اینترنت فیبر نوری (تانوما)

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,050
نام
Ali
به نظرم همون برم حضوری مخابرات بهتر باشه.با تلفن کار راه نمیندازن
امروز داشتم تو خیابون راه میرفتم همه جا این کابلهای فیبر نوری زده بود بیرون.تا سر کوچه هم که بانک ملی هست کشیدن که فکر کنم فقط برای بانکه ولی داخل کوچه ها هنوز انگار شروع نکردن :|
میری مخابرات مرکزی قصر الدشت ؟ اگر رفتی بی زحمت بپرس امکان تغییر هست بعدها ؟
من خودم میرم مرکز مخابرات آزادگان (۳۰۰ متر فاصله داریم )
اگر شد با مدیرش صحبت میکنم و میگم چندتا خانواده ایم و غیره ببینم چی میگه
فیبر سر کوچه مون رد شده زور داره انقدر نزدیک باشه و من با نت مزخرف adsl وصل شم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,789
میری مخابرات مرکزی قصر الدشت ؟ اگر رفتی بی زحمت بپرس امکان تغییر هست بعدها ؟
من خودم میرم مرکز مخابرات آزادگان (۳۰۰ متر فاصله داریم )
اگر شد با مدیرش صحبت میکنم و میگم چندتا خانواده ایم و غیره ببینم چی میگه
فیبر سر کوچه مون رد شده زور داره انقدر نزدیک باشه و من با نت مزخرف adsl وصل شم
نه مال ما دستغیب معالی آباد هست فکر کنم همونجا باید برم
ولی اگه رفتم در مورد تغییر هم میپرسم

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,461
نام
علی
نه مال ما دستغیب معالی آباد هست فکر کنم همونجا باید برم
ولی اگه رفتم در مورد تغییر هم میپرسم
این سیاست کثیف تو یه سری مراکز مخابراتی نیست! برا ما هم میگه تا ما هستیم همشو خودمون بخوریم، چرا شاتل و پارس آنلاین؟! ولی یه مرکز مخابراتی یه محل اونورتر اجازه میده که شرکتای خصوصی هم سرویس بدن. برو مرکز مخابراتی خودتون بپرس @Sarvior بعدم بگو الان سرویس دارم می خوام عوض کنم ببین میزارن؟ بگی سرویس ندارم و میخوام موقتی بگیرم بعد عوض کنم قطعا دروغ میگن میتونی!:| من میرفتم سر ظهر سیستم وصل بود مثه سگ دروغ میگفتن که قطه، برو فردا بیا! چرا؟ چون یارو انتخاب کرده 8ه صب مثه سگ پا سوخته بیاد توی اداره ای بشینه که تهشم 8 و 9ش گرو هم باشه و منی که سر ظهر میرمو میبینه تازه از خواب خیزیدم (لول) عقده اش باد میکنه و میگه برو فردا بیا! خود پد سگ خودت انتخاب کردی، مگه من گفتم بیا اینجا که سر من خالی میکنی حمومزاده!:|
خیلی حاشیه شد، گفتم همون کارو کن: سرویس دارام میخوام عوض کنم، خطو خالی کنید، اگه اوکی دادن پس میتونی عوض کنی. برای خالی کردن خطم اینجوری نی تا بگی بگن اوکی، فرم و این شر و ورا داره! پس بدون نگرانی بگو خطو خالی کنید! البته مثه تمام چیزای دیگه ای که ثبات ئارن تو این گل و بلبل دونی، یهو یه بخشنامه میدن هرکی سرویس داره تا آخر عمر صاحابشه لول

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,789
این سیاست کثیف تو یه سری مراکز مخابراتی نیست! برا ما هم میگه تا ما هستیم همشو خودمون بخوریم، چرا شاتل و پارس آنلاین؟! ولی یه مرکز مخابراتی یه محل اونورتر اجازه میده که شرکتای خصوصی هم سرویس بدن. برو مرکز مخابراتی خودتون بپرس @Sarvior بعدم بگو الان سرویس دارم می خوام عوض کنم ببین میزارن؟ بگی سرویس ندارم و میخوام موقتی بگیرم بعد عوض کنم قطعا دروغ میگن میتونی!:| من میرفتم سر ظهر سیستم وصل بود مثه سگ دروغ میگفتن که قطه، برو فردا بیا! چرا؟ چون یارو انتخاب کرده 8ه صب مثه سگ پا سوخته بیاد توی اداره ای بشینه که تهشم 8 و 9ش گرو هم باشه و منی که سر ظهر میرمو میبینه تازه از خواب خیزیدم (لول) عقده اش باد میکنه و میگه برو فردا بیا! خود پد سگ خودت انتخاب کردی، مگه من گفتم بیا اینجا که سر من خالی میکنی حمومزاده!:|
خیلی حاشیه شد، گفتم همون کارو کن: سرویس دارام میخوام عوض کنم، خطو خالی کنید، اگه اوکی دادن پس میتونی عوض کنی. برای خالی کردن خطم اینجوری نی تا بگی بگن اوکی، فرم و این شر و ورا داره! پس بدون نگرانی بگو خطو خالی کنید! البته مثه تمام چیزای دیگه ای که ثبات ئارن تو این گل و بلبل دونی، یهو یه بخشنامه میدن هرکی سرویس داره تا آخر عمر صاحابشه لول
من ترجیحم شاتله.تو سایتش اسم نوشم ولی زنگ زد گفت فعلا اونجا ارائه نمیدیم
مخابرات خودش این اطراف فیبر میده ولی ترسم از همینه که انحصاریش کنه یا بهوونه بیاره و فردا روز نتونم شاتل یا جای دیگه بگیرم.مثلا بگه این کابلها ارث پدرمونه و به بقیه نمیدیم :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,461
نام
علی
من ترجیحم شاتله.تو سایتش اسم نوشم ولی زنگ زد گفت فعلا اونجا ارائه نمیدیم
مخابرات خودش این اطراف فیبر میده ولی ترسم از همینه که انحصاریش کنه یا بهوونه بیاره و فردا روز نتونم شاتل یا جای دیگه بگیرم.مثلا بگه این کابلها ارث پدرمونه و به بقیه نمیدیم :D
شاتل زده فیبر نوری بدون خط تلفن میدیم، اون داستانش چیه؟

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,050
نام
Ali
مشکل اینه تو منطقه تازه شروع کردن و اگر بگیرم تقریبا اولین میشه و آمار دارن نمیشه بگم دارم فیبر الان
چه گیری کردیم از دست اینا :|
از هم محله ایها میپرسم ببینم کسی آشنا تو مخابرات داره جواب درست بهم بده

شاتل زده فیبر نوری بدون خط تلفن میدیم، اون داستانش چیه؟
تا جایی که می‌دونم کلا فیبر کاری به خط مسی نداره و جداست و مثلا یه خونه هم می‌تونه adsl داشته باشه هم فیبر

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,461
نام
علی
فیبر نوری میخواید چیکار کنید های وب قیمت ۳۰۰ گیگ میده دو میلیون و پونصد هزار تومن کدوم عاقلی همچین کاری میکنه؟!!!
چه سرویسی؟ من برای تدریس آنلاین میخوام بگیرم که ثبات و سرعتش مهمه برام. تایم اوت نداشته باشه یا کم باشه و سرعت آپلود و دانلودشم بالای 5 باشه. شما آشنایی داری با سرویساشون؟ کدومش بهتره؟ روی بسترهای بین المللی میخوام تدریس کنم. با ایرانسل خیلی کلاسام همون اولش نمیتونن اضافه بشن به کلاس و قطع میشن! توی یه روز 12تا کلاسام قط شدن:| ممنونم

• Like
Reactions: Sarvior

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,050
نام
Ali
فیبر نوری میخواید چیکار کنید های وب قیمت ۳۰۰ گیگ میده دو میلیون و پونصد هزار تومن کدوم عاقلی همچین کاری میکنه؟!!!
اگر هزینه اولیه (سیم کشی و مودم ) رو پرداخت کنید قیمت خود بسته ها زیاد نیست (به نسبت adsl )
این قیمتی که شما میگید یا شامل کابل کشی و مودمه یا اینکه برای چند ماه هست مثلا ۶ ماه یا ۱۲ ماه ( که هزینه adsl هم بعد گرونی همین حدودا میشه !)

این لیست قیمته مخابرات هست به عنوان مثال

1000017540.jpg

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,461
نام
علی
اگر هزینه اولیه (سیم کشی و مودم ) رو پرداخت کنید قیمت خود بسته ها زیاد نیست (به نسبت adsl )
این قیمتی که شما میگید یا شامل کابل کشی و مودمه یا اینکه برای چند ماه هست مثلا ۶ ماه یا ۱۲ ماه ( که هزینه adsl هم بعد گرونی همین حدودا میشه !)

View attachment 329665
میشه من برم مخابرات بگم من پول سیمکشیو میدم و از یه کافوی دورتر سیم بکشن برام؟ فیبر نوری، ممنون

Alizh

کاربر سایت
Sep 9, 2021
46

View attachment 329665

نه عزیزم قیمت کامل ۵ میلیون و پانصد هزار تومنه!!! من گفنم فقط هزینه اینترنت دو میلیون و پانصد تومنه اونم برای ۳۰۰ گیگ برای کل ۱۲ ماه
تازه ۵ تومن بدی مودم لاک میدن بهت فقط به فیبر شرکت های وب وصل میشه
میتونی زنگ بزنی های وب بپرسید

• Sad
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر