم خانم سلطانی اومد؟
خانم سلطانی اومده میگه بفرمایید...میگم فیبر نوری میخوام؟میگه چی هست؟همون تلفن فیبرنوری یعنی؟:eek:
میگم اینترنت فیبر نوری...گفتن شما مسئولش هستید.گفت ما همچین چیزی نداریم باید بری مخابرات.میگم خب مخابراتم که میگه بیام امور مشترکین...:-??گفت دیگه نمیدونم.
هیچی دیگه با ذکر خیلی ممنون از لطفتون اومدم بیرون

درود به شما
عذرخواهی میکنم بابت آف تاپیک

بنده بیشتر از این متعجبم که مردم هنوز از اینجور اتفاقات در سیستم ادارات جمهوری اسلامی تعجب میکنن و حتی درباره اش پست مینویسن

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,731
درود به شما
عذرخواهی میکنم بابت آف تاپیک

بنده بیشتر از این متعجبم که مردم هنوز از اینجور اتفاقات در سیستم ادارات جمهوری اسلامی تعجب میکنن و حتی درباره اش پست مینویسن
خب چه کنیم؟عادت کنیم و چیزی پست نکنیم یعنی بهتره؟ :-??

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
تجربه من از فیبر گرفتن که بر میگرده به ۷-۸ سال پیش اینه که یه نفر تو مخابرات پیدا کن که سرش به تنش بیارزه و دانش مخابراتی داشته باشه.بعد از طریق همین فرد کارها رو نمه نمه پیش ببر.۹۹ درصدشون چون سوادش رو ندارن کارت رو میپیچونن و نمیگن ما نمیدونیم،میگن نمیشه.و نکته مهمتر اینکه فیبر قبلا خوب بود و تفاوتش با بقیه نتها زیاد بود ولی الان دیگه چیز کردن تو فیبر و شده عین بقیه ی نتهای مملکت.من یکی دو سال اول سرعت دانلودم ۱ گیگا بیت بود ولی الان بعد ۷ سال و رشد تکنولوژی سرعتم رسیده به ۱۰۰ مگابیت،اونم با نوسان و اعصاب خوردی.
و در مورد این دوستمون هم اینکه زیاد جدی نگیر و عین من از دکمه بلک لیست استفاده کن :)

آخرین ویرایش:

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
قصد جسارت نداشتم بزرگوار راحت باش
شما مختاری هرچیزی که دوست داری پست کنی

امیدوارم مشکل شما هرچه زودتر برطرف بشه
روز خوبی داشته باشید خدا نگهدار

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
تجربه بسیار موفق من از پیگیری خرید فیبر نوری ;))

دیروز رفتم مخابرات میگم اینترنت فیبر نوری میخوام.گفت دست ما نیست باید بری امور مشترکین...
راه افتادم به سمت امور مشترکین،میگم اینترنت فیبر نوری میخوام...میگه مسئول فیبرنوری خانم سلطانیه که امروز مرخصیه.برو فردا بیا(توجه کنید که عنوان شغلیش مسئول فیبرنوری هست)

امروز دوباره رفتم میگم خانم سلطانی اومد؟
خانم سلطانی اومده میگه بفرمایید...میگم فیبر نوری میخوام؟میگه چی هست؟همون تلفن فیبرنوری یعنی؟:eek:
میگم اینترنت فیبر نوری...گفتن شما مسئولش هستید.گفت ما همچین چیزی نداریم باید بری مخابرات.میگم خب مخابراتم که میگه بیام امور مشترکین...:-??گفت دیگه نمیدونم.

هیچی دیگه با ذکر خیلی ممنون از لطفتون اومدم بیروم :D

یه جوری سریع قانع شدی و اومدی بیرون که انگار تا حالا تو این مملکت کار اداری نکردی :D

یه دو تا داد و بیداد میکردی، میرفتی پیش رییس شاکی بازی در میاوردی تا کارت راه بیفته !

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,731
یه جوری سریع قانع شدی و اومدی بیرون که انگار تا حالا تو این مملکت کار اداری نکردی :D

یه دو تا داد و بیداد میکردی، میرفتی پیش رییس شاکی بازی در میاوردی تا کارت راه بیفته !
دیگه پیرتر از اونیم که حوصله یکی به دو کردن با اینا رو داشته باشم ;))

تازه دم در نمیذاشتن بیام بیرون،چندتا دختر گیرم آورده بودن میگفتن بیا بیمه بازنشستگی بهت فرو...ببخشید بفروشیم :D

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
دیگه پیرتر از اونیم که حوصله یکی به دو کردن با اینا رو داشته باشم ;))

تازه دم در نمیذاشتن بیام بیرون،چندتا دختر گیرم آورده بودن میگفتن بیا بیمه بازنشستگی بهت فرو...ببخشید بفروشیم :D
شیرازی اصیل :D
سلام
هزینه باکس fat با مشترکه؟
پیمانکار مخابرات همه چی رو فاکتور کرده
قاعدتا باید با خودشون باشه
اگرم گفت چون فقط شما تو این محدوده درخواست دادین و کس دیگه ای نخواسته بگو اوکی، در باکسو قفل میکنم که اگه خواستین به کسی اشتراک بدین بیاین سهم منو پرداخت کنید.
کاملا هم حق این کارو داری و میدونم چند سال پیش چند تا از بچه ها همین کارو کردن.
یه مشت دزدن همشون.

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
پیمانکارو از کجا پیدا کردی؟ فاکتورت چقد شده؟ ممنون
امور مشترکین مخابرات ثبت نام کردیم و یه ماه بعد خودشون یه پیمانکار فرستادن
برای دو ساختمون تو یه کوچه شد 18 تومن با مودم و همه چیز
شیرازی اصیل :D

قاعدتا باید با خودشون باشه
اگرم گفت چون فقط شما تو این محدوده درخواست دادین و کس دیگه ای نخواسته بگو اوکی، در باکسو قفل میکنم که اگه خواستین به کسی اشتراک بدین بیاین سهم منو پرداخت کنید.
کاملا هم حق این کارو داری و میدونم چند سال پیش چند تا از بچه ها همین کارو کردن.
یه مشت دزدن همشون.
مرسی
اتفاقا طرف گفت اسپلیتر 1 به 4 زدم همش هم مال خودتونه
منم تو فکر همین قفل کردنشم چون فاکتور رسمی داریم که دو تا باکس رو فاکتور کرده دونه ای 1300. ولی نمیدونم جایی واسه قفل داه یا نه

• Like
Reactions: J. Constantine

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
اولین مشترک در این کوچه هستم و الان کارهای دراپ کشی هم تموم شد و عکس از داخل FAT رو میزارم که اگه اساتید نظر و یا صحبتی دارن بگن

x200082_imgonline-com-ua-dexifMEh5khnrKVdh.jpg

- - - Updated - - -

هیچ هزینه ای ازم نگرفتن و فقط یه مبلغی در حد یک تومن به عنوان عیدی و شیرینی بهشون دادم

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
آقا چجوریه ما 5 ساله داریم درخواست میدیم کسی به حرفمون گوش نمیکنه؟ والا جای دور افتاده ام زندگی نمیکنیم، جای شلوغی هستیم (مجتمع مسکونی 100 واحده داخل اصفهان). چیکار باید کنیم که از این باکسای مسخرشون بیارن بزارن؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,439
نام
علی
آقا چجوریه ما 5 ساله داریم درخواست میدیم کسی به حرفمون گوش نمیکنه؟ والا جای دور افتاده ام زندگی نمیکنیم، جای شلوغی هستیم (مجتمع مسکونی 100 واحده داخل اصفهان). چیکار باید کنیم که از این باکسای مسخرشون بیارن بزارن؟
همونجوری که کل مملکت داره بر اساس منطق و عقل پیش میره، این فیبرم همینه!:|

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
درود .
وقت بخیر ،
بزرگواران کسی تعرفه ی اینترنت یک ماهه ی فیبرنوری مخابرات واسه بیشترین حجمی که داره رو میدونه؟

بنده گوگل کردم و اینارو پیداکردم :
پس پرداخت ۱ ماهه ۵۰۰ گ ۳۰۰ ت
پس پرداخت ۱ ماهه ۵۰۰ گ ۲۰۰ ت
پس پرداخت ۱ ساله ۷۰۰ گ ۳۴۰ ت

پیش پرداخت ۱ ماهه ۴۰۰ گ ۲۴۰ ت

اگه کسی طرح دیگه ای با قیمت مناسب و حجم بالا سراغ داره لطفا بگه سپاسگزارم

--------
--------

تانوما استاندارد 500 گیگ- قرارداد 12ماهه- 300Mb پس‌پرداخت به مبلغ ماهانه 3200000 ریال

خودم الان اینو خریدم و منتظرم که فعال بشه ( فعلا هیچ پولی ازم نگرفتن )

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر